Zanjan University of Medical Sciences پست الكترونيك · درباره دانشگاه · اخبار دانشگاه · نقشه پايگاه · كتابخانه · English
شناسه کاربری رمز عبور ثبت نام در پایگاه | فراموشی رمز
AWT IMAGE
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
ریاست بیمارستان::
مدیر داخلی::
خدمات الکترونیک و واحد(I.T)::
مدیر خدمات پرستاری::
بخشهای درمانی::
دفتر بهبود کیفیت::
دفتر رسیدگی به شکایات::
قوانین و مقررات::
راهنمای مراجعین::
اخبار بیمارستان::
معرفی مرکز::
نقشه بیمارستان::
آموزش همگانی::
فهرست داروئی ایران::
پزشک خانواده::
خیرین بیمارستان::
روابط عمومی::
رسالت و سیاست بیمارستان::
فرم پیشنهادات و انتقادات::
تماس با ما::
::
راهنمای کارکنان جدیدالورود

همکار گرامی، ضمن خیر مقدم جهت حضور و شروع فعالیت شما در این مرکز، به منظور آشنایی هرچه بیشترخواهشمند است به  مدیریت دفتر خدمات پرستاری یا دفتر حاکمیت بالینی مرکز تماس حاصل فرمائید. 

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الكترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در كادر زیر وارد كنید.
..
نظرسنجی
میزان رضایت شما از مطالب وب سایت به چه میزان است ؟
زیاد
متوسط
کم
   
..
نظرسنجی
میزان رضایت شما از خدمات سرپایی به چه میزان است ؟
زیاد
متوسط
کم
   
..
نظرسنجی
ميزان رضايت شما از خدمات بستري به چه ميزان است؟
زياد
متوسط
كم
   
..
نظرسنجی
ميزان رضايت شما از واحدهاي اداري به چه ميزان است؟
زياد
متوسط
كم
   
..
اوقات شرعی

AWT IMAGE

..
:: بیمارستان امدادی ابهر ::اجرای طرح تحول نظام سلامت از تاریخ 15 اردیبهشت 93 در بیمارستان امدادی ابهر
AWT IMAGE
AWT IMAGE

-میزان پرداختی هزینه بیماران بستری در این طرح شش درصد می باشد و بیماران دفترچه روستایی دارای کد ارجاع فقط سه درصد هزینه بیمارستان را پرداخت خواهند کرد.
-زایمان طبیعی در طرح نظام سلامت رایگان می باشد .
-بیماران فاقد دفترچه جهت استفاده از طرح بیمه نظام سلامت به اداره بیمه خدمات درمانی مراجعه نمایند.
-ارائه کدملی برای بیماران بستری الزامی میباشد.
-بیماران گرامی درصورت داشتن بیمه تکمیلی ارائه کارت بیمه تکمیلی برای مشخص شدن نوع بیمه تکمیلی وثبت در پرونده ضروری میباشد .
-هیچ بیمار بستری جهت خدمات دارو و تجهیزات پزشکی و ازمایشات انجام گرافی به خارج بیمارستان فرستاده نمی شود درصورت انجام خدمات پاراکلینیک در خارج بیمارستان بیمار هزینه ای پرداخت نخواهد کرد .
-بیماران سرپایی شامل این طرح نمی شوند واین طرح شامل بیماران بستری می باشد .

پیام ریاست بیمارستان:

بسم الله الرحمن الرحیم

منت خداوندی را که ما ایرانیان را به لحاظ هوش و استعداد جزو ملل برتر گیتی قرار داد و این نعمت خود را با شرف مسلمانی تکمیل نمود که پیامبر اعظم (ص) در مورد ما چنین فرمود : «اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت »
در روزگاری که هستیم دانش و فن آوری اهمیت والایی یافته است تا بدانجا که تعریف سواد بکلی دگرگون گشته و دیگر بی سوادی در عدم توانایی خواندن و نوشتن خلاصه نمی شود . دوران ما به دوران اطلاعات ( Information ) شهرت یافته است و هرکس به اطلاعات کامل تر ، دقیق تر و سریعتر دست یابد ، بر سایرین رجحان و تسلط می یابد. در عصری که انفجار اطلاعات تمامی کشورها و ملل را تحت تأثیر خود قرار داده کمترین سستی موجب عقب ماندگی جبران ناپذیری خواهد شد و بدین خاطر است که مقام معظم رهبری تأکید وافری بر فتح قلل علوم دارند و حیات آینده کشور را در پیشرفت هرچه بیشتر و سریعتر در این عرصه بیان کرده اند .
تلاش خالصانه و مخلصانه همکاران سخت کوشمان در مرکز آموزشی - درمانی امدادی ابهر که شبانه روز با تمامی کمبودها و سختی ها ، راه پرفراز و نشیب خدمت را طی می نمایند ما را برآن داشت تا با بهره گیری از فن آوری های نوین عرصه انفورماتیک به معرفی فعالیت ها و امکانات موجود در این مرکز آموزشی و درمانی معظم بپردازیم تا برگ سبزی باشد تحفه درویش . در این Web site به معرفی این مرکز و بخش های مختلف درمانی و اداری آن و نیز فعالیت های گوناگونی که در زمینه های مختلف بهداشتی و درمانی توسط پرسنل خدوم آن صورت می پذیرد پرداخته شده است . امید است این گام کوچک ، شروعی بر اقدامات بزرگ بعدی در معرفی و نیز راهنمایی مراجعین و بیماران محترم به این مرکز با سابقه درخشان باشد .
دکتر غلامرضا بیگدلو

:: همایش ترویج بارداری سالم و زایمان ایمن ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۲۶ | 

این همایش با هدف ترویج زایمان طبیعی و ایمن با نظارت ریاست محترم بیمارستان و مدیر خدمات پرستاری ۲۲ تیرماه ۹۶ در ساعت ۱۰-۱۲ برگزار گردید.

AWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGE

>
:: فایل آموزشی راهنمای مادران شیرده ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۱۸ | 

فایل آموزشی راهنمای مادران شیرده

AWT IMAGE

به پیوست در ادامه مطلب

>
:: لوح تبریک ریاست به آقای الهیاری بابت انتخاب در شورای شهر ابهر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۳/۱ | 

AWT IMAGE

>
:: کمیته مدیریت بحران و بلایا ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۲/۲۵ | 

در روز شنبه مورخه 23/2/96 کمیته مدیریت خطر حوادث وبلایا در ساعت 9:00صبح با حضور اعضاء کمیته وتشریف فرمایی جناب آقای انصاری وجناب آقای اسماعیلی دبیران محترم  کارگروه نظام سلامت حوادث غیر مترقبه در  دانشگاه  تشکیل گردید.

AWT IMAGEAWT IMAGE

>
:: باج افزار wanna crypt ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۲/۲۵ | 

در چند روز گذشته باج‌افزار WannaCry افراد زیادی را در ۹۹ کشور دنیا به دردسر انداخت. حتی کار بسیاری از سازمان‌ها را هم مختل کرد. براساس جدیدترین آمار منتشر شده این باج‌افزار به ۱۵۰ کشور دنیا رسیده و بیش از ۲۰۰ هزار سازمان را آلوده کرده است. این باج‌افزار در حال حاضر بیشتر کشورهای اروپایی را هدف قرار داده است.

AWT IMAGE

باج‌افزار WannaCry سیستم‌های ویندوزی را هدف قرار داده است. البته مایکروسافت از ماه گذشته به عرضه بروزرسان جدید جلوی نفوذ این بد افزار را گرفته بود؛ اما از آنجایی که افراد زیادی سیستم‌های خودشان را به‌روزرسانی نمی‌کنند، به این باج‌افزار آلوده شدند. میزان نفود این باج‌افزار به شکلی بود که مایکروسافت مجبور شد سیستم عامل ویندوز XP را هم به‌روزرسانی کند. باج‌افزار جدید از چند روز پیش با نفوذ به سیستم بیمارستان‌های کشور انگلیس و از کار انداختن آن‌ها مورد توجه قرار گرفت. این باج‌افزار دسترسی کاربران به سیستم را محدود می‌کرد و برای برطرف کردن این محدودیت هم باید ۳۰۰ دلار پرداخت کرد.

البته راه جلوگیری از این باج‌افزار کشف شده و براساس اطلاعات منتشر شده این باج‌افزار تا مدتی دیگر از کار خواهد افتاد و دسترسی به آن هم از بین می‌رود. با این حال پیشنهاد می‌کنیم که کامپیوترهای خودتان را به‌روزرسانی کنیم.

منبع The Verge

>
:: روز ماما در بیمارستان امدادی ابهر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۲/۱۹ | 

در روز پنج شنبه مورخه 14/2/96 ضمن  گرامی داشت روز ماما ،  ریاست محترم بیمارستان  با حضور   در واحد بلوک زایمان این روز را به همکاران ماما تبریک گفتنند وبا اهدای هدایا از زحمات این عزیزان تجلیل به عمل آوردند.  

AWT IMAGE

>
:: روز آزمایشگاه ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۲/۱۲ | 
در روز چهار شنبه مورخه 30/1/96 مصادف با روز آزمایشگاه از همکاران محترم این بخش تجلیل به عمل آمد.
در روز دوشنبه مورخه 11/2/96 جناب آقای رضائی مسئول دفتر محترم ریاست دانشگاه به همراه جناب آقای سیفی مسئول اسناد ومدارک پزشکی وزارت بهداشت وهیئت همراه تشریف داشتند ودرجلسه ای  که در حضور ریاست ومدیر برگزار شد حضور داشتند.
AWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGE
در روزوشنبه مورخه 11/2/96 ساعت 13:00 مراسم جشنی به مناسبت گرامی داشت روز جهانی کار وکارگر همچنین اعیاد شعبانیه ولادت با سعادت سید وسالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) روز پاسدار وحضرت ابوالفضل العباس روزجانباز  وامام سجاد(ع)  در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید در این جلسه ریاست بیمارستان  با ایراد سخنانی از زحمات وتلاش همکاران عزیز خدمات قدر دانی کردند وبا اهدای لوح تقدیر وکارت هدیه از این همکاران تجلیل به عمل آمد.
>
:: اولین جلسه کمیته اجرایی بیمارستان امدادی ابهر در سال 96 ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۲۱ | 

در روز یکشنبه  مورخه ۹۶/۰۱/۲۰ در ساعت ۹:۰۰صبح اولین کمیته مدیریت اجرایی در سال ۱۳۹۶ با حضور ریاست  ومدیر داخلی و مدیر خدمات پرستاری وکلیه  دبیران کمیته های بیمارستانی  مرکز در اتاق ریاست برگزار گردید.

AWT IMAGEAWT IMAGE

>
:: بازدید معاون محترم فرهنگی ودانشجویی از بیمارستان امدادی ابهر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۹ | 
در روز چهارشنبه مورخه9/1/96 ساعت11:30 جناب آقای دکتر محسنی معاون محترم فرهنگی ودانشجویی به همراه جناب آقای بهمنی مدیر محترم دفتر پرستاری معاونت درمان به اتفاق هیئت همراه به بیمارستان امدادی تشریف آوردند  واز بخشها و واحدهای مختلف بیمارستان بازدید به عمل آوردند.

AWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGEAWT IMAGE
>
:: بازدید نماینده محترم فرماندار شهرستان ابهر به اتفاق هیئت همراه از اورژانس بیمارستان امدادی ابهر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱/۹ | 

در روز سه شنبه مورخه 8/1/96در ساعت 13:30 نماینده محترم فرماندار شهرستان ابهر به اتفاق هیئت همراه از اورژانس بیمارستان بازدید به عمل آوردند.

AWT IMAGEAWT IMAGE

>
نامگذاری سال 96

AWT IMAGE

::
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار کاربران
:. کل کاربران ثبت شده: 2293
:. کاربران حاضر در وبگاه: 10
:. میهمانان در حال بازدید: 67
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 86838419
بازدید 24 ساعت قبل: 39235
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 956020
بازدید 24 ساعت قبل: 806
::
آخرین بروزرسانی
دوشنبه ۱۳۹۶/۴/۲۶
::
سامانه داده های پژوهشی

AWT IMAGE

::
کاربران حاضر در پایگاه: [medicen message chat ] [health message chat ] [gshabakeh message chat ] [k_amani message chat ] [mahmoodhosseini message chat ] [microbiology message chat ] [kheiri message chat ] [ma_bayat message chat ] [roohangizs message chat ] [narjeshassanhaivadi message chat ]
اتاق‌هاى گفتگو: