برگشت به دانشگاه علوم پزشکی زنجان
   [صفحه اصلی ]   [Archive]  
:: صفحه اصلی سایت شبکه :: صفحه ویژه کرونا :: اخبار شبکه بهداشت  ::  ستاد شبکه ::  مرکز بهداشت :: پشتیبانی :: تماس با ما ::
:: دکتر صائینی :طارم بیشترین جذب پزشک را در سطح استان دارد ::
 | تاریخ ارسال: 1393/10/17 | 
  معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان و هیات همراه در شهرستان طارم حضور و ضمن بازدید از بخش های مختلف بهداشتی همچون مراکز بهداشتی و درمانی و نیز خانه های بهداشتی درجمع کارشناسان ستاد شبکه بهداشت حضور یافتند.
در ابتدای این جلسه دکتر عزیزی ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم ضمن قدردانی از حضور و بررسی دقیق وضعیت بهداشتی شهرستان توسط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ،گزارشی از عملکرد 4 ماهه حضور خود به عنوان سرپرست شبکه بهداشت ارائه کرد و افزود:سعی و تلاش من و همکارنم در ستاد شبکه بهداشت شهرستان دخالت تمامی نیرو های بهداشتی در تصمیمات و برنامه های بهداشتی شهرستان است که امیدواریم به زودی این اتفاق ملموس تر از قبل نمایان شود.
وی همچنین در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به مشکلات موجود افزود:ما اکنون با آرمانشهر بهداشتی فاصله داریم که به زودی با تلاش همکاران مشکلات مرتفع خواهد شد.
در ادامه دکتر صائینی معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان با تاکید بر اینکه در اصلاح و برنامه های مدیریتی از دکتر عزیزی حمایت کامل را داریم تا شبکه بهداشت شهرستان طارم به عنوان مرکز رشد یافته شده معرفی شود. دکتر صائینی از پایش های معاونت بهداشتی دانشگاه به عنوان چراغ راه یاد کرد و افزود شاخص ها موجود باید بهبود یابد چرا که در طارم فرصت های بسیاری جهت بهبود وضعیت و جود دارد که باید از فرصت ها به بهترین شیوه استفاده شود .
دکتر صائینی همچنین بر پایش و مانیتورینگ وضعیت بهداشتی تاکید کرد و افزود پایش ها و ارزیابی های مستمر و منظم نقش مهم و ارزشمندی در طی مسیر بهبود وضعیت دارد. معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان در شبکه بهداشت طارم بر جاری شدن علم در سیستم تاکید کرد و افزود آموزش ها و باز آموزی دوره های مختلف باید در بازه زمانی مشخص انجام گیرد تا نتیجه بهتری در بر داشته باشد.
وی همچنین در بخشی از سخنان خود خبر داد:طارم بیشترین جذب پزشک را دارد که این موضوع یک فرصت محسوب می شود و باید به بهترین شکل ممکن از ان استفاده شود.
دفعات مشاهده: 892 بار   |   دفعات چاپ: 218 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
وب سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم