[صفحه اصلی ]    
:: ::
بخش‌های اصلی
معرفی روابط عمومی دانشگاه ::
شبکه اطلاع رسانی -اطلاع یابی::
آرشیو اخبار وب دا::
شورای منطقه 1روابط عمومی::
اطلاعیه::
اطلاع رسانی::
فرهنگ سلامت::
آلبوم تصاویر::
سلامت و رسانه::
هفته سلامت::
خیریه های حوزه سلامت::
عملکرد واحد های دانشگاه::
پزشک خانواده ::
تسهیلات نوروزی::
پرسش شما-_ پاسخ ما::
سفر ریاست جمهوری::
طرح تحول نظام سلامت::
اطلاع رسانی و آگهی::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
آخرین مطالب سایر بخش‌ها
:: بازدید معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت استان از طرح بسیج کنترل فشارخون ملی
:: اندازه گیری فشارخون کارکنان دولت
:: طرح ملی بسیج کنترل فشارخون
:: جلسه هماهنگی انجام برنامه های هفته ملی بدون دخانیات شبکه بهداشت و درمان خدابنده
:: جلسه هماهنگی انجام برنامه های هفته پیشگیری از سوء مصرف مواد در شبکه بهداشت و درمان خدابنده
..
پیوند های مرتبط

پایگاه خبری- اطلاع رسانی وب دا 

وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی

خبرگزاری های جمهوری اسلامی ایران

روزنامه ها و نشریات محلی

,سایت و وبلاگ های روابط عمومی

بانک صادرات

انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی در زنجان

انجمن خیریه حمایت از بیمارانمبتلابه سرطان استان زنجان

جمعیت حمایت از بیماران ام اس استان زنجان

انجمن خیریه حمایت از سلامت روان استان زنجان

موسسه خیریه امدادگران عاشورا زنجان

کتابخانه مجازی پزشکی

..
اخبار وزارت بهداشت
..
:: نظام سلامت در رسانه‌های گروهی (۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۷) ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ | 
نظام سلامت در رسانه‌های گروهی (۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۷)

 رئیس فدراسیون بین المللی عکاسان جهان:  سطح عکاسی ایران ارتقا یافته است
زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون بین المللی عکاسان جهان (فیاپ) گفت: طی سال های گذشته سطح عکاسی ایران ارتقا یافته و در این میان جشنواره هایی مثل جشنواره بین المللی سلامت روان به عکاسان ایرانی کمک می کند تا در سطح جهان بیشتر شناخته شوند.
  کد خبر
: ۸۳۱۶۹۲۲۵ | تاریخ خبر: ۲۳/۱۰/۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
به گزارش ایرنا، دکتر ریکاردو بوسی روز یکشنبه درحاشیه آغاز داوری پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای دومین بار است، به ایران سفر می کنم و تمایل دارم، به کشورهای عضو این فدراسیون در جهان سفر داشته باشم. وی یادآوری کرد: فیاپ خانواده بزرگی را درسطح جهانی دارد بطوری که در ۱۰۳ کشور جهان دفتر دارد که ایران یکی از اعضای آن بشمار می رود. ریکادو بوسی افزود: هم اکنون پزشکانی در رشته عکاسی فعالیت می کنند و هدف این گروه این نیست که فیاب را گسترش دهند، بلکه می خواهیم از طریق این گروه به تمامی مردم جهان کمک کنیم. رئیس فدراسیون بین المللی عکاسان جهان ادامه داد: از طریق فیاپ قصد داریم ارتباط قوی بین عکاسان پزشک در سطح جهانی برقرار کنیم که آنها می توانند اطلاعات و دانش خود را تبادل کنند و این مهم تنها به عکاسی اختصاص ندارد بلکه با حرفه خودشان که پزشکی است، این کار نیز انجام گیرد. وی اضافه کرد: این گروه یکسری رویدادها و جشنواره هایی را برگزار می کنند که عکس های منتخب را در مراکز درمانی و بیمارستانی مورد استفاده قرار می دهند و این مهم به درمان بیماران کمک می کند.
رئیس فدراسیون بین المللی عکاسان جهان فیاپ ادامه داد: بدون شک موضوع سلامت روان جز موضوعاتی است به تحقق این هدف کمک می کند و به همین خاطر به ایران سفر کرده ام. وی بیان کرد: طی روز گذشته و امروز عکس های که در پنجمین جشنواره عکس سلامت روان زنجان مورد بررسی قرار گرفته، بسیار جذاب بوده و برای اولین بار است که چشم اندازها و عکس های مرتبط با ایران را می بینیم که قبل ان ندیده بودم.
بوسی افزود: معتقدم از طریق رسانه عکاسی می توان تبلیغات بسیار خوبی را انجام داد و حتی توریسم های زیادی را به ایران جذب کرد.
رئیس فدراسیون بین المللی عکاسان جهان خاطر نشان کرد: زوایه دید فیاپ بر این است که برگزاری این جشنواره می تواند به دوستی بین کشورها کمک کند و عکس های مورد بررسی قرار گرفته تا کنون کیفیت بالایی داشتند.
** ۱۸ هزار عکس به جشنواره بین المللی سلامت روان رسید
دبیر جشنواره پنجمین جشنواره بین المللی عکس سلامت روان نیز گفت: در مجموع بیش از ۱۸ هزار عکس از ۷۷ کشور جهان آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده اند که در نوع خود رکورد محسوب می شود.  محمدرضا صائینی افزود: این جشنواره در پنجمین دوره خود را می گذراند و به عبارتی دیگر به دوره جوانی رسیده و نسبت به دوره های قبلی شناخته تر شده استوی اظهار داشت: ارزیابی ها نشان می دهد عکس های ارسالی به این دوره از جشنواره از کیفیت بالایی برخوردار است، طوری که هنرمندان مشهوری آثار خود را ارسال کرده اندصائینی اضافه کرد: حضور رئیس و معاون فدراسیون عکاسی جهان (فیاب) به عنوان داوران بین المللی این دور از جشنواره بر اهمیت و تفاوت آن نسبت به دوره های قبلی افزوده استصائینی افزود: سلامت روان یکی از مقوله های مهم بحث بهداشت و درمان کشورمان است و در این میان هنر عکاسی می تواند به آن کمک بیشتری کند.
به گزارش ایرنا،این جشنواره با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
در این جشنواره ۲ داور بین المللی شامل رئیس و معاون فدراسیون عکاسان جهان برای داوری آثار ارسالی دعوت شده اند. با توجه به برنامه ریزی ها، داوری آثار ارسالی به پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان دی امسال و مراسم اختتامیه، رونمایی از کتاب آثار برگزیده و تجلیل از برگزیدگان برتر اردیبهشت سال آینده انجام می شود.
این جشنواره در مجموع ۸۵۰۰ یورو جوایز نقدی دارد. ۹۶۴۶/۶۰۸۵
 
 
 
 
۱۳۹۷۱۰۲۳۰۰۰۵۲۲ - یکشنبه ، ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۵۲
با حضور آثار عکاسانی از ۷۷ کشور؛ داوری ۱۸ هزار عکس‌ سلامت روان در زنجان آغاز شد
دبیر جشنواره عکس سلامت روان استان زنجان با اشاره ارسال عکس از ۷۷ کشور به جشنواره سلامت روان گفت: داوری ۱۸ هزار و ۳۵۸ اثر در زنجان آغاز شد. محمدرضا صائینی امروز در گفت‌وگو  با خبرنگار فارس در زنجان از آغاز داوری جشنواره بین‌المللی عکس روان خبر داد و اظهار کرد: دبیرخانه این جشنواره ۱۸ هزار و ۳۵۸ عکس دریافت کرده است. دبیر جشنواره عکس سلامت روان استان زنجان از حضور رئیس و معاون فیاپ در هیأت داوران پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان خبر داد و افزود: «ریکاردو بوسی» رئیس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) از ایتالیا؛ «فردی ون گیلبرگن» معاون فیاپ‌ از بلژیک، کیارنگ علایی، ابراهیم بهرامی، ناصر محمدی، احمد حاجبی (مدیرکل دفتر سلامت روان وزارت بهداشت) و محمدرضا صائینی (رئیس مرکز بهداشت استان زنجان و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان) داوری آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد‌ را بر عهده دارند. وی با بیان اینکه داوری آثار رسیده به جشنواره در دو بخش آزاد و سلامت روان انجام خواهد شد، تصریح کرد: ۱۸ هزار و ۳۵۸ عکس ارسالی توسط ۳ هزار و ۱۲۴ عکاس از ۷۷ کشور به این جشنواره ارسال شده است. صائینی از افزایش ۱۷ درصدی تعداد عکاسان حاضر در جشنواره عکس روان زنجان نسبت به دوره چهارم خبر داد و گفت:  تعداد آثار ارسالی به این جشنواره هم رشد ۱۵ درصدی نسبت به دوره قبل داشته است. دبیر جشنواره عکس سلامت روان استان زنجان ادامه داد: هدف از برگزاری جشنواره عکس روان افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه زمان داوری عکس‌های سلامت روان از روز گذشته آغاز شده است، گفت: نمایشگاه و جشنواره سلامت روان در هفته نخست اردیبهشت سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است، جشنواره عکس سلامت روان به صورت دو سالانه برگزار می‌شود. انتهای پیام/۷۳۰۰۴/ق
 
 
 
خبرگزاری همدلی - دی ۲۳, ۱۳۹۷

آغاز داوری پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در زنجان
با حضور رئیس و معاون فیاپ در هیئت داوران پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان داوری پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در زنجان آغاز شد.
 به گزارش همدلی‌زنجان”؛ رییس و معاون فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) به عنوان اعضای هیئت داوران پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان جهت داوری پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در زنجان حضور یافتند.
«دکتر ریکاردو بوسی» رییس فدراسیون جهانی هنر عکاسی (فیاپ) از ایتالیا؛ «فردی ون گیلبرگن» معاون فیاپ‌ از بلژیک، کیارنگ علایی، ابراهیم بهرامی، ناصر محمدی، دکتر احمد حاجبی (مدیرکل دفتر سلامت روان وزارت بهداشت) و دکتر محمدرضا صائینی (رئیس مرکز بهداشت استان زنجان و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان) داوری آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد‌ را آغاز کرده‌اند.
دکتر محمدرضا صائینی دبیر این جشنواره با اشاره به اینکه داوران این دوره جشنواره عکس سلامت روان جزو مطرح‌ترین داوران خارجی و ایرانی و چهره‌های شناخته شده حوزه عکاسی هستند، افزود: کار داوری آثار رسیده به جشنواره در دو بخش آزاد و سلامت روان با حضور داوران در زنجان آغاز شده است. وی با اشاره به حضور ۳۱۲۴ عکاس از ۷۸ کشور با ۱۸۳۵۸ عکس در این دوره، اظهار داشت: رشد ۱۷ درصدی تعداد عکاس و رشد ۱۵ درصدی تعداد عکس در این دوره نسبت به دوره قبل مشاهده می‌شود.
در پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی عکس «سلامت روان»، دکتر پرویز قزلباش (رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان) به عنوان رئیس جشنواره، دکتر محمدرضا صائینی به عنوان دبیر و علی سامعی (نماینده فیاپ در ایران) به عنوان مدیر هنری حضور دارند.
این رویداد، با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته اول اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ به همراه نمایشگاه عکس سلامت روان برگزار می‌شود.
 
دفعات مشاهده: 55 بار   |   دفعات چاپ: 8 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA code
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان