دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

معاون مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور از پروژهای بهداشتی و درمانی شهرستان خرم دره بازدید کرد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۲۲ | 


معاون مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور از پروژهای بهداشتی و درمانی شهرستان خرم دره بازدید کرد

معاون مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور صبح روز دوشنبه 16 مهرماه با حضور در شهرستان خرم دره از پروژه های در دست اقدام و بهره برداری شده شبکه بهداشت و درمان بازدید کرد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا – زنجان - سید محمد طباطبایی و هیئت همراه در این بازدید یک روزه با حضور در محل پروژه ها از روند اجرایی آنها بازدید و در ادامه در جلسه ای که به همین منظور با حضور حجت الاسلام حسینی امام جمعه، محمدی فرماندار، دکتر وفا و دکتر آیت اللهی مسئولان مجمع سلامت استان و جمعی از خیرین و معتمدین شهرستان خرم دره تشکیل شده بود شرکت نمود.
حجت الاسلام حسینی امام جمعه خرم دره ضمن تقدیر و تشکر از حضور پررنگ و بسیار تاثیرگذار خیرین شهرستان در انجام بهتر امورات بهداشتی و درمانی، از حضور مسئولین مجمع خیرین کشور در خرم دره تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد این سفر منشا خیر و برکت برای منطقه گردد.
در این جلسه فرماندار خرم دره  گفت: وجود خیرین در این شهرستان یک سرمایه است و این سرمایه، خرم دره را به دیار خیرین استان تبدیل کرده است.  محمدی دربخش دیگری از صحبتهای خود خرم دره را  به لحاظ دارا بودن پتانسیل شهرستانی مهاجر پذیر معرفی کرد و افزود : شهرستان خرم دره بالاترین نرخ باسوادی استان را دارد. فرماندار خرم دره در ادامه سخنان خود از مسئول مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور خواست تا شبکه بهداشت و درمان را در احداث ساختمان ستاد شبکه یاری نمایند و نامی نیک به یادگار در اذهان مردم قدرشناس،فهیم وبا فرهنگ خرم دره برجای بگذارند.
‍ طباطبائی مسئول مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور گفت:  مجمع خیرین سلامت کشور 10 سال پیش ایجاد شده و270 شعبه در کشور دارد و موفق به جمع آوری 6 هزار میلیارد تومان در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی از مردم شده است. وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: از مدیر کل مجمع خیرین سلامت کشور خواهش می کنم تا خیرینی را که به مجمع مراجعه می کنند، را به مسئولین شهرستان جهت مساعدت برای  احداث ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان  معرفی نمایند.معاون مجمع خیرین سلامت کشور در ادامه سخنان خود بر اهمیت مشارکت بانوان در این مجمع اشاره کرد و گفت: باید در امر بهداشت و درمان، پیشگیری در اولویت قرار بگیرد در این رابطه از دکتر کریمخانی و امام جمعه شهرستان می خواهم جهت جلوگیری از کم شدن آمار افراد کر ولال در جامعه با توجه به ازدواجهای فامیلی صورت گرفته در جامعه،  بنیاد بخشش را به مردم معرفی نمایند. وی در انتهای بیانات خود خرم دره را واقعا شهری زیبا و خرم یاد کرده و گفت: با توجه اعلام گزارشات و معرفی افراد خیر، این شهرستان به واقع دیار خیرین است و من به نوبه خودم از شما عزیزان تقدیر و تشکر می کنم.
دکتر وفا دبیر مجمع خیرین سلامت استان زنجان نیز بعنوان آخرین سخنران مراسم گفت"خرم دره نیازمند ایجاد تشکلی خاص برای دریافت و جمع آوری مبالغ خیرین در حوزه بهداشت و درمان است. این سازمان مردم نهاد خواهد بود، ولی این امر نباید دولت را از انجام وظایف خود باز بدارد . شما مردم شریف در این سازمان و تشکل در کنار دولت خواهید بود و دولت نیز باید وظایفش را انجام دهد."
 
کلیدواژه ها: معاون مشارکتهای مردمی مجمع خیرین سلامت کشور از پروژهای بهداشتی و درمانی شهرستان خرم دره بازدید کرد |

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 497 بار   |   دفعات چاپ: 29 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


  • کل کاربران ثبت شده: 2839 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • میهمانان در حال بازدید: 50 کاربر
  • تمام بازدید‌ها: 110611617 بازدید
  • بازدید 24 ساعت قبل: 27144 بازدید

زنجان، میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

تلفن : 33420651-9 (024)

info@zums.ac.ir