دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری با محور تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی برگزار شد نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری با محور تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۲/۱۸ | 

نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری
با محور تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی برگزار شد
این جشنواره به همت معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون آموزشی وزارت بهداشت برگزار شد.
پایگاه خبری و اطلاع‌زسانی وب‌دا – زنجان – نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری روز دوشنبه دهم لغایت دوازدهم اردیبهشت‌ماه 1397 در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران در دو بخش دانشگاهی و کشوری در حیطه‌های "برنامه‌ریزی درسی"، "مدیریت آموزشی"، "مدیریت و رهبری آموزشی"، "مشاوره و حمایت دانشجویی"،"روش‌های یاددهی و یادگیری"، "یادگیری الکترونیکی"،" موضوعات خاص" و سایر موضوعات برگزار شد.
شعار یازدهمین جشنوراه آموزشی شهید مطهری و نوزدهمین همایش آموزشی علوم پزشکی، تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی عنوان شد که از حدود سه سال پیش با اجرای طرح تحول آموزش علوم پزشکی در کشور آغاز شده است و تاکنون تداوم دارد و هدف این شعار در واقع ارتقاء کیفیت آموزش است.
برگزاری پانل‌های مختلف با محوریت بسته‌های طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، نشست معاونین آموزشی و مدیران
EDC دانشگاه‌ها، سخنرانی‌های کوتاه، سمپوزیوم‌های متنوع، تجربیات طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، گزارشات پایان‌نامه‌های دکتری، کلینیک مشاوره، کارگاه‌های آموزشی، جلسات توجیهی دانشجویان استعدادهای درخشان و کمیته‌های مشورتی دانشجوئی، ارائه پوستر تماتیک، ارائه فرآیندهای برتر جشنواره شهید مطهری در سالن اصلی و سالن‌های فرعی و مناظره‌های آموزشی از جمله برنامه‌های این همایش بود.
در این همایش معاونان و مدیران ستادی وزارت متبوع و کلیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سطح رؤسای کلان مناطق آمایشی کشور، معاونین آموزشی و مدیران مراکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی، کارشناسان دبیرخانه‌های کلان مناطق و نیز دانشجویان استعدادهای درخشان نیز حضور داشتند.

شایان ذکر است: در حاشیه همایش، غرفه‌های نمایشگاهی معرفی دستاوردها و توانمندی‌های آموزشی دانشگاه‌ها و عملکرد دبیرخانه‌های کلان مناطق در طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی برپا و در معرض دید شرکت کنندگان در همایش قرار گرفته بود که در این راستا؛ دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از غرفه کلان منطقه 6 آمایشی کشور بازدید داشت و توسط دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گزارشی از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی زنجان به ایشان ارائه شد.
 
کلیدواژه ها: نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری با محور تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی برگزار شد |

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 389 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


  • کل کاربران ثبت شده: 2850 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • میهمانان در حال بازدید: 55 کاربر
  • تمام بازدید‌ها: 110748723 بازدید
  • بازدید 24 ساعت قبل: 22846 بازدید

زنجان، میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

تلفن : 33420651-9 (024)

info@zums.ac.ir