سردر جدید پردیس مرکزی دانشگاه دانشکده پزشکی دانشکده داروسازی دانشکده دندانپزشکی آزمایشگاه تحقیقاتی مرکزی دانشگاه کتابخانه مرکزی مجتمع خوابگاهی پردیس دانشگاه مرکز همایشهای بین المللی روزبه - افتتاح  1386 مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی-افتتاح 1386 زنجان پایتخت شور و شعور حسینی
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
leader
webda
اخبار دانشگاهمعاون بهداشت وزارت بهداشت از برگزاری گردهمایی معاونین بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در زنجان تقدیر کرد

معاون بهداشت وزارت بهداشت؛
 از برگزاری گردهمایی معاونین بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در زنجان تقدیر کرد
دکتر علی‌اکبر سیاری معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دکتر علیرضا بیگلری رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان به جهت برگزاری نشست سراسری معاونین بهداشت دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در زنجان تقدیر کرد.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان – دکتر سیاری اظهار کرد: گردهمایی معاونین بهداشت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در آن دانشگاه برگزار شد فرصتی بود مغتنم از هم‌فکری و تشریک مساعی دوستانی ارزشمند که سال‌های ممتازی از عمر خود را مصروف توسعه و تعالی دانشگاه و خدمت به سلامت مردم نموده‌اند.
وی افزود: امکان اجرای چنین همایشی در شهر زیبای زنجان بدون حمایت و مهمان‌نوازی‌های جنابعالی و همکاران تلاشگر شما مقدور نبود که یقینا مدیران فرهیخته و تلاشگر بهداشت کشور خاطرات این گردهمایی، دست‌آوردها و نوع‌آوری‌های حوزه بهداشت در آن دانشگاه و تجربه تبادل افکار و اندیشه برای تعالی نظام سلامت را در کنار مهربانی، حمایت و فضای ارزشمندی که خلق نمودید همواره به خاطر خواهند سپرد و از آن استفاده خواهند کرد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت همچنین از زحمات ارزشمند دکتر محمدرضا صائینی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان و سایر همکاران باتجربه و ساعی دانشگاه، نیز قدردانی نمود.
دکتر سیاری خاطرنشان کرد: با مرور بر دستاوردهای دانشگاه چه در حوزه توسعه فضاهای فیزیکی، برنامه‌های بهداشت، درمان، آموزش و پژوهش، تجربیات و آموزه‌های این همایش بیش از هر چیز بر خود واجب دیدم تا به جنابعالی که در کسوت یک همکار دانشمند مسئولیت ریاست دانشگاه و سلامت مردم استان را برعهده دارید و معاون بهداشت آن دانشگاه که عملکردشان همواره در تراز دانشگاه‌های ممتاز کشور بوده است و نیز تلاش تک تک همکاران ارجمندم در آن دانشگاه تبریک عرض نموده و از مهمان‌نوازی تان تشکر نمایم.
وی افزود: تعالی و اعتلای دانشگاه علوم پزشکی زنجان و موفقیت روزافزون در خدمت به مردم را از خداوند بزرگ برای جنابعالی و همکاران دانشگاهی‌تان، آرزو دارم.
نشست سراسری معاونین بهداشت دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور به مدت سه روز (17 لغایت 19 تیرماه  سال‌جاری) در مرکز همایش‌های بین‌المللی روزبه دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد.