دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

استقبال کم نظیر دانشجویان از مراسم گرامیداشت روز دانشجو استقبال کم نظیر دانشجویان از مراسم گرامیداشت روز دانشجو

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۹/۱۸ | 

با حضور استاندار زنجان و با استقبال کم نظیر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛
 مراسم گرامیداشت روز دانشجو در سالن ورزشی شهید نوری برگزار شد
 مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور استاندار زنجان و با استقبال کم نظیر دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛ شامگاه روز یکشنبه 17آذر ماه برای نخستین بار در سالن شهید نوری پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد
به گزارش وب دا - زنجان، مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور دکترفتح ا... حقیقی استاندار زنجان، دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ، حجه الاسلام و المسلمین شیر محمدی مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه و جمعی از معاونین و مدیران برای نخستین بار توسط دانشجویان وبا حضور و استقبال باشکوه جمعیت دانشجویی در سالن شهید نوری پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد. 
ابتدای جشن که با یک کلیپ از تصاویر شانزدهم آذر و تصاویر مرتبط به حوادث کودتا و شهادت سه تن از دانشجویان در آذرماه سال ۱۳۳۲ پرداخته بود و سوال از دانشجویان دانشگاه درباره این اتفاق همراه بود و پس از این تصاویر علیرضا باقری وند که اجرای برنامه را برعهده داشت شعری که به همین مناسبت سروده بود را خواند. در ادامه گروهی از نوجوانان ناشنوا به اجرای برنامه پرداختند.
برنامه بعدی دانشجویان دکتر قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان ضمن عرض خیر مقدم روز دانشجو را تبریک گفت  و قرائت متن بیانیه توسط دانشجویان برنامه بعدی بود که مبین کرمی از سوی دانشجویان و تیم برگزاری این مراسم متنی را قرائت کرد.
برنامه این شب با پخش کلیپ دیگری از عملکرد دانشجویان و فعالیت های مهمی که در دانشگاه انجام شده است ادامه یافت و سپس دانشجویان دانشکده فوریت های پزشکی و پرستاری ابهر اجرای موسیقی سنتی را آغاز کردند که در همین حین استاندار زنجان به سالن مراسم رسید و برنامه موسیقی با حضور وی آغاز شد.
ادامه برنامه با تقدیر از نفرات برتر دانشجویان در حوزه های علمی، فرهنگی ورزشی و فعالیت بهداشتی و همچنین نفرات برتر سایر فعالیتهای دانشجویی ادامه یافت و با اجرای استند آپ کمدی و بخش دوم تقدیر برنامه به پایان رسید.
این برنامه با مشارکت و تلاش تیمی متشکل از کلیه فعالان دانشجویی در حوزه های مختلف به انجام رسید و برای نخستین بار در سالن شهید نوری و با حضور بیش از هزار نفر از دانشجویان دانشگاه انجام شد. برنامه های فرهنگی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سال جاری با مشارکت گروه های مختلف امسال در چند برنامه شاخص با حضور و مشارکت دانشجویان و استقبال همراه شده است و چند برنامه مشخص در مسجد طاها و سالن شهید نوری با استقبال دانشجویان انجام شده است.
کلیدواژه ها: با استقبال بیش از هزار نفری دانشجویان علوم‌پزشکی زنجان در سالن شهید نوری: مراسم گرامیداشت روز دانشجو برگزار گردید |

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 1980 بار   |   دفعات چاپ: 16 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر