برگشت به دانشگاه علوم پزشکی زنجان
   [صفحه اصلی ]   [Archive]  
:: صفحه اصلی سایت شبکه :: صفحه ویژه کرونا :: اخبار شبکه بهداشت  ::  ستاد شبکه ::  مرکز بهداشت :: پشتیبانی :: تماس با ما ::
:: تیم جراحی پلاستیک برای دومین بار درشهرستان طارم حضور یافت ::

  در مورخه 19/4/91 با هماهنگی های قبلی بعمل آمـــده با تیم جراحی پلاستیــــک دکتر سید نجات حسینی ، به منظور جراحی تعدادی از بیماران ویزیت شده ی سری قبل حضور این تیم در شهرستان ، تعداد 17 بیمار جهت جراحی انتخاب و به اتاق عمل بیمارستان شهدای طارم ارجاع شدند .

  از تعداد 70 بیمار ویزیت شده توسط این تیم بیش از 30 بیمار جهت جراحی نوبت های بعدی انتخاب و در لیست عمل قرار گرفتند. تعداد 15 بیمار جراحی پلاستیک در این روز جراحی شدند تعداد 2 بیمار با تشخیص متخصص محترم جراحی دهان و فک و صورت جهت جراحی انتخاب و درمان شدند .

حضور بیماران بسیاری در سالن پذیرش بیمارستان به منظور ویزیت ایشان توسط دکتر حسینی علیرغم اینکه فراخوان عمومی نیز اعلام نشده بود و قرار بود بیماران کاندید عمل سری قبل جهت عمل مراجعه نمایند و درخواستهای مکرر مردمی و مراجعات بسیار زیاد ایشان به همکاران متولی امر در شبکه بهداشت جهت حضور مجدد آقای دکتر حسینی و تیم همراه ایشان موضوع قابل تأملی بود که امید می رود نظر به تعداد 750 نفر مراجعه در بار اول فراخوان انشاءالله بتوانیم زمینه را جهت حضور مجدد این تیم در شهرستان طارم فراهم آوریم
دفعات مشاهده: 2200 بار   |   دفعات چاپ: 330 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 17 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
وب سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم