دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:با احداث بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده، این بیمارستان در ده سال آینده به بالاترین سطح افتتاح بیمارستانی خواهد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۲۴ | 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
با احداث بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده، این بیمارستان در ده سال آینده به بالاترین سطح افتتاح بیمارستانی خواهد رسید

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در مراسم کلنگ‌زنی بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده با اشاره به چهارمین سفر وزیر بهداشت به شهرستان؛ گفت: کلنگ زنی بیمارستان220 تختخوابی اتفاق بسیار مبارکی در شهرستان خدابنده است و امیدواریم همراه با این اتفاق، باز هم شاهد رشد و پیشرفت روز افزون در حوزه سلامت استان باشیم.
 به گزارش وب دا – زنجان؛ دکتر پرویز قزلباش اظهار کرد: همدلی، هم‌افزایی و هماهنگی مسئولین استان و شهرستان باعث شده شاخص‌های بهداشت و درمان روز به روز در شهرستان خدابنده که به حق جزء محروم‌ترین منطقه در استان محسوب می شود، افزایش پیدا کند و امیدواریم سرعت توسعه در این شهرستان رشد روز افزون داشته باشد.
وی تصریح کرد: درحال حاضر شاخص بیمارستانی کشور و استان 7/1 است این شاخص در شهرستان خدابنده 8/0 است که تقریبا نصف استان و کشور می باشد که امیدواریم احداث این بیمارستان با سرعت بیشتری پیش رود و اگر این چنین باشد در ده سال آینده با رشدی که خواهد داشت به بالاترین سطح افتتاح بیمارستانی یعنی 5/2 خواهد رسید.
دکتر پرویز قزلباش اظهار امیدواری کرد: با این اتفاق مردم هر روز بهتر از دیروز از سیستم سلامت و مردم رضایت داشته باشند و مردمی خوشحال و سرزنده داشته باشیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با یاد‌آوری اجرای طرح تحول سلامت در کشور تاکید کرد: با شروع طرح تحول که نوعی توجه دولت به سلامت مردم بود، به سمت سرمایه گذاری حرکت کرد و در مدت اجرای این طرح، شاهد ارتقاء شاخص‌های حوزه بهداشت و درمان در کشور و استان هستیم.
وی با اشاره به کمبود منابع و محدودیت منابع کنونی درکشور؛ افزود: علیرغم این شرایط، حوزه بهداشت و درمان همچنان به مسئولیت‌های خود در حفاظت مالی از مردم اقدام کرده و خواهد کرد و باید حتی در شرایط سختی به لحاظ اعتباری مثل امروز علاوه بر حفاظت از سلامت مردم، حفاظت مالی مردم را نیز فراموش نکند و اجازه ندهد که مردم به زحمت بیفتند و درمانشان به محیط جدا از بیمارستان ار جاع داده شود.
رئیس دانشگاه با تاکید بر اینکه؛ همه تلاشگران عرصه سلامت در دانشگاه گوش به فرمان هستند، تمام تلاش خود را می کنند تا با حداقل هزینه در خدمت مردم و موجب ارتقاء شاخص‌ها در استان باشند.
وی از مساعی دکتر هاشمی وزیر بهداشت و پیگیری‌های مهندس درویش امیری استاندار زنجان و دکتر بیگدلی نماینده مجلس تشکر نموده و تصریح کرد: احداث بیمارستان جدید در خدابنده اتفاق بسیار مهمی است، که فقط برای شاخص سلامتی و بهره‌مندی نیست بلکه اتفاقیست که اشتغال و رونق اقتصادی را نیز برای استان و شهرستان به همراه دارد.
دکتر قزلباش افزود: این بیمارستان می‌تواند موجب اشتغال مستقیم 600 الی 700 نفر و افراد متعددی به طور غیر مستقیم شود و موجب گردش مالی نیز می‌شود و همجنین مجموعه‌ای است در کنار بیمارستان قدیمی شهر که موجب رونق اقتصادی هم خواهد‌شد و امیدواریم این اتفاق مبارک با سرعت مناسبی پیش برود.


دفعات مشاهده: 455 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

آغاز ساخت بیمارستان رسول اکرم(ص) خدابنده با حضور وزیر بهداشت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۲۴ | 

آغاز ساخت بیمارستان رسول اکرم(ص) خدابنده با حضور وزیر بهداشت

ساخت بیمارستان 220 تختخوابی رسول اکرم(ص) خدابنده در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع و اعتبار 800 میلیارد ریال در پنج طبقه با حضور وزیر بهداشت آغاز شد.

پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان، ظهر پنجشنبه 24 آبان ماه 1397 با حضور دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار زنجان، امام جمعه و فرماندار شهرستان خدابنده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی زنجان، نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین استانی و دانشگاه، ساخت بیمارستان 220 تختخوابی رسول اکرم ص خدابنده آغاز شد.
وزیر بهداشت در مراسم آغاز عملیات ساخت بیمارستان رسول اکرم (ص) خدابنده با تاکید بر آیه شریفه "اشداء علی الکفار، رحماء بینهم "؛ گفت: با توجه به این آیه، رحمت و مهربانی نباید در بین مردم کمرنگ شود.
وی افزود: ما مسلمانیم و باید بر این اصل توجه نماییم و هر زمان تهدیدی از جانب دشمن متوجه ما شد باید با هم مهربان و متحد باشیم.

دکتر هاشمی تصریح کرد: تلاش کردیم درحد مقدورات، مشکلات بهداشت و درمان این منطقه حل شود؛ ازجمله در زمینه هتلینگ، افزایش تعداد تخت‌های بستری و ارتقاء اورژانس بیمارستان امیرالمومنین ع خدابنده؛ اکنون نیز در همین راستا شاهد کلنگ زنی بیمارستان رسول اکرم ص هستیم. 
وی با تاکید بر ا
ین که این پروژه با کلنگ زنی رها نخواهد نشد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه طراحی پروژه انجام شده و عملیات اجرایی نیز از اواخر آبان ماه شروع می‌شود؛ آرزو دارم هرچه زودتر این پروژه نیز به ثمر رسد و ساخت بیمارستان سبب توسعه، پیشرفت و منشاء خیر و برکت برای استان باشد.
دکتر هاشمی با بیان اینکه ساخت بیمارستان با سرعت آغاز شود، افزود: با نماینده زنجان و استاندار پیگیر احداث این پروژه هستیم تا متوقف نشود و ما نیز در ساخت بیمارستان تاحدی که در توان است کوتاهی نخواهیم کرد.
وزیر بهداشت تاکید کرد: باید در کنار امنیت، به آموزش و پرورش، ورزش، بهداشت و درمان، راه و... نیز اهتمام ورزیم. 
وی با اظهار خرسندی از حضور در زنجان خاطرنشان کرد: واقعا برگزاری این جلسات در روحیه افراد تاثیر می گذارد به خصوص که اگر با نیت خدمت به خلق و اعتقاد به کار و تلاش باشد.


دفعات مشاهده: 309 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

استاندار زنجان درمراسم کلنگ زنی بیمارستان رسول اکرم (ص) شهرستان خدابنده؛ مردم خدابنده، مردمانی پاک، متدین ،پرتلاش و رنجدیده هستند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۲۴ | 

آلبوم تصاویر

استاندار زنجان درمراسم کلنگ زنی بیمارستان رسول اکرم (ص) شهرستان خدابنده؛ مردم خدابنده، مردمانی پاک، متدین ،پرتلاش و رنجدیده هستند

 به گزارش وب دا - زنجان – مهندس درویش امیری ظهر روز پنج شنبه در مراسم کلنگ زنی بیمارستان 220 تختخوابی رسول اکرم(ص) خدابنده، مردم خدابنده را مردمانی پاک، متدین، پرتلاش و رنجدیده نامید وافزود: خدمت به این مردم غنیمتی برای مسئولین است و یقین میدانم این پروژه نیز با همین نگاه به ثمر نشست.

استاندار  زنجان، حوزه بهداشت و درمان شهرستان خدابنده را از نرم کشوری پایین دانست و خطاب به مردم شهرستان افزود: دولت بنای شروع پروژه جدید را به دلیل محدودیت منابع نمی دهد و این پروژه نیز از پیگیری های مجدانه و دلسوزانه دکتر هاشمی وزیر بهداشت و دکتر بیگدلی نماینده شهرستان در مجلس  بود که تامین منابع شده و امسال کار احداث آن آغازخواهد شد.

 


دفعات مشاهده: 191 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی: بیمارستان 220 تختخوابی از مطالبات به حق و خواسته های قانونی مردم شهرستان بود

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۲۴ | 


نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی:
بیمارستان 220 تختخوابی از مطالبات به حق و خواسته های قانونی مردم شهرستان بود
 به گزارش وب دا - زنجان - دکتر احمد بیگدلی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی در مراسم کلنگ زنی بیمارستان 220 تختخوابی رسول اکرم(ص) خدابنده، گفت: این پروژه از وعده های انتخابی من و از مطالبات به حق و خواسته های قانونی مردم شریف شهرستان خدابنده بود که عملیاتی شد.
وی با قدردانی از سفر های وزیر بهداشت به استان زنجان و شهرستان خدابنده گفت: چندین بار سفر دکتر هاشمی به استان نشان از تلاش دلسوزانه و عمل به تعهدات وزیر را میرساند و این پروژه نیز یکی از تعهدات در زمینه بهداشت و درمان بود که تا پایان ‌کار دولت تدبیر و امید امیدواریم بتوانیم وضعیت بهداشت و درمان شهرستان خدابنده را سرو سامان ببخشیم و دغدغه مردم تا سالهای سال رفع گردد.
وی افزود: اخذ مجوز احداث این بیمارستان در طی 8 ماه و با تلاش استاندار و ریاست سابق و فعلی دانشگاه علوم پزشکی زنجان میسر شد امیدواریم قول اشتغال بالای 600 نفر به طور مستقیم و تعدادی نیز به طور غیر مستقیم نیز عملی شود.
 

 

دفعات مشاهده: 231 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت وارد زنجان شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۸/۲۴ | 

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت وارد زنجان شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با استقبال مسئولان استانی و دانشگاه علوم پزشکی زنجان ظهر روز پنج شنبه وارد شهرستان خدابنده استان زنجان شد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا - زنجان - وزیر بهداشت  که به منظورکلنگ زنی بیمارستان 220 تختخوابی رسول اکرم (ص) خدابنده، به این استان سفر کرده است با استقبال مهندس درویش امیری استاندار زنجان، حجت الاسلام طالبی امام جمعه خدابنده، دکتر بیگدلی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، دکتر قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، مدیران استان و شهرستان وارد این دیار شد

 


دفعات مشاهده: 92 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

  • کل کاربران ثبت شده: 2731 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 1 کاربر
  • میهمانان در حال بازدید: 81 کاربر
  • تمام بازدید‌ها: 107817892 بازدید
  • بازدید 24 ساعت قبل: 24198 بازدید

زنجان، میدان آزادی، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

تلفن : 33420651-9 (024)

info@zums.ac.ir