اخبار آموزشی
اطلاعیه

قابل توجه کلیه دانشجویان:
به اطلاع میرساند زمان حذف اضطراری از تاریخ 1397/9/12 لغایت 1397/9/15 می باشد. لذا کلیه دانشجویان جهت انجام حذف اضطراری در بازه زمانی یاد شده به اداره آموزش دانشکده مراجعه فرمایند.

                                                                                                               آموزش
11/9/1397 

بخشنامه معافیت تحصیلی نظام وظیفه

منابع آزمون 180 واحدی مقطع دکتری عمومی داروسازی
اطلاعیه
قابل توجه دانشجویان گرامی :
به استحضار می رساند، دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه مسابقه ایده پردازی که با موضوعات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی می باشد را برگزار می نماید. لازم به ذکر است که آخرین مهلت ارسال ایده ها آذر ماه 97 می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت استعدادهای درخشان مراجعه نمایید.
آموزش- 97/8/23

بسمه تعالی
 
به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند ، کمیته توسعه آموزش (Educational Development Office: EDO ) دانشکده داروسازی در نظر دارد جهت ایجاد مسیری برای دریافت نقطه نظرات دانشجویان ، کمیته مشوری دانشجویی متشکل از نمایندگان تشکیل دهد.لذا لطفا نمایندگان هر یک از ورودیهای دانشکده داروسازی ، موضوع فوق الذکر را در ورودی خود به رای گذاشته و مشخصات فرد منتخب را همراه با برگه ای مشتمل بر امضای کلیه دانشجوی آن ورودی به اداره آموزش دانشکده داروسازی –جناب آقای رستمی- تحویل دهند. آخرین مهلت ارائه اسامی و امضاء دانشجویان ، پنج شنبه 97/8/3 می باشد و پس از این تاریخ در صورت عدم ارائه نام فرد منتخب ، کمیته توسعه آموزش به انتخاب خود یکی از دانشجویان آن ورودی را به عضویت کمیته مشورتی دانشجویی منصوب خواهد نمود.

 

قابل توجه دانشجویان دکتری تخصصی رشته نانو فناوری ذیل می رساند :
تا تاریخ 97/6/18 روز یکشنبه پایان وقت اداری فرصت دارید نتایج بدست آماده از پایان نامه خود را پس از جمع آوری و تایید استاد راهنمای پژوهشی به همراه مستندات تحویل جناب آقای دکتر خیری مدیر گروه نانوفناوری نمایید.
ضمناً عواقب ناشی از عدم ارائه گزارش پیشرفت تحصیلی بر عهده دانشجو می باشد.
1-    خانم دکتر نرگس فروزیده
2-    آقای محمد نصیری
3-    خانم صدیقه عزیزی
4-    خانم سمانه فاتح بشرزاد
5-    آقای حامد محمدپور زنجانی
6-    خانم معصومه کرد
7-    خانم اعظم اکبری
8-    خانم فیروزه سید آبادی
9-    خانم افسانه منتی
 
گروه نانو فناوری 97/6/15

 
*اطلاعیه مهم*

قابل توجه دانشجویان گرامی دکتری تخصصی تمامی رشته ها که شهریور ماه سال جاری آزمون جامع خواهند داشت، تا تاریخ 97/4/28 فرصت دارید نسبت به ارائه نمره قبولی زبان و تکمیل فرم شرکت در آزمون اقدام فرمایید در غیر اینصورت از حضور نامبردگان در آزمون بورد تخصصی ممانعت می گردد. 
آموزش تحصیلات تکمیلی
97/4/21

 
اطلاعیه
قابل توجه دانشجویان گرامی:
به اطلاع می رساند باتوجه به ایجاد ظرفیت های لازم در دانشکده ها در خصوص سالن مطالعه و کتابخانه جدیدالاحداث پردیس دانشگاه با امکان خدمت رسانی به دانشجویان رشته های داروسازی، دندانپزشکی، رشته های علوم پایه و پیراپزشکی و نظر به محدودیت های فیزیکی و عدم امکان توسعه فضای کتابخانه این مرکز، اولویت استفاده از امکانات کتابخانه برای دستیاران، کارآموزان و کارورزان مرکز می باشد لذا از مورخه 97/4/30 استفاده از کتابخانه این مرکز جهت سایر دانشجویان امکان پذیر نبوده و مسئول کتابخانه از پذیرش ایشان در کتابخانه مرکز معذور خواهد بود.
آموزش دانشکده
97/4/17