سردر جدید پردیس مرکزی دانشگاه دانشکده پزشکی دانشکده داروسازی دانشکده دندانپزشکی آزمایشگاه تحقیقاتی مرکزی دانشگاه کتابخانه مرکزی مجتمع خوابگاهی پردیس دانشگاه مرکز همایشهای بین المللی روزبه - افتتاح  1386 مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی-افتتاح 1386 زنجان پایتخت شور و شعور حسینی
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶
leader
webda
اخبار دانشگاهبهره برداری از قطب بزرگ درمانی در ابهر: با حضور وزیر بهداشت، بیمارستان 235 تختخوابی الغدیر شهرستان ابهر به بهره برداری رسید.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
بهره برداری از قطب بزرگ درمانی در ابهر

با حضور وزیر بهداشت، بیمارستان 235 تختخوابی الغدیر شهرستان ابهر به بهره برداری رسید.
به گزارش وبدا، عملیات ساخت بیمارستان از سال 87 در زمینی با مساحت حدود 17 هزار متر مربع آغاز شده بود اما تا سال گذشته، حدود 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشت.
بیمارستان 235 تختخوابی الغدیر ابهر با اعتباری بالغ بر 68 میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده که 38 میلیارد تومان آن برای ساخت و 30 میلیارد تومان برای تجهیز آن هزینه شده است.
بیمارستان الغدیر ابهر به عنوان یک بیمارستان جنرال و قطب بزرگ درمانی در مسیر شریانی غرب به شرق کشور قرار گرفته و دارای بخش هایی مانند جراحی، داخلی، زنان و زایمان و کودکان و نوزادان، اورژانس، اتاق های عمل، مراقبت های ویژه، ام آر آی، درمانگاه و بخش های پاراکلینیکی است.
با بهره برداری از این بیمارستان مردم شهرستانهای خرمدره، قدار و سلطانیه نیز از خدمات تخصصی و فوق تخصصی آن بهره مند خواهند شد.
شهرستان ابهر در فاصله 100 کیلومتری شرق زنجان واقع شده است.