[صفحه اصلی ]    
:: صفحه اصلی سایت دانشگاه ::
بخش‌های اصلی
ریاست مرکز::
معاون مرکز::
روابط عمومی::
واحد مدیریت حوادث::
آمبولانس های دولتی و خصوصی::
آموزش و پژوهش::
اداره امور پایگاهها::
بهبود کیفیت و اعتبار بخشی::
دبیرخانه کارگروه حوادث غیرمترقبه::
کنترل عفونت::
اخبار::
دارو و تجهیزات ::
اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات::
امور رفاهی::
اطلاعیه ها::
آمار و اطلاعات::
تماس با ما::
آلبوم تصاویر::
::
نظرسنجی
در صورت استفاده از خدمات اورژانس 115 استان زنجان میزان رضایت شما در چه حد می باشد؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
خیلی ضعیف
   
..
:: بازدید امیر خاکسار سرتیپ دوم خلبان و رییس اورژانس هوایی از اورژانس هوایی زنجان ::
 | تاریخ ارسال: 1399/7/3 | 
بازدید امیر خاکسار سرتیپ دوم خلبان و رییس اورژانس هوایی از اورژانس هوایی زنجان
مدیر سهن هوانیروز کشور و رییس اورژانس هوایی از ظرفیت های اورژانس هوایی زنجان بازدید کردند.
به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان اورژانس کشور امیر ذبیح اله خاکسار مدیر سهن هوانیروز کشور روز چهارشنبه ۲ مهر ماه با حضور در استان زنجان از ظرفیت ها و زیرساخت های اورژانس هوایی استان زنجان بازدید نمود.
وی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و همچنین سالروز تاسیس اورژانس کشور از زحمات و تلاش های مجاهدانه و همکاری مناسب کارکنان هوانیروز و فوریت های پزشکی در نجات جان بیماران و مصدومان قدردانی کرد و وضعیت اورژانس هوایی استان را مطلوب ارزیابی نمود.
دکتر محمد سرور نیز ضمن تشکر از تلاش های کادر پروازی هوانیروز و پرسنل فوریت های پزشکی استان در امدادرسانی و نجات جان بیماران گفت: خدمت به مردم و نجات جان بیمارن و مصدومین نیازمند که در شرایط اورژانسی قرار گرفته اند با همکاری هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی افتخار بزرگی است که باید آن را ارج نهاد.
رییس اورژانس هوایی کشور تاکید کرد: از ابتدای راه اندازی اورژانس هوایی در کشور ارتقا خدمات اورژانس هوایی به لحاظ کمی و کیفی در دستور کار قرار گرفته و آموزش و بازآموزی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی نیز در مراکز بصورت مدون توسط اساتید مجرب با اولویت ایمنی بیمار وکارکنان انجام می شود.
 دکتر اصغر جعفری روحی نیز ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم خدمت میهمانان به ارائه گزارشی از عملکرد و آماده باش اورژانس هوایی پرداخت.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بیان کرد: پایگاه اورژانس هوایی استان زنجان به دلیل موقعیت جغرافیایی قرار گیری در مجاورت بیمارستان آیت اله موسوی ، استاندارد بودن پد بالگرد و ظرفیت فرود ۵ بالگرد بصورت همزمان آمادگی پاسخگویی و امدادرسانی مناسب  در حوادث و مواقع بحران را دارد.
دکتر جعفری با اشاره به ساخت پد بالگرد در شهرستان ها، بخش ها و روستاهای استان از تعامل و همکاری مناسب با سایر ارگان ها از قبیل مدیریت بحران استانداری، راه و شهرسازی ، فرمانداری ها و خیرین در بهسازی و ساخت پد های بالگرد استاندارد در سرتاسر استان که موجب تسریع و تسهیل ارائه خدمات با کیفیت مناسب شده است تقدیر و تشکر کرد.
 
کلیدواژه ها: سازمان اورژانس کشور | هوانیروز | اورژانس هوایی | اورژانس زنجان | 115 |

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی Emergency Operation Center

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی