دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

به مناسبت روز دانشجو: دبیران شوراهای صنفی خوابگاه‌ها، دانشکده‌ها، کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی با رییس دانشگاه دیدار کردند. به مناسبت روز دانشجو: دبیران شوراهای صنفی خوابگاه‌ها، دانشکده‌ها، کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی با رییس دانشگاه دیدار کردند.

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۱۶ | 

به مناسبت روز دانشجو:
دبیران شوراهای صنفی خوابگاه‌ها، دانشکده‌ها، کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی با رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان
دیدار کردند

دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ظهر روز یکشنبه 12 آذرماه 96 در یک دیدار صمیمانه با دبیران شورهای صنفی و کانون‌ها، در مورد مسائل مختلف حوزه دانشجویی و فرهنگی به تبادل نظر پرداخت.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا - زنجان – دکتر قزلباش در این دیدار که در دفتر ایشان برگزار شد؛ از دیدار چهره به چهره و نزدیک با دانشجویان ابراز خوشحالی کرد و افزود: دیدار چهره به چهره موجب می‌شود تا مسائل را سریع‌تر و بهتر بررسی و راه‌حل مناسب را ارائه کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان دانشجویان را نسلی به روز دانست و تاکید کرد: شما جوانان به علم روز مسلح هستید و ما بزرگترها باید از شما چیزهای زیادی یاد بگیریم.
وی تصریح کرد: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در قشر جوان وجود دارد که با تعامل و هم‌اندیشی و بارش افکار می‎‌بایست احصاء شود و رویکرد برنامه‌های جدید در دانشگاه را فراهم کند تا دانشگاه بتواند فرآیندهای حمایتی و کمکی خود را در این زمینه انجام دهد.
دکتر قزلباش اظهار کرد: اعتماد به نفسی که در جوانان و دانشجویان وجود دارد که با داشتن ذهن فعال و پرشور پرواز، از حصارها عبور می‌کند و سیر صعودی دارد، می‌تواند زمینه ایده‌پردازی در حوزه‌های اقتصادی را فراهم کند.
 رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در راستای بهره‌مندی از ظرفیت‌های دانشجویی و ارتقاء کمی و کیفی برنامه‌های مربوطه، از تشکیل هیاتی متشکل از شوراهای صنفی، کانون‌ها، تشکل‌ها و رتبه‌های برتر دانشجویی به عنوان مشاورین دانشجویی رییس دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد که ابلاغ آن برای مدت یکسال صادر خواهد شد.
*** حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌آقا محرمعلی شیرمحمدی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به سوابق درخشان دکتر قرلباش در حوزه فرهنگی و دانشجویی بویژه در دوران تحصیل، از وی به عنوان فردی انقلابی و معتقد به‌ کار و تلاش تجلیل کرد و افزود: برگزاری این جلسه هم‌اندیشی و تشکیل گروه مشاورین دانشجویی رییس دانشگاه، خود شاهد تعهد، تلاش‌گری و سابقه درخشان دکتر قزلباش می‌باشد.
وی تاکید کرد: فرصت مغتنمی است جایگاه دانشجویی و تاثیرگذاری آن بر محیط، در این دوران هرچه بیشتر ارتقاء یابد و دانشجو با احترام به سنت، سنت‌گرا نباشد.
حاج‌آقا شیرمحمدی با بیان اینکه دانشجویان باید با ویژگی‌های یک دانشجوی فعال و نمونه و با داشتن علم و بصیرت‌های لازم، جایگاه دانشجویی خود را بیش از پیش احیاء نمایند، تصریح کرد: دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در کنارهم حمایت‌های لازم را در اجرای برنامه‌های باکیفیت و کمیت موردنظر، خواهند داشت.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در ادامه از تعامل خوب دکتر مهران محسنی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه به عنوان فردی پرتلاش و متواضع و به سبب فعال بودن در حوزه مربوطه و تعامل خوب با حوزه‌ها و فعالیت‌های دانشجویی تشکر و قدردانی کرد.  
*** دکتر مهران محسنی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه نیز از رییس دانشگاه به خاطر دعوت از دبیران شوراهای دانشجویی تشکر و روز دانشجو (16 آذر) و میلاد رسول اکرم (ص) را تبریک گفت.
وی از حمایت‌ها و رهنمودهای رییس دانشگاه و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و همراهی و تعامل دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان، قدردانی نمود.
*** دبیران حاضر در این جلسه ضمن معرفی خود، به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در حوزه‌های علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی و فعالیت‌های دانشجویی در محورهای مختلف پرداختند.
در پایان دکتر قزلباش با اهداء جایزه و لوح تقدیر از فرهاد آقایی تقدیر کرد.
آقایی در سی و دومین جشنواره سراسری قرآن ۹۶ درحوزه هنر خوشنویسی مقام اول را کسب کرده است.
کلیدواژه ها: دانشکده‌ها | کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی با رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان دیدار کردند | به مناسبت روز دانشجو: دبیران شوراهای صنفی خوابگاه‌ها |

دفعات مشاهده: 1056 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


  • کل کاربران ثبت شده: 2709 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • میهمانان در حال بازدید: 32 کاربر
  • تمام بازدید‌ها: 106817866 بازدید
  • بازدید 24 ساعت قبل: 34759 بازدید

زنجان، میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

تلفن : 33420651-9 (024)

info@zums.ac.ir