سردر جدید پردیس مرکزی دانشگاه دانشکده پزشکی دانشکده داروسازی دانشکده دندانپزشکی آزمایشگاه تحقیقاتی مرکزی دانشگاه کتابخانه مرکزی مجتمع خوابگاهی پردیس دانشگاه مرکز همایشهای بین المللی روزبه - افتتاح  1386 مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی-افتتاح 1386 زنجان پایتخت شور و شعور حسینی
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
leader
webda
اخبار دانشگاهپیام تبریک وزیر بهداشت به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام تبریک وزیر بهداشت به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر/ امیدوارم در این فرصت نادر، انسانها با تدبیری نو برای ساختن دنیایی تازه، در روشنی عقل و امید و آرامش روح، صلح و دوستی و سلامت را تجربه کنند

وزیر بهداشت در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر؛ عید توفیق در عبودیت و تهذیب نفس را به مسلمانان جهان تبریک گفت و از خداوند متعال برای گسترش همدلی، همفکری و همکاری ملت های مسلمان، سعادت و سرافرازی مسئلت نمود.
به گزارش وبدا؛ دکتر سید حسن هاشمی در این پیام تاکید کرده است: این ایام پر برکت، فرصتی نادر و یگانه است برای تدبیری نو به منظور ساختن دنیایی تازه، دنیایی که انسان ها در روشنی عقل و امید و آرامش روح، صلح و دوستی و سلامت را تجربه کنند.
متن کامل پیام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله علی ما هدانا و له الشکر علی ما اولانا
عالی جنابان وزرای محترم بهداشت کشورهای اسلامی
فرا رسیدن فرخنده عید سعید فطر؛ عید توفیق در عبودیت و تهذیب نفس و دستیابی به مقام متقین را به مسلمانان جهان تبریک و تهنیت می گویم.
این ایام پر برکت، فرصتی نادر و یگانه است برای تدبیری نو به منظور ساختن دنیایی تازه، دنیایی که انسان ها در روشنی عقل و امید و آرامش روح، صلح و دوستی و سلامت را تجربه کنند.
با آرزوی بهره گیری از این فرصت نیک برای گسترش همدلی، همفکری و همکاری ملت های مسلمان، سعادت و سرافرازی جنابعالی و مردم شریف آن کشور را از خداوند بزرگ مسئلت می کنم.
دکتر سید حسن هاشمی