سردر جدید پردیس مرکزی دانشگاه دانشکده پزشکی دانشکده داروسازی دانشکده دندانپزشکی آزمایشگاه تحقیقاتی مرکزی دانشگاه کتابخانه مرکزی مجتمع خوابگاهی پردیس دانشگاه مرکز همایشهای بین المللی روزبه - افتتاح  1386 مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی-افتتاح 1386 زنجان پایتخت شور و شعور حسینی
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
leader
webda
اخبار دانشگاه
 

دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛
تقدیرنامه یک ستاره «هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران» را کسب کرد
 
در هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و یازدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان با توجه به عملکرد مطلوب و شایسته خود در حوزه‌های مدیریت مالی، شفافیت مالی و اقتصادی؛ تقدیرنامه یک ستاره را دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا - زنجان - هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و یازدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی، روز دوشنبه 30 بهمن‌ماه 96 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.
اکبر حلواچی مدیر امور مالی دانشگاه داظهار کرد: کسب جایزه ملی مدیریت مالی ایران به عنوان سند افتخار یک سازمان در حوزه مالی است و شرکت در این جایزه، حتی برای سازمان‌هایی که به سطح دریافت جایزه نایل نمی‌شوند هم ارزشمند است، زیرا این فرآیند نقاط ضعف و قوت حوزه مالی سازمان را به تفکیک و براساس نوع فعالیت بازگو کرده و سازمان را برای انجام اقدامات لازم جهت رفع موانع و کمبودها در مسیر دستیابی به اهداف و استراتژی‌ها هدایت می‌کند.
جایزه ملی مدیریت مالی ایران از سال 1389 به عنوان یکی از بزرگترین گردهمایی‌های خبرگان مالی در کشور شناخته می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان در اولین حضور خود در سال 1396 موفق به دریافت تقدیرنامه یک ستاره شده است.
این مراسم با حضور دکتر مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر مجید قاسمی رییس کل جایزه ملی مدیریت مالی ایران، جمعی از مسولین کشوری، مدیران شرکت‌ها و اساتید دانشگاه برگزار شد.
 

 


مراسم گرامی‌داشت روز داوطلبان سلامت در زنجان برگزار شد

 
با حضور 400 نفر از داوطلبان سلامت مراکز شهری و روستایی، مراسم گرامی‌داشت روز داوطلبان سلامت در شهرستان زنجان برگزار شد.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان – در مراسم گرامی‌داشت روز داوطلبان سلامت شهرستان زنجان که به مدت 4 روز و در 5 گروه در سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان زنجان برگزار شد؛ از 350 نفر از داوطلبین سلامت فعال، با اهداء لوح و هدایا، تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
این مراسم در تاریخ‌های 24، 28 و 29 بهمن‌ماه و دوم اسفندماه برگزار شد.
 
در طلیعه چهلمین پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی؛
جشن سلامت و انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد
آلبوم تصاویر
ویژه برنامه تلویزیونی جشن سلامت و انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی زنجان با همکاری شبکه اشراق استان با حضور خانواده بزرگ دانشگاه در سالن همایش‌های بین‌المللی روزبه دانشگاه برگزار شد.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا - زنجان – دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان شامگاه چهارشنبه 25 بهمن‌ماه 96، ضمن تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی زنجان با همت، پشتکار، همدلی و تلاش تک‌تک اعضای خانواده دانشگاه، اعم از اساتید، دانشمندان برجسته، کارکنان، دانشجویان و نیروی انسانی متخصص در حوزه‌های مختلف دانشگاه، در 31 سال فعالیت خود با سربلندی و با قوت در جهت ارتقاء سطح سلامت مردم عزیز و قدرشناس استان زنجان گام برمی‌دارد و ضمن وفاداری بر عهدی که برای خدمتگذاری صادقانه با مردم بسته است، با همدلی و تلاش خود، راه موفقیت‌های روزافزون دانشگاه را هموار کرده و از دستاوردهای آن در حیطه سلامت مردم نیز حفاظت خواهد کرد.
وی افزود: نگاه به درون و توان‌مندسازی درون‌بخشی در همه ابعاد آن و توجه به نیروی انسانی به عنوان اصلی‌ترین سرمایه دانشگاه، میدان دادن به نیروهای جوان و بهره‌گیری از توان‌مندی آنها به ویژه در حوزه بانوان و فراهم آوردن محیطی بانشاط در جهت فعالیت با آرامش و موثر برای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی و افتخار به فعالیت در سازمانی هدفمند و سربلند، مورد تاکید است.
اجرای نمایش، پخش کلیپ دستاوردها و بین‌المللی شدن دانشگاه، مسابقه کودکان و بزرگسالان، مصاحبه با معاونین در صحنه و اجرای موسیقی از دیگر برنامه‌های این جشن بود.
 

دفتر استعدادهای درخشان برگزار می کند: 
سلسله کارگاههای تکنیک های آزمایشگاهی (مدرسه زمستانه)

آغاز ثبت نام دهمین المپیاد علمی دانشجویی 
حیطه های المپیاد :
1- تفکر علمی در علوم پایه
2- مدیریت نظام سلامت
3- استدلال بالینی
4- فلسفه پزشکی
5- آموزش پزشکی
6- کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم( شرکت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی و دستیاران بالینی علاوه بر مقاطع کارشناسی و دکترای حرفه ای علاقمند به حوزه نوآوری و کارآفرینی فقط در حیطه شماره 6 بلا مانع می باشد.)


مهلت ثبت نام: 30 بهمن ماه 1396

جهت ثبت نام در یکی از حیطه های المپیاد علمی به دفتر استعداد های درخشان واقع در دانشکده پزشکی مراجعه و یا با شماره 33451031 تماس حاصل فرمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص المپیادهای گذشته به آدرس http://medolympiad.behdasht.gov.ir مراجعه فرمایید.