دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

ثبت‌نام اولین دانشجویان بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱۷ | 
ثبت‌نام اولین دانشجویان بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی زنجان
اولین دانشجویان بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سالن ابن سینای دانشکده پزشکی ثبت‌نام شدند و برنامه‌های توجیهی آنها در حین ثبت‌نام انجام شد.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان، به گزارش مفدا زنجان، دانشجویان بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان صبح سه‌شنبه ۱۶ مهرماه سال‌جاری در برنامه ثبت‌نام و جلسه توجیهی آن، پای سخنان معاون آموزشی، معاون فرهنگی و مدیر امور بین‌الملل دانشگاه نشستند و به دلیل اینکه اکثریت آنها از منطقه اقلیم کردستان عراق به این دانشگاه آمده‌اند با ترجمه یکی از اساتید دانشگاه به زبان کردی موارد مختلف آموزشی و فرهنگی را از سوی این دو معاون دانشگاه شنیدند.
دکتر مهدی قائمی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان ابتدا به دانشجویان جدید خوش‌آمد گفت و نکات آموزشی و موضوعاتی که مربوطه به حیطه کاری این معاونت است را شرح داد.
دکتر حسین عمارلو معاون فرهنگی و اموردانشجویی دانشگاه نیز تلاش کرد تا با چند کلمه به زبان دانشجویان با آنها ارتباط صمیمانه‌تری برقرار کند.
هر دو معاون دانشگاه بر این نکته تاکید داشتند که هیچ نفاوتی از نظر امکانات و نحوه تعامل با دانشجویان بین‌المللی و داننشجویان ایرانی وجود ندارد و ابراز امیدواری کردند که هم در طول تحصیل سفیر خوبی از سوی کشور خود در ایران باشند و هم در پایان دوه خاطرات خوب و به یاد ماندنی از کشور ایران برای خود به همراه ببرند.
در پایان این جلسه از والدین دانشجویان دو نفر به نمایندگی برای برنامه پرسش و پاسخ حاضر شدند و هر دو ضمن تشکر از برخورد و مهمان‌نوازی ایرانی، آمادگی خود را برای همکاری با دانشگاه برای تامین شرایط مناسب و ارتباط خوب با فرزندانشان اعلام کردند.
گفتنی است قبل از برگزاری برنامه توجیهی ثبت‌نام، جلسه هماهنگی استقبال و ثبت‌نام از دانشجویان بین‌الملل دانشگاه با حضور مدیران حوزه روابط بین الملل دانشگاه، معاونت آموزش، فرهنگی و رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه عصر یکشنبه ۱۴ مهر در اتاق جلسات دانشکده پزشکی برگزار شد و جزئیات این برنامه مورد بررسی حاضرین در جلسه قرار گرفت .

دفعات مشاهده: 636 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر