Zanjan University of Medical Sciences پست الكترونيك · درباره دانشگاه · اخبار دانشگاه · نقشه پايگاه · كتابخانه · English
شناسه کاربری رمز عبور ثبت نام در پایگاه | فراموشی رمز
برگشت به دانشگاه علوم پزشکی زنجان
بخش‌های اصلی
معرفی شهرستان ایجرود::
ریاست شبکه ::
ریاست مرکز بهداشت::
معرفی ستاد و مراکز بهداشتی::
روابط عمومی::
امور عمومی و اداری::
واحد انفورماتیک::
واحد امور مالی::
واحد توسعه شبکه::
واحد بیماریهای واگیر::
واحد بیماریهای غیر واگیر::
واحدسلامت خانواده::
واحد بهداشت حرفه ای::
واحد بهداشت محیط::
واحد اموزش سلامت::
واحد داروئی::
واحد انفورماتیک::
واحد سلامت روان::
فوریت پزشکی شهرستان::
اخبار پایگاه::
میز خدمت::
::
میز خدمت
..
افتخارات کسب شده

..
عناوین افتخارات

رتبه برتر حقوق شهروندی و امنیت عمومی سال 1395
چهار دوره رتبه برتر جشنواره سپاس (مسابقه خدمت رسانی به مردم )در سالهای

1393

1392

1391

1390

 رتبه برتر کشوری دوستدار سلامت 1392


رتبه اول  فرهنگ ، حجاب وعفاف1390

رتبه اول هفته مقابله با بلایای طبیعی 1390

 رتبه برترجشنواره شهید رجایی  1389

..
بانک فیلم و عکس سلامت

AWT IMAGE

..
بخش مقالات علمی
..
پیوند های روزانه

  پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا

    شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایجرود

مصرف کالاهای قاچاق تهدیدی جدی برای مصرف کنندگان است

..
سخنان حکیمانه
ای مردم! جز این نیست که دنیا گذرگاهی است ناپایدار، و آخرت اقامت‌گاهی است برقرار. از گذرگاه خود بگیرید، برای اقامت‌گاه پایدار.((امام علی (ع))) Rahpoo.com
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
AWT IMAGE
..
..
:: مراسم جشن عید غدیر خم در شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایجرود ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۲۸ | 

این مراسم با حضور دکتر کرمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، مهندس مجید رضوانی فرد سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ، حجت الاسلام و المسلمین رضا بهرامی و مداح اهل بیت حاج حسن سهرابی و جمعی از پرسنل شبکه و بیمارستان ایثار شهرستان برگزار شد .

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین بهرامی ضمن تبریک و گرامیداشت این روز خجسته و دهه ولایت اظهار داشت : رسول مکرم اسلام به امر الهی ، نظام اسلام را پایه گذاری نمود و در این روز حضرت امیرالمومنین ( علیه السلام ) را به عنوان جانشین و امام امت اسلامی و مروج مکتب اسلام بعد از خود معرفی و منصوب کرد .
وی در ادامه به بخشهایی از خطبه های غدیر پرداخت و سپس در این مراسم حاج حسن سهرابی یکی از مداحان اهل بیت ( علیهم السلام ) در رسا و مدح حضرت امیرالمومنین ( علیه السلام ) مدیحه سرایی نمود .
در پایان این مراسم با پذیرایی  شیرینی و صبحانه این روز بزرگ را گرامی داشتند .
 
دفعات مشاهده: 24 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: تشکیل جلسه خانه مشارکت مردم در سلامت ، در شهرستان ایجرود ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۲۲ | جلسه خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان به ریاست جناب آقای دکتر کرمی، رئیس خانه مشارکت مردمی سلامت شهرستان، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان، امام جمعه محترم شهرستان جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مقدمی و کارشناس مسئولین ستاد شبکه و کلیه اعضای دعوت شده به تشکیل خانه مشارکت شهرستان در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان ایجرود برگزار گردید .
دکتر کرمی، نقش خانه مشارکت مردمی سلامت را در امر سلامت و احصا مشکلات، مهم دانسته و افزودند که نقش وزارت بهداشت در ارتقای سلامت جامعه حداکثر ۲۵-۱۵ درصد می تواند مؤثر واقع شود و مابقی آن بر عهده مردم، نمایندگان مردم و سایر سازمانها و دستگاههای اجرایی می باشد. و در این راستا میبایست در تشکیل خانه مشارکت به همدیگر کمک نمائیم تا به یاری همدیگر به حل مشکلات موجود کمک کنیم.
سپس مهندس رضوانی فرد در مورد احصاء مطالبات از کف جامعه، به بیان چگونگی احصاء اولویت ها توسط پیام گزاران سلامت در برنامه جامع سلامت شهرستان پرداختند و افزودند در این راستا ما تا جایی حرکت کردهایم که بحث تامین آب شرب سالم که جز مشکلات شهرستان میباشد در اولویت اول قرار گرفته به همین خاطر شعار سال گذشته و حال حاضر ما » آب سالم،انسان سالم،زندگی سالم» می باشد .
در ادامه خانم سعیدی، رابط امور اجتماعی در خصوص نقش خانه مشارکت در سلامت شهرستان و نحوه اجرای شیوه نامه توضیحات مبسوطی ارائه دادند و اظهار کردند فرهنگسازی و مشارکت عمومی در امر سلامت یک ضرورت در تولیت سلامت بوده و سپس ضمن تعریف سلامت از دیدگاه سازمان جهانی بهداشت، عنوان کردند از چهار بعد جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی از عوامل مؤثر اثرگذار بر سلامت، سهم عوامل اجتماعی و محیطی ۵۰ درصد می باشد.
در پایان پس از توضیحات مختصری توسط دکتر کرمی در مورد ساختار، نحوه تشکیل و چگونگی انتخاب رییس خانه مشارکت مردم در سلامت، از میان اعضای کاندید برای تصدی منصب ریاست این نهاد، ، با رای‌گیری حضار به ریاست خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان، برای مدت ۲ سال برگزیده شد.
 
دفعات مشاهده: 88 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: تجلیل از فعالان برنامه بسیج ملی کنترل فشارخون بالا ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۱۶ | 


تجلیل از عملکرد فعالان برنامه بسیج ملی فشار خون بالا با حضور دکتر سید مرتضی خاتمی نماینده مردم شهرستان ایجرود و ماهنشان در مجلس شورای اسلامی ، دکتر محمدرضا صائینی معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت استان ، دکتر فتحی فرماندار شهرستان ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان  ، مسئولین ادارات و همه پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایجرود در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

در این جلسه دکتر صائینی با اشاره به عملکرد موفق شبکه بهداشت در برنامه بسیج ملی فشار خون بالا اقدامات این شهرستان را خوب ارزیابی کردند . و خواستار ادامه همین روند در برنامه هایی همچون ارتقای شاخص های بهداشت محیط که نیازمند مداخله و تلاش بیشتر می باشد تاکید کردند .
در ادامه دکتر فتحی  فرماندار شهرستان و دکتر خاتمی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای  اسلامی نیز با ایراد سخنرانی از فعالیت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایجرود در ارتقای سطح سلامت مردم شهرستان  تقدیر و تشکر نمودند .
در پایان مراسم از فعالان عرصه بسیج ملی فشار خون  شامل : پزشکان ، بهورزان ، ماما و مراقب سلامت ناظر با اهدای لوح ، تقدیر بعمل آمد .
 
دفعات مشاهده: 133 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان ایجرود به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور کلیه اعضای این جلسه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۴/۱۱ | 

در ابتدای جلسه دکتر عین اله کرمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایجرود  ضمن خیر مقدم به اعضای  کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان و تقدیر و تشکر جهت همکاری در برنامه بسیج ملی کنترل فشار خون بالا   بر لزوم تامین آب آشامیدنی سالم در شهرستان  ،  موضوع سیاست رشد جمعیتی و  ارائه عملکرد کار گروه بهداشت و درمان در بلایا و حوادث غیر مترقبه  تاکید کرد.
 فرماندار شهرستان اظهار نمودند : همکاری بین بخشی کلیه اعضای کار گروه  در ارتقای شاخص های سلامت و جلب مشارکت های مردمی و استفاده از ظرفیت های بخشداران ، دهیاران و شورا ها ، بویژه در بحث کلرزنی  آب آشامیدنی و همچنین  تاکید بر فرهنگ سازی  سبک زندگی سالم و نقش کم تحرکی در ابتلا به بیماریهای غیر واگیر ضروری می باشد .   
در ادامه مهندس رضوانی فرد سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ایجرود ضمن تشکر از همکاری همه مسئولین شهرستان در پوشش صد در صدی برنامه  بسیج ملی کنترل فشار خون بالا و کسب رتبه نخست استانی بیان داشتند :  رشد منفی جمعیتی در شهرستان یکی از مهمترین چالشی است که باید مورد توجه قرار گیرد لذا همکاری سایر ارگانها جهت فرهنگ سازی افزایش جمعیت ، دور از انتظار نیست .
وی همچنین در ادامه اهمیت کلر زنی آب در کلیه روستاها و پیگیری سریع روستاهای دارای آلودگی میکروبی توسط ارگانهای مربوطه را خواستار شد .
 
دفعات مشاهده: 300 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::
:: آغاز رسمی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۲/۲۸ | 
بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در شهرستان ایجرود رو زجمعه مورخ 98/2/27 با سخنرانی سرپرست مرکز بهداشت ایجرود در خطبه های پیش از نماز جمعه این شهرستان آغاز به کار کرد.
مهندس مجید رضوانی فرد به اهمیت کنترل فشارخوندر پیشگیری از سکته های قلبی، مغزی و بیماریهای کلیوی اشاره و در مورد عوامل موثر بر فشارخون توضیحاتی ارائه داد.
وی همکاری و استقبال همه جانبه مردم شهرستان و ارگانهای دولتی را با همکاران این شبکه خواستارشد.
امام جمعه شهرستان نیز در خطبه های امرو ضمن دعوت مردم جهت پیوستن به بسیج ملی کنترل فشارخون به عوارض ناشی  ازفشارخون بالا  اشاره و بسیج ملی کنترل فشارخون را طرحی بسیار پر اهمیت در افزیش سلامت مردم دانست.
دفعات مشاهده: 440 بار   |   دفعات چاپ: 14 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
::