دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

باحضور سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج)؛

 | تاریخ ارسال: 1398/10/15 | 

باحضور سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج)؛
ویژه مراسم نکوداشت شهید والامقام سپهبدحاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد


 
ویژه مراسم نکوداشت شهیدوالامقام سپهبدحاج قاسم سلیمانی و همراهان شهیدش بعد از نماز ظهر و عصرباحضور سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج)، دکترپرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، حجه الاسلام و المسلمین حاج آقاشیرمحمدی مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه، اعضای هیات رئیسه، جمع کثیری ازمدیران،  اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه درمسجدطاها دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزارگردید.
سردارجهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) در سخنانی ضمن تسلیت شهادت مظلو مانه سردار سپاه اسلام بابیان خاطرات این شهید بزرگوار درعملیاتهای متعدد و اراده ایشان در دوران دفاع مقدس در مقابله با دشمن بعثی شوق و اشتیاق وی را برای شهادت ستودنی دانست .

 
وی با ذکر جنگهای میدانی پیش آمده بین صهیونیستها وحزب ا... نقش سردار سلیمانی در پیروزی حزب ا... را برجسته خواند، که دشمن را وادار به آتش بس نمود و تدبیر خردمندانه  مقام معظم رهبری برای انتخاب این شهید بزرگوار به فرماندهی سپاه قدس بدلیل اخلاص، شجاعت و خضوع و حضور فعال و نقش برجسته ایشان درمیدانهای مبارزه با استکبار بود.
 سردار کرمی با تاکید بر توطئه های آمریکائی و اسرائیلی برای نفوذ در منطقه غرب آسیا وکشور های اسلامی، ایجادگروه تروریستی داعش را یکی ازجنایات و توطئه های آنان نام برد و افزود: شکست اروپاییها و آمریکاییها در منطقه به دست این قهرمان اسلام و با هدایتهای مدبرانه مقام معظم رهبری در لبنان؛ غزه و عراق و سوریه،  میلیونها انسان مظلوم را نجات دادند و کاملا دشمن را با شکست مواجه کردند و دشمن نیز به این شکستها اعتراف کرد.
وی افزود: سردار سلیمانی مرد مقابله با بحرانها بود و امید ملتهای مسلمان و جبهه مقاومت بود و از شهادت نیزنمی ترسید آرزوی ایشان شهادت بود، شهادت هنر مردان خداست .
سردار کرمی افزود: دشمن فکر می کرد باشهادت سردار سلیمانی جبهه مقاومت تمام می شود ولی با تشییع با شکوه این شهید بزرگوار در عراق  و عزاداری در اقصی نقاط جهان و ایران اسلامی نشان داد همه امت اسلامی در صحنه هستند ضمن قدرشناسی از این سرباز ملت، جبهه مقاومت و مقابله با استکبار، خالی نیست و با اقتدار هرچه بیشتر، مقاومت اسلامی پایدار خواهد بود.
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج)  گفت:دشمنان بدانند زمان کدخدائی گذشته  و انتقام سخت در انتظار آنهاست و شهادت ایشان تاثیر بیشتری در تقویت جبهه مقاومت دارد و جمهوری اسلامی همچنان در اوج عزت و اقتدار است.
  دراین ویژه مراسم با قرائت قران کریم، مادحین اهل بیت عصمت و طهارت(ص) در وصف رشادتهای این شهید بزرگوار به مداحی پرداختندو کلیپی از ایثارگریهای سردار سلیمانی و همرزمانش در دوران دفاع مقدس و جبهه جهاد مقاومت اسلامی پخش گردید.
 

 

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 976 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر