Zanjan University of Medical Sciences پست الكترونيك · درباره دانشگاه · اخبار دانشگاه · نقشه پايگاه · كتابخانه · English
شناسه کاربری رمز عبور ثبت نام در پایگاه | فراموشی رمز
بخش‌های اصلی
ریاست دانشگاه::
مدیریت حوزه ریاست::
اداره روابط عمومی::
مشاورین رئیس دانشگاه::
دفتر هماهنگی امور ایثارگران::
دفتر کارآفرینی دانشگاه::
دبیرخانه هیات امناء::
اداره امور حقوقی::
دفتر پرستاری::
اداره آمار::
امور بانوان و خانواده::
اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات::
امور دانشجویان شاهد و ایثارگر::
هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری::
تماس با ما::
سایت جدید::
نمونه::
کارگروه بهداشت ، درمان و سلامت::
بازرسی و پاسخگویی به شکایات(در دست ساخت)::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: تبریک به حجه الاسلام و المسلمین ناصری زنجانی ::
AWT IMAGE
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی ناصری زنجانی سه دوره نماینده مجلس شورای اسلامی در مجلس (اول، دوم و چهارم)، ریاست کمیسیون اداری و استخدامی مجلس، نماینده منتخب مجلس چهارم در شورای عالی اداری، معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان مدیریت، دبیری هیات عالی نظارت بر امر رسیدگی به تخلفات اداری، مدیرکل حقوقی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، نماینده هیأت عالی گزینش در هیات مرکزی وزارت آموزش و پرورش و رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشور ترکمنستان بوده است.
همچنین در حاشیه انتصاب معاون جدید حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش، علی اصغر فانی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، اظهارداشت: دوستی و آشنایی اینجانب با آقایان مهندس حیدری و حجت الاسلام و المسلمین مصطفی ناصری زنجانی از قدمت زیادی برخوردار است، گرچه امروز به ظاهر از مهندس حیدری خداحافظی می‌کنیم، اما همچنان به راهنمایی و حمایت وی نیازمندیم.
وی با تشکر از حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی ناصری زنجانی برای پذیرش این مسئولیت، افزود: وزارت آموزش و پرورش با گستردگی فراوان و شمول 3/2 کارمندان قانون استخدام کشوری به تنهایی جمعیتی دو برابر نیروی انسانی مجموع سایر وزارتخانه‌ها دارد.
فانی، وزارت آموزش و پرورش را بزرگترین فصل مشترک دولت و ملت توصیف و اظهار کرد: هر تصمیمی که در آموزش و پرورش اتخاذ می‌شود بر کل جامعه تاثیر می‌گذارد، زیرا این وزارتخانه به وسعت ایران اسلامی مخاطب دارد و تصمیمات آن بسیار حساس و اثر گذار است.
وی مجلس را عصاره ملت نامید و ادامه داد: نقش و اهمیت معاونت حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش به واسطه وظایف کاری آن نظیر تعامل فراوان با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، ارتباط با دیوان عدالت اداری، دیوان محاسبات، شورای عالی اداری و... است؛ به همین جهت درانتخاب معاون پارلمانی این وزارتخانه مطالعه و دقت فراوان صورت گرفته است.
همچنین در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین مصطفی ناصری معاون جدید حقوقی و امور مجلس این وزارتخانه، گفت: به دلیل ضرورت کاری که دکتر فانی مطرح کردند، پذیرای این مسئولیت شدم.
وی افزود: اگرچه از نظر اداری کارمند آموزش و پرورش نبوده‌ام، اما با این مجموعه بیگانه نیستم.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به سوابق اجرایی خود، ادامه داد: زمینه آشنایی اینجانب با دکتر فانی به بیش از یک دهه گذشته در هیأت مرکزی وزارت آموزش و پرورش بر می‌گردد.
وی با اشاره به این مطلب که دکتر فانی شخصیت شناخته شده‌ای در کشور است، اضافه کرد: دلایل پذیرش این مسئولیت از سوی بنده به واسطه خصوصیاتی نظیر؛ تعبد به احکام شرع و اسلام و در کنار آن تعصب به مسائل مذهبی و حمایت از حق بود که در ایشان سراغ داشتم.
حجت الاسلام و المسلمین ناصری با ابراز خرسندی از انتصاب دکتر فانی به سمت سرپرستی وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: خوشحالی اینجانب از این انتصاب به واسطه آموزشی و پرورشی بودن وی بود، زیرا گاه مشکلاتی که در این وزارتخانه بوجود می‌آمد از قرار گرفتن فردی غیر از جامعه آموزش و پرورش در راس آن ناشی می‌شد.
وی با اشاره به استمداد از لطف الهی در انجام امور، گفت: از زحمات مهندس حیدری تشکر می‌کنم و امیدوارم رهنمودهای وی ادامه یابد، آنچه در انجام امور به آن نیاز داریم حمایت دکتر فانی برای پیشبرد کارها و کمک سایر دوستان است.
منبع : خبرگزاری فارس
دفعات مشاهده: 3901 بار   |   دفعات چاپ: 537 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 32 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان