دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

در دیدار دانشجویان با استاندار زنجان ؛ شما دانشجویان نسل پرورش یافته نظام جمهوری اسلامی هستید در دیدار دانشجویان با استاندار زنجان ؛ شما دانشجویان نسل پرورش یافته نظام جمهوری اسلامی هستید

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۹/۲۳ | 

  آلبوم تصاویر


در دیدار دانشجویان با استاندار زنجان ؛
شما دانشجویان نسل پرورش یافته نظام جمهوری اسلامی هستید

استاندار زنجان گفت:شما دانشجویان نسل پرورش یافته نظام جمهوری اسلامی هستید و از اینکه با شجاعت و به زیبایی حرف زدید خوشحالم.من در استانداری مجمع مشاورین جوان را تشکیل خواهم داد و حتما از دانشجویان هم در آن عضو خواهیم داشت. این سیاست دولت است که از جوانان در اداره امور بیشتر استفاده شود.

به گزارش وب دا-زنجان: بمناسبت روز دانشجو مهندس درویش امیری استاندار زنجان با نماینده دانشجویان، اعضای کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان و مسوولین دانشگاه در عصر روز چهارشنبه 22 آذر ماه سال جاری دیدار کردند
دراین دیدار استاندار زنجان گفت: درجنبش دانشجویی سال ۵۶، به دنبال استقلال و آزادی کشور بودیم. جمهوری اسلامی دارای دو بخش جمهوریت و اسلامیت است که جمهوریت آن برخاسته از آرای آحاد مردم است و اسلامیت آن ناشی از دینی است که ریشه در روح و جان ما دارد. این شعار باید در سایه رهبرمعظم انقلاب باقی بماند. ما باید به طرف سربلندی و سرافرازی بیشتر کشور مان حرکت کنیم.
استاندار افزود: هریک از ما وظیفه و رسالتی داریم، اما همه ما سوار بر یک قطار هستیم که از یک مسیر و ریل حرکت می کنیم، اگر دراین حرکت جدا بیافتیم به مقصدمان نخواهیم رسید. کسی نباید در سایه پر عظمت نظام جمهوری اسلامی، احساس محرومیت کند.
درویش امیری ضمن تبریک روز دانشجورا به مسوولین، اساتید و دانشجویان و تشکر از ریاست و دیگر مسوولین، گفت این جلسه بمناسبت روز دانشجو تشکیل شده است، به نظرمن هرروز، روز دانشجوست. جنبش دانشجویی در هیچ شرایطی حذف شدنی نیست، تا زمانی که دانشگاه و دانشجو وجوددارد، این جنبش نیز خواهد بود. دانشجو به اقتضای سن جوانیش می خواهد از تمام ظرفیت هایش استفاده نماید. بخش اعظم آن تحصیل و پژوهش است و کشوری سرافراز و سربلند خواهدب ود که به دانش روز دست پیداکند، آینده از آن صاحبان علم و دانش خواهدبود. و اگر دانشجو می خواهد در عرصه های دیگر هم فعالیت کند این نشان از وجود ظرفیت در اوست.
دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ضمن تشکر از استاندار زنجان بخاطر فرصتی که در اختیار مجموعه دانشگاه قرار دادند، در خصوص قدمت دانشگاه، تعداد دانشجویان، رشته های تحصیلی، تعداد تشکل های دانشجویی و نشریات توضیحات مختصری ارائه کرد.
رئیس دانشگاه اضافه کرد درحوزه فرهنگی و دانشجویی خط مشی چهار ساله ترسیم کردیم که الویت های آن را 1. فضا را بیش از پیش برای فعالیت دانشجویان باز کردیم تا میدان فعالیتشان وسیع تر شود. ۲.کمک به توانمندسازی و تقویت اعتماد به نفس بیشتر دانشجویان ۳. مشارکت دهی دراداره امور خودشان بیان کرد.
قزلباش افزود: در دانشگاه با تشکیل گروه مشاوران جوان، از دانشجویان در سطوح عالی مدیریت دانشگاه کمک و مشاوره خواهیم گرفت.
حجت الاسلام حاج آقا شیر محمدی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از استاندار زنجان بخاطر ایجاد فرصت این دیدار تشکر کرد. وی گفت: ما به شدت معتقدیم که مجموعه دانشگاه باید مورد حمایت قرار گیرد و باب همدلی را که اصول کار تشکیلاتی است باید تقویت شود و رشد دانشجو همه جانبه باشد.
دبیران و مسوولین تشکل های دانشجویی در خصوص تاریخچه و نحوه کار و اثرات حوزه فعالیت خود مطالبی رابیان و مطالبات دانشجویان را مطرح کردند.

 

 

کلیدواژه ها: در دیدار دانشجویان با استاندار زنجان ؛ شما دانشجویان نسل پرورش یافته نظام جمهوری اسلامی هستید |

دفعات مشاهده: 1328 بار   |   دفعات چاپ: 5 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


  • کل کاربران ثبت شده: 2709 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • میهمانان در حال بازدید: 68 کاربر
  • تمام بازدید‌ها: 106764038 بازدید
  • بازدید 24 ساعت قبل: 43044 بازدید

زنجان، میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

تلفن : 33420651-9 (024)

info@zums.ac.ir