Zanjan University of Medical Sciences پست الكترونيك · درباره دانشگاه · اخبار دانشگاه · نقشه پايگاه · كتابخانه · English
شناسه کاربری رمز عبور ثبت نام در پایگاه | فراموشی رمز
برگشت به دانشگاه علوم پزشکی زنجان
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
معاونت ها::
دپارتمان ها::
اعضاء هیأت علمی دانشکده::
کتابخانه::
بخش های دانشکده::
برنامه مصوب آموزشی::
آیین نامه ها ::
تقویم ها::
دانشجویان::
لینک های مفید::
فرآیند های اعتبار بخشی::
صیانت از حقوق شهروندی::
بازرسی و رسیدگی به شکایات::
تماس با ما::
صفحه اصلی دانشکده::
نظرسنجی واحدها::
Affiliation دانشکده پرستاری ابهر::
::
مجموعه محتوای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مجازی
مجموعه محتوای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مجازی
..
تقویم شورای نمایندگان دانشجویان

تقویم شورای نمایندگان
دانشجویی

سه شنبه ها
  12-14

ماه تاریخ
فروردین 97/01/23
اردیبهشت 97/02/18
خرداد 97/03/24
تیر 97/04/28
مرداد 97/05/11
شهریور 97/06/29

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
اتوماسیون اداری

AWT IMAGE

..
آیین نامه

آیین نامه آموزشی

دوره کارشناسی

AWT IMAGE

..
اتوماسیون تغذیه

AWT IMAGE

سامانه ورود به اتوماسیون تغذیه

راهنمای رزرو غذا از طریق سیستم اتوماسیون تغذیه دانشکده پرستاری ابهر

..
فیش حقوقی
AWT IMAGE
..
آلبوم تصاویر

افتتاح دانشکده

بازدیدها

کتابخانه

پراتیک

آزمایشگاه

سایت فناوری اطلاعات

سمعی بصری و مولاژ

..
:: اطلاعیه در خصوص سهمیه با آزمون و بدون آزمون ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۱۲ | 
اطلاعیه
در خصوص سهمیه با « آزمون و بدون آزمون » در آزمون کارشناسی ارشد۱۳۹۷

 
قابل توجه واجدین شرایط استفاده از آیین نامه تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷
با توجه به مکاتبه مرکز سنجش آموزش پزشکی در خصوص متقاضیان استفاده از تسهیلات ادامه تحصیل در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷، موارد ذیل اعلام می گردد:
دانشجویان مشمول آیین نامه تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ از طریق دانشگاه به صورت اینترنتی و با تکمیل فرم­های مربوطه در زمان تعیین شده به سازمان سنجش معرفی می­گردند.

 
الف: موارد مشترک واجدین شرایط بدون آزمون و با آزمون
 1. کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست قبلا هم زمان با سایر داوطلبان آزمون ثبت نام را انجام داده و قسمت مربوط به استعداد درخشان(با آزمون و بدون آزمون) را تکمیل می کردند و هم زمان با سایرین اقدام به انتخاب رشته محل نمایند.
 2. کلیه متقاضیان استفاده از آیین نامه" تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر در وزارت بهداشت (با آزمون و بدون آزمون ورودی) می بایست طی اطلاعات مندرج در دفترچه راهنما و برگه راهنما مرکز سنجش آموزش پزشکی موجود در سایتhttp:// sanjeshp.ir ، پیگیری و از تاریخ ۲/۵/۹۷ لغایت ۱۴/۵/۹۷ جهت ارائه درخواست، مدارک و... به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه واقع در دانشکده پزشکی مراجعه نمایند.
 3. بسیار مهم: به منظور تسریع در ارسال اطلاعات و افزایش دقت لازم در معرفی واجدین شرایط از تاریخ ۳/۴/۹۷ سامانه اسامی متقاضیان واجد شرایط بصورت آزمایشی فعال می­باشد.اسامی و فرم ثبت نام هر داوطلب فقط قابل رویت خواهد بود و قابل ویرایش یا ورود اطلاعات نخواهد بود. لذا دانشگاه می­بایست این اسامی را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز به حذف یا افزودن فردی، جدول زیر را در قالب Excel تکمیل گرددو حداکثرتا تاریخ ۱۶/۰۴/۹۷ به مرکز سنجش اعلام شود. اطلاعات درخواستی دانشجو در جدول شامل : نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، کد ملی، دانشگاه محل تحصیل، رشته تحصیلی دوره کارشناسی، نوع تسهیلات بدون آزمون/ با آزمون، معدل کل، رشته انتخابی برای بدون آزمون، شماره تماس ثابت، شماره همراه اول،حذف / اضافه
 4. سامانه به صورت رسمی از تاریخ (۰۱/۰۵/۹۷ لغایت ۱۴/۵/۹۷ ) فعال خواهد شد و دانشگاه می­تواند نسبت به تصحیح و ورود اطلاعات متقاضیان اقدام نماید. بدین منظور لازم است داوطلبان واجد شرایط از هم اکنون مدارک مورد نیاز خود را آماده و به موقع در اوایل مرداد نسبت به ارائه درخواست و مدارک خود به دانشگاه اقدام نمایند.
 5. برای کسب اطلاعات بیشتر از مفاد آئین نامه تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر، مصوب وزارت بهداشت در تاریخ ۲۱/۱۰/۸۹ به سایت مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی به آدرس زیر مراجعه شود.
/ آیین نامه ­های استعداد درخشان/بخش نامه ها و آیین نامه ها http:// edc.behdasht.gov/
آیین نامه " تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان  به مقاطع بالاتر- مصوب ۱۱/۱۰/۸۹
 1. اطلاعات مورد نیاز که داوطلب باید در هنگام مراجعه به دفتر در بازه زمانی اعلام شده به همراه داشته باشد عبارتند از:
تاریخ فراغت از تحصیل، کد ورودی دوره کارشناسی، دانشکده، معدل، امتیاز(برای بدون آزمون)، رشته(برای بدون آزمون) و رتبه(برای با آزمون).
 1. واجدین شرایط بایستی اطلاعات فوق را در دو نسخه تهیه و سپس امضاء و تاریخ زده شود و به مهر دانشگاه ممهور گردد. و به همراه مدارک و مستندات جهت ثبت نام در پورتال سنجش تحویل کارشناس مربوطه دهد. لازم است در ورود اطلاعات به فرم دقت لازم را نموده چرا که داوطلبان فقط یک بار می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند و بعد از ثبت نام، هیچ موردی متعاقباً تصحیح نخواهد شد.
 2. جدول ظرفیت پذیرش دانشگاه ها برای سال ۹۷، بصورت دفترچه انتخاب رشته محل اواخر تیر ماه از طریق سایت مرکز سنجش http://sanjeshp.ir قابل دسترسی خواهد بود. داوطلبان (با آزمون و بدون آزمون) پس از انتخاب رشته محل تحصیل براساس جداول مربوطه و بر حسب علاقه و شرایط فردی اقدام به ثبت­نام نمایند.
 3. معرفی دانشجوی پژوهشگر و همچنین مالکان ابداع یا اختراع پس از دریافت تأییدیه معاونت تحقیقات و فناوری وزارت متبوع، توسط دانشگاه صورت می پذیرد.
 4. کلیه متقاضیان با وارد نمودن کد رهگیری مندرج در فرم ثبت نام، در هر مرحله قادر به پیگیری و مشاهده اطلاعات خود خواهند بود.
 5. در صورتی که داوطلبی متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه هایی باشد که پذیرش آن ها منوط به پرداخت هزینه است، در صورت پذیرش همانند سایر داوطلبان عادی ملزم به پرداخت هزینه های مربوطه خواهد بود.
 6. بر اساس مصوبات شورای عالی برنامه ریزی پزشکی، دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی (مدارک مورد پذیرش برای رشته امتحانی بر اساس جدول شماره ۱) در بخشهای بیمارستانی جهت پذیرش مقطع کارشناسی ارشد برای کلیه داوطلبان متقاضی رشته های الف- پرستاری مراقبت­های ویژه، ب- پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان، ج- پرستاری اورژانس، د- تکنولوژی گردش خون و مدیریت پرستاری ضروری می باشد و دانشگاه از وارد نمودن اسامی غیر واجد شرایط معذور است.
تذکر مهم: الف- واجدین شرایط حداقل تا تاریخ ۳۱/۰۶/۹۷ می بایست ۲ سال سابقه کار بالینی داشته باشند.
ب- افرادی که اخیراً فارغ التحصیل شده­اند، واجد شرایط این رشته ها نخواهند بود و در صورت عدم رعایت این امر از روند سنجش حذف خواهند شد.

ب: مخصوص متقاضیان با آزمون
 1. بیش از دو سال از زمان فارغ التحصیلی نگذشته باشد( از سال ۱۳۹۵ لغایت ۳۱/۰۵/۹۷).
 
ج: مخصوص متقاضیان بدون آزمون:
 1. واجدین شرایط بدون آزمون طبق بند ب ماده ۲ آیین نامه تسهیل ادامه تحصیل مصوب ۲۱/۱۰/۸۹ وزارت متبوع، باید رتبه اول فارغ التحصیل با ورودی مشترک در مقطع کارشناسی باشند. رتبه های اول شامل هر یک از ورودی­های مهر-بهمن-روزانه-شبانه-پیوسته-ناپیوسته و دانشکده های اقماری آن دانشگاه می باشد. دانشگاه های با دانشکده های متعدد، ملزم به معرفی رتبه های اول در ورودی مختلف و کد ورودی متفاوت می باشند.
 2. طبق آیین نامه فقط نفر اول واجد شرایط بدون آزمون محسوب می شود بنابراین از معرفی نفرات بعدی جداً خودداری شود.
 3. لازمست داوطلبان بدون آزمون جهت انتخاب رشته مورد نظر، نامه ۱۱۶/۵۱۹-۰۷/۰۹/۹۵ و جدول شماره ۱ مدارک تحصیلی مورد پذیرش در دفترچه راهنمای ثبت­نام ملاک عمل قرار دهند.
 4. با توجه به ظرفیت محدود پذیرش رشته محل های مختلف در مقطع کارشناسی ارشد، علی رغم تعدد متقاضیان و داوطلبان واجد شرایط، ۱۰% مازاد بر ظرفیت پذیرش در اکثر رشته محل ها یک نفر را شامل می شود. لذا از متقاضیان مشمول آیین امه تنها یک نفر براساس اولویت در امتیازات مکتسبه پذیرفته می شود. بنابراین متقاضیان توجه فرمایند در پذیرش واجدین شرایط ورودی های مختلف و کد ورودی متفاوت محدودیت پذیرش وجود داشته و امکان پذیرش کلیه افراد نمی باشد.
 5. بیش از یک سال از زمان فارغ التحصیلی نگذشته باشد(از تاریخ ۳۰/۰۵/۹۶ لغایت ۳۱/۰۵/۹۷).
 6. رتبه های اول فارغ التحصیلی با ورودی مشترک براساس جدول تخصیص امتیاز(که در سایت دفتر استعدادهای درخشان می­باشد)، امتیازبندی و اولویت بندی شود.
 7. متقاضیانی که در آزمون نیز شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته محل را انجام دهند، در صورت کسب نمره قبولی، در شرایط عادی و همچنین با استفاده از شرایط استعداد درخشان پذیرفته شوند، متعاقباً به هنگام ثبت نام در دانشگاه محل پذیرش می بایست از یکی از دو مورد انصراف خود را اعلام نمایند.
در صورت نیاز به آدرس زیر مراجعه و یا با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.
آدرس وشماره تماس دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
زنجان، انتهای شهرک کارمندان، بلوار مهدوی، خیابان سیزدهم شرقی، دانشکده پزشکی، دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی، شماره تماس: ۳۳۱۴۰۲۵۶ ۰۲۴

 
آیین نامه تسهیلات ادامه تحصیل
 
دفعات مشاهده: 76 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان