دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاهها : ایثار، همدلی که در شرایط کرونا درکشور بوجود آمد ازجلوه های نصرت الهی بود

 | تاریخ ارسال: 1399/3/12 | 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاهها :

ایثار، همدلی که در شرایط کرونا درکشور بوجود آمد ازجلوه های نصرت الهی بود

 
به گزارش وب دا - زنجان؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌هاروز دوشنبه ۱۲ خرداد درنشست مشترک با روسای دانشگاهها  و مسئولین دفاترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  استان زنجان زنجان را  دیار پرافتخار با قدمت تمدنی، فرهنگی و محیط عالم خیز و دانشمندپرور که با توسل  به اهل بیت (ع) در دوران دفاع مقدس نیزدین خود را ادا کرده اند توصیف نمود و با اشاره به  اوضاع کشور در دوران قبل  و بعد از انقلاب گفت: با وقوع انقلاب اسلامی تحولات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی،، دفاعی را شاهدبودیم و در همه این تحولات حوزه علم دیده می شود.
وی افزود: در دوران تحریم کشور و در شرایط بوجود آمده بیماری کرونا به توفیقاتی دست یافتیم که با باور و اعتماد به نفس  که از شاخصه های مردم ایران است توانستیم بحرانها را پشت سر بگذاریم  که خیلی از کشورها در این زمینه موفق نبو ده اند. 
 رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اقدام سیستم بهداشت ودرمان کشور در بحران کرونا  را مجاهدانه خواند و گفت: عملکرد درست و مناسب  موجب اعتماد مردم شد و با همراهی مردم این بحران کنترل شد که اتفاق بزرگی بود.
 وی حضور دانشجویان و طلاب در فعالیتهای جهادی در همه عرصه های مقابله با کرونا پررنگ و بی نظیر دانست و افزود: ایثار، همدلی، انسجام اجتماعی که درشرایط کرونا در کشور بوجود آمد، جلوه های نصرت الهی بود و این نصرت و توفیق الهی وعده الهی بود.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاهها نمونه انسجام اجتماعی را دو برا بر شدن وجو هات شرعی نسبت به سال های گذشته عنوان کرد و افزود: صدور اقلام بهداشتی و کیتهای آزمایشگاهی به کشورهای اروپایی از توفیق الهی در مواقع بحران در کشور بود.
 در این جلسه حجه الاسلام والمسلمین دکتر رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی و روسای دانشگاهها در استان زنجان از دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان  به پاس اقدامات ارزشمند سیستم بهداشت و درمان استان در پیشگیری، کنترل و مقابله با بیماری کرونا با اهدا لوح تجلیل نمودند

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 809 بار   |   دفعات چاپ: 12 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر