سردر جدید پردیس مرکزی دانشگاه دانشکده پزشکی دانشکده داروسازی دانشکده دندانپزشکی آزمایشگاه تحقیقاتی مرکزی دانشگاه کتابخانه مرکزی مجتمع خوابگاهی پردیس دانشگاه مرکز همایشهای بین المللی روزبه - افتتاح  1386 مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی-افتتاح 1386 زنجان پایتخت شور و شعور حسینی
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
leader
webda
اخبار دانشگاهوزیر بهداشت در مراسم اختتامیه همایش علمی پژوهشی کرامت انسانی در آموزه های رضوی در زنجان: امیدوارم از پیروان ائمه اطهار باشیم و موجب سرافکندگ
 

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در مراسم اختتامیه همایش علمی پژوهشی کرامت انسانی در آموزه های رضوی در زنجان:

AWT IMAGEامیدوارم از پیروان ائمه اطهار باشیم و موجب سرافکندگی آنها نشویم/ کرامت رضوی در مهربانی و بخشایشگری است

وزیر بهداشت گفت: امام رضا(ع) می فرمایند«کونوا لنا ذَینا و لاتکونو علینا شَینا» پیروان و شیعیان ما باید همواره برای ما در رفتار، اخلاق و منش مایه زینت و مباهات باشند آنگونه نباشند که موجبات سرافکندگی برای ما و مکتب ما را فراهم کنند.
به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در مراسم اختتامیه همایش علمی پژوهشی کرامت انسانی در آموزه های رضوی در زنجان، اظهار داشت: حداقل انتظار امام رضا(ع) از ما این است که همواره در زندگی صداقت، امانت داری و مهرورزی نسبت به همدیگر را پیشه خویش کنیم.
وزیر بهداشت تاکید کرد: بالاترین و بهترین کرامتی که از آن امام همام و خواهر کریمه او در طول تاریخ به این کشور و مردم رسیده، آموزه ها و معارف حیات بخش رضوی است. امروز باید چنان زندگی کنیم که در عمل مروج فرهنگ و مکتب رضوی باشیم.
وزیر بهداشت به ذکر سخنی از امام رضا(ع) پرداخت و گفت: ایشان می فرمایند خدای رحمت کند کسی را که در احیاء امر ما کوشش کند، چنانچه مردم خوبی ها و محاسن مکتب و کلام ما را بدانند بدون شک از آن پیروی خواهند کرد.
دکتر هاشمی  یادآور شد: کرامت رضوی در مهربانی و بخشایشگری است، آن وجود نافذ در طول زندگی سراسر خیر و برکت خویش همواره اهل کرم و بخشش بود از آن چیزی می بخشید که دوست داشت و ما نیز باید به او اقتدا کنیم تا زندگی خود و نسل های آینده را از هر جهت بیمه کنیم.
دکتر هاشمی با بیان اینکه استان زنجان، سراسر کرامت است، افزود: خدا این توفیق را به هموطنان ما در این منطقه از کشور داده، که مردم ایران، دل و روحشان با شور حسینی درحسینیه اعظم زنجان جلا پیدا می کند و کرامات زیادی را در این خطه از ایران دیده ایم.