دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

پیام تبریک و قدردانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛ بمناسبت آغاز هفته روابط عمومی و ارتباطات

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۹/۲/۳۰ | 
AWT IMAGE
پیام تبریک و قدردانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛
بمناسبت آغاز هفته روابط عمومی و ارتباطات
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان ۲۷ اردیبهشت آغاز هفته ارتباطات و روابط عمومی پیام تبریک و قدردانی به همه همکاران روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه ارسال نمود؛
 
درمتن  این پیام آمده است:
 
امروزه اهمیت روابط عمومی تا جایی است که جوامع بین المللی آن را بعنوان پل ارتباطی با دنیای فناوری های نوین در خدمت به افکار عمومی  مورد توجه قرار می دهند. روابط عمومی بخشی از پیکره هر جامعه و هر سازمانی محسوب شده که اموری ممتد و مداوم و طرح ریزی شده دارد که بوسیله آن، ملت ها و سازمان ها در ارتباط دو سویه ، سودمندی طرفین ارتباط را مد نظر قرار می دهند.
                      
از آنجائی که این روزها اپیدمی  ویروس کرونا سلامت جهانی را تحت تاثیر قرار داده است، خانواده بزرگ روابط عمومی  سلامت کشور در آگاه سازی و اطلاع رسانی ، آموزش و پیشگیری و کنترل این بیماری در بسیج ملی مبارزه با کرونا از نقش و مسئولیت حساس تر و فعال تری برخوردار بوده و فعالیت  بی وقفه شما عزیزان  همکار روابط عمومی در جهت حمایت از مدافعان سلامت و آگاهی بخشی عمومی و اطلاع رسانی شفاف  و با دقت و سرعت ،به هموطنان گرامی، با زحمات مضاعف و شبانه روزی  انجام شده است. لذا با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی از زحمات شایسته شما قدر دانی نموده ، سلامتی و توفیق روز افزونتان را از درگاه خداوند منان آرزو مندم.

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 921 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر