سردر جدید پردیس مرکزی دانشگاه دوره یکساله معارف زندگی ساز <a href="http://www.zums.ac.ir/index.php?slc_lang=fa&sid=4">دانشکده پزشکی </a> مجتمع خوابگاهی پردیس دانشگاه مرکز همایشهای بین المللی روزبه - افتتاح  1386 مرکز آموزشی و درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی-افتتاح 1386 <a href="http://www.zums.ac.ir/index.php?slc_lang=fa&sid=13">دانشکده داروسازی </a> زنجان پایتخت شور و شعور حسینی مسجد طه دانشگاه پژوهشکده بیماریهای متابولیک
شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶
leader
webda
اخبار دانشگاه
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛
از دکتر علیرضا شغلی تقدیر کرد
دکتر رضا ملک‌زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دکتر علیرضا شغلی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان تقدیر کرد.

پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان – باتوجه به گزارش رییس مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری، در خصوص تکمیل اطلاعات "سامانه علم‌سنجی اعضای هیئت علمی" (ISID)، از تلاش‌های ارزنده دکتر علیرضا شغلی با اهداء لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.
گفتنی است: در این خصوص از دکتر علی بهروزی مدیر اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان نیز با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد.

 
<<اطلاعیه>>
بدینوسیله به اطلاع می رساند آگهی استخدامی و لیست مشاغل مورد نیاز این دانشگاه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. داوطلبان جهت اطلاع از مشاغل، رشته و محل های موردنیاز و ثبت نام می توانند به سایت سازمان مذکور به آدرس www.sanjesh.org  مراجعه نمایند.
معاینه و ویزیت رایگان تیم جهادگران سلامت استان زنجان در روستای پری ماهنشان به روایت تصویر (کلیک کنید)
معاینه و ویزیت رایگان و ارائه خدمت به بیش از 2000 بیمار توسط تیم جهادگران سلامت استان زنجان
 
تیم جهادگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح روز پنجشنبه 25 آبان‌ماه 96 برای معاینه و ویزیت رایگان بیماران نیازمند به منطقه اوریاد ماهنشان اعزام و با استقبال گرم و صمیمی مردم و مسئولین محلی در مرکز جامع سلامت روستای پری مستقر شده و به ارائه خدمت پرداختند.

پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان –دکتر مصطفی محمدی مسئول کلینیک‌های ویژه دانشگاه روز جمعه 26 آبان‌ماه اظهار کرد: بیماران ارجاع داده شده طی 10 روز گذشته و همچنین مراجعین خارج از فرآیند ارجاع از ساعت 30/6 صبح توسط 7 واحد تریاژ و سطح‌بندی بیمار و 13 واحد پذیرش، پذیرش و ثبت اطلاعات و نوبت‌دهی و در 4 محل از پیش تعیین‌شده جهت معاینه و ویزیت توسط پزشکان متخصص و دندانپزشکان مستقر شدند.
مسئول هماهنگی و سازماندهی و اعزام تیم جهادگران سلامت افزود: در این روز تعداد 1500 بیمار تریاژ و سطح‌بندی و به پزشکان متخصص ارجاع داده شده و بیش از 2000 بیمار به صورت رایگان معاینه و ویزیت شده و خدمات سلامت شامل اکو و سونو و تزریقات و پانسمان و کشیدن دندان و پرکردن و ترمیم و جرم‌گیری و... دریافت کردند، همچنین تعدادی از بیماران هم توسط پزشکان عمومی معاینه و ویزیت شدند .
وی یادآور شد: تقریبا تمامی مراجعین پزشکی توانستند خدمت بگیرند و تعداد 30 نفر از بیماران متقاضی خدمت دندانپزشکی هم به خاطر حجم بالای مراجعات و مشکلات شدید و ضرورت شارژ مجدد سیستم و استریلیزاسیون تجهیزات، برای روز یکشنبه نوبت‌دهی شدند و مقررشد تیم دندانپزشکی مجددا به پری اعزام و به این بیماران ارائه خدمت کنند.
مسئول کلینیک‌های ویژه دانشگاه بیان کرد: ارجاع تعدادی از بیماران جهت اقدامات تشخیصی و درمانی تکمیلی و انجام جراحی به بیمارستان‌های حضرت ولیعصر (عج)، آیت‌اله موسوی و کلینیک‌های ویژه و تشخیص به موقع و اعزام سریع یک نوزاد با سپسیس شدید به بیمارستان آیت‌اله موسوی از جمله اقدامات جهادگران سلامت در این روز بود.
شایان ذکر است: به منظور سرعت عمل در ارائه خدمت به بیماران تعداد 10 چادر برای تریاژ و محل استراحت موقت مراجعین و بیماران و اقانه نماز و..  در مرکز نصب شده بود.
دومین اکیپ جهادگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زنجان متشکل از یک فوق تخصص، 8 دندانپزشک و پزشک عمومی 11متخصص، 23 پرستار، ماما، علوم آزمایشگاهی، بهیار، تکنسین فوریت‌های پزشکی و دارویی و دستیار دندانپزشکی و اتوبوس مرکز جامع سلامت سیار و مجهز به یونیت و مطب پزشکی و دندانپزشکی و آزمایشگاه، به ارائه خدمت پرداختند.

 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان به جمع تیم جهادگران سلامت در روستای پری ماهنشان پیوست

 
درپی اعزام تیم جهادگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زنجان به روستای پری ماهنشان، دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان و متخصص رادیولوژی نیز به جمع این تیم پیوست.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان – تیم سیار جهادگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زنجان با استقبال گرم مردم قدرشناس و مسئولین محلی، صبح روز پنج‌شنبه 25 آبان‌ماه 96، برای معاینه و ویزیت رایگان بیماران نیازمند منطقه محروم اوریاد متشکل از 40 دندانپزشک عمومی، پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص، پرستار، ماما و بهیار و کارشناس علوم آزمایشگاهی و دستیاران دندانپزشکی، وارد مرکز جامع سلامت روستای پری ماهنشان شدند.
گفتنی است: انجام سونوگرافی و اکو، کشیدن، پرکردن و جرم‌گیری دندان و خدمات پرستاری هم رایگان انجام می‌گیرد.