دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران با خانواده شهیدان والامقام ر دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران با خانواده شهیدان والامقام ر

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۳۱ | 

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران
با خانواده شهیدان والامقام رستمی
دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر موسوی مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران با خانواده شهیدان والامقام اصغر و فرخ رستمی دیدار کردند.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان – عصر چهارشنبه 27 تیرماه 97، دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر موسوی مشاور وزیر بهداشت در امور شاهد و ایثارگران با همراهی دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌آقا شیرمحمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زنجان و جمعی از مدیران دانشگاه، در ادامه سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته در زنجان، در منزل پدر شهیدان والامقام اصغر و فرخ رستمی حضور یافتند.
در این دیدار پدر، مادر و برادر شهیدان رستمی، خاطراتی از دوران زندگی، حضور در دفاع مقدس و محل شهادت این عزیزان بیان داشتند و دکتر صدرالسادات، دکتر موسوی، دکتر قزلباش، حاج‌آقا شیرمحمدی و جمع حاضر با ادای احترام به خانواده شهیدان رستمی؛ بیاناتی از فضیلت‌های شهیدان و حفظ ارزش‌ها ارائه کردند و در خاتمه لو‌ح‌های یادمان شهدا به خانواده شهیدان والامقام اهداء شد.
به گزارش وب‌دا، سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته از روز سه‌شنبه 26 تیرماه 97 به مدت 3 روز در زنجان برگزار شد.

 

دفعات مشاهده: 67 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

کسب رتبه پیشتاز یک ستاره توسط دانشگاه علوم پزشکی زنجان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۳۱ | 

کسب رتبه "پیشتاز یک ستاره" توسط دانشگاه علوم پزشکی زنجان
در سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور سازمان‌های وابسته در زنجان، از دانشگاه علوم پزشکی زنجان به جهت کسب رتبه "پیشتاز یک ستاره" تقدیر به عمل آمد.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا _زنجان - دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر پنج‌شنبه 28 تیرماه 97 در سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور سازمان‌های وابسته در سالن اجلاس مرکز همایش‌های بین‌المللی روزبه دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛ از دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان به جهت ارائه مدیریت عملکرد معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سال 96، با اهداء لوح و تندیس قدردانی کرد.
به گزارش وب‌دا، سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته از روز سه‌شنبه 26 تیرماه 97 به مدت 3 روز در زنجان برگزار شد.
 

دفعات مشاهده: 56 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با امام جمعه زنجان دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با امام جمعه زنجان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۳۱ | 

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با امام جمعه زنجان
پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا – زنجان - دربرنامه سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاهها و دانشکده ها و سازمانهای وابسته وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که از 26لغایت 28 تیرماه در زنجان برگزار گردید .

دکتر سید علی صدر السادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با همراهی دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان و دکتر مهراسبی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه روز پنج شنبه 28 تیرماه با حضور در دفتر حضرت آیت ا... خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان با ایشان دیدار و گفتگو کردند .
 در این دیداربا استماع رهنمودهای نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان ، لوح تقدیری به پاس حمایتهای متمادی ایشان از نظام سلامت تقدیم حضرت آیت ا... خاتمی گردید .
 در این لوح آمده است ، ارتقاء و تامین سلامت مردم به منزله بزرگترین موهبت الهی ، پاداشی عظیم داشته و ذخیره ایست که نصیب بندگان صالح می شود،بی تردید موفقیتهای حاصله در خدمت رسانی به مردم عزیز وامدار شخصیتهای فرهیخته ایست که دستاورد های بسیار مطلوبی برای ایران اسلامی به ارمغان اورده است، لذا با تقدیم این لوح یادمان از حمایتهای متمادی حضرتعالی به عنوان چهره ماندگار حامی سلامت صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از خالق حکیم و توانا همواره صحت و سلامتی و دوام توفیقات روز افزون برای آن عزیز بزرگوار آرزومندیم  به ضرت از طرف وزارت بهداشت و دانشگاه اهدا گردید .

 

دفعات مشاهده: 42 بار   |   دفعات چاپ: 0 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از پروژه‌های بخش بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۲۷ | 

در ادامه همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور؛ 
بازدید از پروژه‌های بخش بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان
سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته در سالن اجلاس مرکز همایش‌های بین‌المللی روزبه دانشگاه علوم پزشکی زنجان آغاز شد.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان - دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان و دیگر مدیران وزارتی و دانشگاه، عصر چهارشنبه 27 تیرماه 97 از پروژه‌های ساختمان سوختگی، بیمارستان آیت‌اله موسوی، پروژه‌های درحال احداث در پردیس اصلی دانشگاه، ساختمان الحاقی بیمارستان شهید دکتر بهشتی، پروژه حاج رجبعلی مقدم، کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی شفیعیه، مجتمع 120 تختخوابی انکولوژی بیمارستان ولیعصر (عج)، مرکز رادیوتراپی و غربالگری سرطان و بخش‌های جدید LDR، اورژانس بیمارستان ولیعصر (عج) و ساختمان اداری و مهد کودک بیمارستان ولیعصر (عج) بازدید کرد.
سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته از روز سه‌شنبه 26 تیرماه 97 به مدت 3 روز در زنجان درحال برگزاری است. 

 

دفعات مشاهده: 544 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۲۷ | 

زنجان میزبان؛
سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور

سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته در سالن اجلاس مرکز همایش‌های بین‌المللی روزبه دانشگاه علوم پزشکی زنجان آغاز شد.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا _ آیت‌اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان صبح چهارشنبه 27 تیرماه 97 در این همایش با اشاره به شرایط موجود در کشور، اظهار کرد: در این شرایط ویژه باید با مدیریت درست قدم‌های مثبتی برداشته شود.
آیت‌اله خاتمی با بیان اینکه مقابله کردن هزینه دارد و ذلت هزینه‌اش بیشتر است، به فرموده‌ای از امیرمومنان اشاره و تاکید کرد: آگاه باشید که انسان مبارز همیشه باید بیدار باشد و اگر شما بخوابید دشمن نخوابیده است.
امام جمعه زنجان با بیان اینکه تا به امروز پیروز بودیم، تاکید کرد: برای ساختن ایرانی آباد و آزاد، پشت سر امام مسلمین، یک صدا از ایران بلند شود.
*** دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان اظهار کرد: متعهد به اجرای بحث ادامه قدرتمندانه طرح تحول، تامین منابع پایدار و مدیریت بهینه منابع، توجه به بسته‌های تحول و نوآوری در آموزش، توجه به حوزه تحقیقات به ویژه شرکت‌های دانش بنیان و توجه به حوزه اجتماعی و اجتماعی‌سازی سلامت هستیم.
وی افزود: اصلی‌ترین وظیفه حوزه توسعه، وظیفه‌ای است که در حوزه تامین منابع پایدار و مدیریت بهینه در ابعاد مختلف و پشتیبانی از بقیه برنامه‌ها در سایر حوزه‌ها برعهده دارد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه حوزه توسعه، محور اصلی دانشگاه است و ساختار پشتیبانی، مسئولیت بسیار سنگینی را برعهده دارد، تصریح کرد: وظیفه اصلی دانشگاه این است که کار حوزه توسعه به صورت هوشمندانه پیش برود.
*** دکتر سید مرتضی خاتمی نماینده کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در این همایش اظهار امیدواری کرد که معاونین توسعه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، ضمن بررسی مسائل حوزه پشتیبانی در سراسر کشور، یک نگاه عمیق‌تری به حوزه استان زنجان داشته باشند.
وی افزود: دشوارترین کارها را در دانشگاه‌ها معاونین توسعه برعهده دارند، بالخص در این برهه حساس کار شما خطیرتر است و در شرایط موجود، بحث منابع و مصارف از مهمترین اولویت‌های همه دستگاه‌های کشور ازجمله وزارت بهداشت است و تحقق مفهوم صرفه‌جویی و بهره‌وری به اهتمام شما وابسته است .
دکتر خاتمی خاطرنشان کرد: تناسب در پرداخت‌ها و اولویت‌بندی سهم اجزای مختلف بهداشت و درمان، ازجمله در بحث دارو و تجهیزات و امور جاری از مسائل مهمی است که به تدابیر معاونین توسعه نیازمند است و در این شرایط، باید مسئولیت به کسانی سپرده شود که مسئولیت پذیر باشند.
نماینده کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: به عنوان دانشگاه‌های علوم پزشکی متکفل بحث سلامت مردم هستید، سلامتی که هم‌طراز با امنیت برای جامعه است بنابراین جلب رضایت مردم بسیار حائز اهمیت است
وی با تاکید براینکه منشور اخلاقی بیماران حتما توسط معاونین توسعه مورد تاکید و نظارت بیشتر قرار گیرد، تبیین و تفهیم وظائف اداری کارکنان، تقویت پاسخگویی، افزایش تشویق و تنبیه ضابطه‌مند جهت جلب رضایت مردم، بحث سامانه‌ها و پدافند غیرعامل و ... را در راستای تقویت دانشگاه و جلب رضایت مردم حائز اهمیت دانست.
 *** دکتر شهلا خسروی مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی درخصوص جذب نیروی مامایی با ارائه پیشنهاداتی در بخش درمان و بهداشت، راهکارهایی بیان کرد.
سی و هفتمین همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و سازمان‌های وابسته از روز سه‌شنبه 26 تیرماه 97 به مدت 3 روز در زنجان درحال برگزاری است. 

 


دفعات مشاهده: 431 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

  • کل کاربران ثبت شده: 2643 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 2 کاربر
  • میهمانان در حال بازدید: 112 کاربر
  • تمام بازدید‌ها: 102800125 بازدید
  • بازدید 24 ساعت قبل: 39806 بازدید

زنجان، میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

تلفن : 33420651-9 (024)

info@zums.ac.ir