Zanjan University of Medical Sciences پست الكترونيك · درباره دانشگاه · اخبار دانشگاه · نقشه پايگاه · كتابخانه · English
شناسه کاربری رمز عبور ثبت نام در پایگاه | فراموشی رمز
برگشت به دانشگاه علوم پزشکی زنجان
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
معاونت ها::
دپارتمان ها::
اعضاء هیأت علمی دانشکده::
کتابخانه::
بخش های دانشکده::
برنامه مصوب آموزشی::
آیین نامه ها ::
تقویم ها::
دانشجویان::
لینک های مفید::
فرآیند های اعتبار بخشی::
صیانت از حقوق شهروندی::
بازرسی و رسیدگی به شکایات::
تماس با ما::
صفحه اصلی دانشکده::
نظرسنجی واحدها::
Affiliation دانشکده پرستاری ابهر::
میزخدمت::
::
مجموعه محتوای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مجازی
مجموعه محتوای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مجازی
..
تقویم شورای نمایندگان دانشجویان

تقویم شورای نمایندگان
دانشجویی

سه شنبه ها
  12-14

ماه تاریخ
مهر 97/07/17
آبان 97/08/15
آذر 97/09/20
دی 97/10/18
بهمن 97/11/16
اسفند 97/12/14

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اتوماسیون اداری

AWT IMAGE

..
آیین نامه

آیین نامه آموزشی

دوره کارشناسی

AWT IMAGE

..
اتوماسیون تغذیه

AWT IMAGE

سامانه ورود به اتوماسیون تغذیه

راهنمای رزرو غذا از طریق سیستم اتوماسیون تغذیه دانشکده پرستاری ابهر

..
فیش حقوقی
AWT IMAGE
..
آلبوم تصاویر

افتتاح دانشکده

بازدیدها

کتابخانه

پراتیک

آزمایشگاه

سایت فناوری اطلاعات

سمعی بصری و مولاژ

..
:: پانزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ | 
پانزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی

آگهی استخدام عضو هیات علمی پیمانی
 
وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی
معاونت آموزشی
مرکز امور هیئت علمی
هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی

 
با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پانزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاهها / دانشکده‌های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار می‌نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری می‌باشد.
 
مهلت ثبت نام از اول اسفند ۹۶ تا پایان ساعت ۲۴ مورخ ۲۸ اسفند ۹۶ می باشد.
 
شرایط عمومی
الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی
ب) تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی
ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران                       
د) عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی و سابقه محکومیت کیفری و جزائی
ه) عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روانگردان
و) انجام خدمت وظیفه عمومی ، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت قانونی و یا پایان دوره ضرورت نظام (ویژه آقایان)
ز) تایید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیات های اجرایی جذب دانشگاهها و هیات مرکزی جذب وزارت متبوع طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی
 

 شرایط اختصاصی
۱ - دارا بودن دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی (و یا گواهی دوره فلوشیپ) در رشته‌های بالینی و دانشنامه دکترای تخصصیPh.D) ) و یا مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم پایه
۲ - حداکثر سن برای داوطلبین استخدام که مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند ۳۵ سال و برای دارندگان دانشنامه دکتری تخصصی (Ph.D) و دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی و یا دوره فلوشیپ ۴۵ سال است.
تبصره ۱: متقاضیانی که دارای سن بیشتر از ۳۵ سال برای کارشناسان ارشد و ۴۵ سال برای دارندگان دانشنامه تخصصی، فوق تخصصی(ویا فلوشیپ) و دکترای تخصصی (Ph.D)هستند در صورت دارا بودن سوابق آموزشی ، پژوهشی و مدیریتی با تائید هیات ممیزه مرکزی حداکثر تا ۵ سال به سقف سنی آنان افزوده خواهد شد . بنابر این دانشگاه ها می توانند مدارک این متقاضیان را بصورت مشروط بپذیرند.
تبصره۲: مستخدمینی که دارای مدرک دکترای تخصصی پی اچ دی، کارشناسی ارشد، بورد تخصصی و فوق تخصصی هستند تنها درصورت باقی‌ماندن حداقل ۱۵سال از سنوات خدمت می توانند در فراخوان جذب هیات علمی شرکت نمایند.
۳- شرکت افراد مشغول به تحصیل در فراخوان ممنوع می‌باشد.
تبصره : چنانچه متقاضیان در زمان انجام مراحل جذب در آزمونPh.D  یا فوق تخصص و یا فلوشیپ پذیرفته شوند نیز مشمول این بند بوده و پرونده آنها از دستور کار جذب خارج خواهد شد.
۴ - شرکت متعهدین خدمت به دانشگاهها و دانش آموختگان مقاطع مورد تایید تحصیلی، در آزمون فراخوان دانشگاهها بلامانع است. شرکت در فراخوان (متعهدین خدمت که تعهدات را در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی می‌گذرانند در فراخوان سایر دانشگاهها به غیر از دانشگاه محل تعهد یا خدمت با موافقت کتبی موسسه مبداء ممکن خواهد بود.
تبصره ۴-۱) متقاضیان کارشناس ارشد و پی اچ دی که بنا به نیاز دانشگاه بصورت کتبی، تعهدات خود را بصورت غیر هیئت علمی می‌گذرانند نیز می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نمایند.
تبصره۴-۲) شرکت در فراخوان برای مشمولین قانون نحوه تامین هیات علمی، بعد از گذشت دوره ضرورت (۲۴ ماه) میسر می‌باشد. بدیهی است جذب نهایی و پیمانی شدن افراد مذکور پس از اتمام تعهد و انجام فرایند صدور کارت پایان خدمت خواهد بود.
تبصره ۴ -۳) متعهدین خدمت درمانی پس از یکسال از  انجام تعهدات در قالب درمانی تنها در صورت تائید کمیسیون مشترک درمان و آموزش وزارت متبوع می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد و در صورت موافقت کتبی دانشگاه مبدا در فراخوان سایر دانشگاهها شرکت نمایند.
تبصره ۴ -۴) دارندگان مدرک قبولی دانشنامه فوق تخصصی که تعهدات فوق تخصص را به صورت درمانی یا هیات علمی میگذرانند تنها می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد خود شرکت نمایند. این متقاضیان پس از شروع تعهدات می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد شرکت نموده و تنها در صورت باقی ماندن حداکثر ۶ ماه از تعهدات و با تایید کتبی دانشگاه مبداء در فراخوان سایر دانشگاهها نیز شرکت نمایند.
تبصره ۴-۵) دانش آموختگان دانشگاههای وزارت علوم در صورت داشتن تعهد به کشور در صورت تمایل به شرکت در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور نیز تابع این بند
می‌باشند.

۵- عنوان رشته متقاضی می بایست با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقا مطابقت داشته باشد و پذیرش مدارک مشابه ممنوع می‌باشد .
۶- بر اساس مصوبات هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی، نخبگان می توانند جهت شرکت در فراخوان ۴ انتخاب داشته باشند که می بایست دو انتخاب آموزشی و دو انتخاب پژوهشی باشد. واجدین شرایط نخبگی با امتیاز ویژه در فرآیند پذیرش هیات علمی دانشگاهها دارای اولویت می‌باشند مشروط بر آنکه گواهی نخبگی را در زمان شرکت در فراخوان ارائه نمایند.
۷-  ایثارگران شامل رزمندگان با بیش از ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ، جانبازان بالای ۲۵ درصد، آزادگان بالای ۳ سال اسارت ، همسران و فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد ، همسران و فرزندان شهدا و فرزندان آزادگان با بیش از ۳ سال اسارت که دارای مدرک دکترای مورد تایید وزارتین علوم و بهداشت می‌باشند از اولویت جذب برخوردارند.
۸- در هر دانشگاه / دانشکده در شرایط مساوی ، اولویت استخدام با متقاضیان بومی می‌باشد.
۹- دارندگان مدرک کارشناسی ارشدیا سطح ۳ حوزوی در گروه معارف اسلامی تنها در صورت دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه تدریس می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند ۱۰- متقاضیانی که از طریق آموزش از راه دور (دوره های مجازی) و یا دوره‌ های غیرحضوری تحصیلات خود را به پایان رسانیده اند نمی توانند در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.
۱۱- اعضای هیات علمی رسمی و پیمانی دانشگاههای وزارت بهداشت در صورت موافقت دانشگاه مربوطه، در وزارت علوم با موافقت معاون آموزشی وزارت علوم و در دانشگاه آزاد اسلامی با موافقت معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند.
تبصره: اعضای هیات علمی پیمانی دانشگاههای وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی تنها در صورت گذراندن حداقل ۵ سال از خدمت خود در صورت تمایل می توانند در فراخوان دانشگاههای علوم پزشکی کشور شرکت نمایند. بدیهی است استخدام جدید آنان نیز به صورت پیمانی خواهد بود.
۱۲- متقاضیانی که بورسیه دانشگاه خاصی هستند تنها در صورت انتقال تعهدات بورس به دانشگاه دیگر می‌توانند در فراخوان آن دانشگاه شرکت نمایند، در غیر این صورت تنها می‌توانند در فراخوان دانشگاه محل تعهد بورسیه شرکت نمایند.
۱۳- متقاضیان دارنده مدرک تحصیلی بالاتر از رشته و مقطع اعلام شده در فراخوان ، حق شرکت در فراخوان اعلام شده در مقطع پایین تر را ندارند.
 
        · دانش‌آموختگان رشته‌های مامایی، بهداشت باروری و کلیه گرایش‌های پرستاری تنها به صورت بالینی جذب دانشگاههای علوم پزشکی خواهند شد.
 
      ·  دانش آموختگان رشته های طب هوا فضا - طب ورزشی - طب کار و پزشکی اجتماعی پس از فراغت از تحصیل می‌توانند در فراخوان شرکت نمایند.
 
       ·  دانش آموختگان رشته پزشکی قانونی به شرط  ارایه عدم نیاز سازمان پزشکی قانونی می‌توانند در فراخوان شرکت نمایند.
 
      · چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش یا پس از آن خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز شود، مراحل طی شده کان لم یکن تلقی شده و در صورت صدور حکم استخدامی حکم صادره لغو و بلا اثر می گردد .
 

شرکت در فراخوان دو دانشگاه مجاز خواهد بود، لیکن داوطلب فقط می تواند یکی از دانشگاهها را دانشگاه مادر ( تهران– ایران- شهید بهشتی – شیراز- اصفهان – تبریز- مشهد - کرمان و اهواز ) انتخاب نماید.
تبصره: درصورت انتخاب دو دانشگاه اولویت با انتخاب اول خواهد بود .
 

 
تذکرات بسیار مهم
  استخدام اعضای هیات علمی دردانشگاهها:
      ۱-  منوط به موافقت سازمان اداری استخدامی کشور با اعضای مجوز جهت جذب خواهد بود.
     ۲-     منوط به داشتن ردیف و مجوزهای استخدامی توسط دانشگاههای ذیربط خواهد بود.
     ۳   استخدام اعضای هیات علمی در مرتبه استادیار و بالاتر به صورت تمام وقت جغرافیایی و در مرتبه مربی به صورت تمام وقت می باشد .

جدول اعلام نیاز پانزدهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور 

 
۹۵۵ دانشگاه علوم پزشکی زنجان جراحی مغز و اعصاب دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۵۶ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پرستاری مراقبت های ویژه دکترای تخصصی پی اچ دی   با پایه اتاق عمل Ph.D پرستاری با پایه مراقبتهای ویژه یا تکنولوژی اتاق عمل یا کارشناسی ارشد این رشته ها با پایه اتاق عمل ترجیحا" Ph.D ۱ زن, مرد
۹۵۷ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پرستاری سالمندی دکترای تخصصی پی اچ دی     Ph.D پرستاری با پایه سالمندی یا کارشناسی ارشد سالمندی ترجیحا" Ph.D ۱ زن, مرد
۹۵۸ دانشگاه علوم پزشکی زنجان بیهوشی دانشنامه تخصصی     صرفا" برای دانشکده پرستاری و مامائی زنجان ۱ زن, مرد
۹۵۹ دانشگاه علوم پزشکی زنجان روانشناسی بالینی دکترای تخصصی پی اچ دی       ۱ زن, مرد
۹۶۰ دانشگاه علوم پزشکی زنجان رادیوتراپی دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۱ دانشگاه علوم پزشکی زنجان غدد بزرگسال دانشنامه فوق تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۲ دانشگاه علوم پزشکی زنجان ارتوپدی دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۳ دانشگاه علوم پزشکی زنجان کودکان (اطفال) دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۴ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پاتولوژی (آسیب شناسی) دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۵ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پزشکی اجتماعی دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۶ دانشگاه علوم پزشکی زنجان جراحی عمومی دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۷ دانشگاه علوم پزشکی زنجان چشم پزشکی دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۸ دانشگاه علوم پزشکی زنجان رادیولوژی دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۶۹ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پریودانتیکس دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۷۰ دانشگاه علوم پزشکی زنجان آندودانتیکس دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۷۱ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پاتولوژی دهان، فک و صورت دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۷۲ دانشگاه علوم پزشکی زنجان جراحی دهان، فک و صورت دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۷۳ دانشگاه علوم پزشکی زنجان بیماری های دهان و دندان و تشخیص دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۷۴ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پروتز های دندانی دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۷۵ دانشگاه علوم پزشکی زنجان دندانپزشکی ترمیمی دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۷۶ دانشگاه علوم پزشکی زنجان رادیولوژی دهان و فک و صورت دانشنامه تخصصی       ۱ زن, مرد
۹۷۷ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پرستاری دکترای تخصصی پی اچ دی   یک نفربا پایه روانپرستاری و یک نفر با پایه داخلی - جراحی   ۲ زن, مرد
۹۷۸ دانشگاه علوم پزشکی زنجان فارماکولوژی دکترای تخصصی پی اچ دی       ۱ زن, مرد
۹۷۹ دانشگاه علوم پزشکی زنجان پزشکی مولکولی دکترای تخصصی پی اچ دی       ۱ زن, مرد
۹۸۰ دانشگاه علوم پزشکی زنجان بهداشت باروری دکترای تخصصی پی اچ دی       ۱ زن
۹۸۱ دانشگاه علوم پزشکی زنجان - واحد ابهر پرستاری مراقبت های ویژه دکترای تخصصی پی اچ دی Ph.D پرستاری با پایه مراقبتهای ویژه یا ارشد مراقبتهای ویژه ترجیحا" Ph.D   صرفا" یک نفر آقا جذب خواهد شد. ۱ مرد
۹۸۲ دانشگاه علوم پزشکی زنجان - واحد ابهر پرستاری داخلی جراحی دکترای تخصصی پی اچ دی   ph.D پرستاری با پایه داخلی - جراحی یا ارشد داخلی - جراحی ، ترجیحا" Ph.D دو نفر خانم و یک نفر آقا جذب خواهند شد. ۳ زن, مرد

 
دفعات مشاهده: 323 بار   |   دفعات چاپ: 14 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان