دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

Zanjan University of Medical Sciences

به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار کرد

 | تاریخ ارسال: 1399/7/29 | 
به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛
رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار کرد

دکتر پرویز قزلباش به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با همراهی اعضای هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان باحضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی با سردار رحیم جهانبخش دیدار و گفتگو کرد .

پایگاه خبری وب‌دا - زنجان، عصر دوشنبه ۲۸ مهرماه دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان با همراهی اعضای هیأت رییسه دانشگاه باحضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی استان، با سردار رحیم جهانبخش دیدار و گفتگو کرد.

دکتر قزلباش در این دیدار ضمن تقدیر از سردار جهانبخش به خاطر همراهی و همکاری صمیمانه با دانشگاه به خصوص در ایام شروع و شیوع کرونا، هفته نیروی انتظامی را به ایشان و پرسنل سختکوش و پرتلاش این نیرو تبریک گفت .

سردار جهانبخش نیز با تقدیر و تشکر از دکتر قزلباش به جهت ابراز محبت نسبت به پرسنل نیروی انتظامی، از تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی مدافعان سلامت در طول ۹ ماه اخیر، قدردانی نمود و برای همکاری‌های بیشتر در راستای مهار کرونا، با دانشگاه اعلام آمادگی کرد.

نیروی انتظامی هرساله به پاس قدردانی از مقام شامخ شهیدان والامقام انقلاب اسلامی، خصوصا شهدای نیروی انتظامی، برنامه‌های مختلفی را برگزار می‌کند که این مناسبت در سال‌جاری، از ۲۷ مهر تا ۲ آبان ماه تعیین شده است .

دفعات مشاهده: 148 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛ همکاری رسانه‌ها در راستای مدیریت کرونا، تحسین برانگیر است

 | تاریخ ارسال: 1399/7/29 | 
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛
همکاری رسانه‌ها در راستای مدیریت کرونا، تحسین برانگیر است

دکتر مصطفی محمدی در سومین نشست هم‌اندیشی زیست فردی و اجتماعی جدید متاثر از کرونا با حضور جمع کثیری از اصحاب رسانه استان، اظهار داشت: همکاری و مشارکت رسانه‌ها در طول شیوع و مدیریت کرونا، تحسین برانگیر و قابل تقدیر و تشکر است.

 پایگاه خبری وب‌دا_ زنجان، دکتر مصطفی محمدی در سومین جلسه نشست هم‌اندیشی زیست فردی و اجتماعی جدید متاثر از کروناویروس که ظهر دوشنبه ۲۸ مهرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی روزبه دانشگاه با حضور جمع کثیری از اصحاب رسانه استان برگزار شد، با اشاره به آیه، «ان الله لا یغییروا ما بقوم حتی یغییروا ما بانفسهم» اظهار داشت: ما برای ایجاد تغییر و اثرگذاری در دیگران و طی مسیر توسعه و تحول و رشد روزافزون باید اول خودمان را تغییر دهیم و اصلاح کنیم . 

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان افزود: مصداق «لم تقولون مالا تفعلون» نباشیم و نگوییم آن چیزی را که به آن باور نداریم و نمی‌توانیم به آن عمل کنیم .

 رییس کمیته اطلارسانی ادامه داد: اینکه آن چیزی را که باور نداریم و نمی‌توانیم به آن عمل کنیم، نگوییم، یعنی نیت خیر، صداقت و اخلاص، و این صداقت و اخلاص، اثرگزاری کلام و نتیجه بخشی عمل و اقدامات ما را افزایش می‌دهد، و این اعتقاد و باور، مورد حمایت خداوند متعال از طریق و راه من حیث لایحتسب است و لذا می‌بینیم اثر آن دیگر تابع حساب و کتاب محدود ما نیست، یعنی در این تفکر، اثر کارها هزاران برابر و فراتر از تصور و باور ما انسان‌هاست .

وی با بیان اینکه ما برای مدیریت این شرایط سخت و بحران‌ها نیازمند این نوع نگرش، بینش، باور و اقدام و عمل هستیم تصریح کرد: این سبک و طرز فکر، اقدام و عمل را، جهادی می‌دانم، کاری که با نیت خیر، عشق و علاقه، انگیزه، برنامه و هدفی کاملا روشن و امیدبخش است .

دکتر محمدی با تقدیر از همکاری و مشارکت تحسین برانگیز رسانه‌ها در طول شیوع و مدیریت کرونا، اظهار داشت: همه ما باهم دو موج بزرگ و سنگین کرونا را با وحدت و همدلی پشت سرگذاشتیم، مخصوصا موج اول را، با هجمه بسیار سنگین دشمنان و شایعه پراکنی، دروغ‌پردازی و کشته سازی دشمن و شبکه‌های مجازی هم مواجه بودیم و در این خصوص، مسئولین استان هم، همراهی خوبی داشتند.

سرپرست روابط عمومی‌ دانشگاه علوم پزشکی زنجان خاطرنشان کرد: ما کرونا را در شرایطی مدیریت کردیم که با شدیدترین و سنگین‌ترین تحریم‌های ظالمانه دشمن مواجه بودیم و در این راستا، اگر به وضعیت دنیا نگاه کنیم، اگر منصف باشیم و به عقب برگردیم، می‌بینیم کارهای بزرگی انجام شده، لذا، نباید زحمات همدیگر را نادیده بگیریم و ضایع کنیم .

رییس کمیته اطلارسانی با قدردانی از همکاری مردم، بر افزایش و استمرار این همکاری تاکید کرد و افزود: بنده اهل تغییر و تحول و کار تیمی و با برنامه و متفاوت به سبک جهادی هستم .

وی با بیان اینکه نقد عالمانه، منصفانه، عادلانه، توام با ارائه راهکار عملی، بسیارخوب، راهگشا و سازنده و نشان دهنده اوج تعهد و حرفه‌ای گری است تصریح کرد: ما در حوزه اطلاع‌رسانی ادعا نمی‌کنیم که متخصص و فوق تخصص هستیم، ولی کسی که احساس وظیفه و تکلیف می‌کند و دلش برای مردم و ملت و کشور می‌سوزد، و ایده و طرح قابل اجرا دارد بسم ...، ما در کنارش هستیم و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم .

دکتر محمدی با اشاره به اینکه شرایط حساس کشور و شرایط پراسترس، سخت و طاقت فرسای کاری خادمین سلامت باید حتما مد نظر باشد، ابراز داشت: برای ما شبانه‌روز و تعطیلی مفهومی ندارد، تا تاب و توان داریم کار می‌کنیم.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان ادامه داد: رسانه‌ها برای تولید و انتشار خبر باید از حوزه سلامت و وظایف و تکالیف آن، شناخت کامل داشته باشند و برای انتقال زحمات، تلاش‌ها و فعالیت‌های شبانه‌روزی کادر بهداشت و درمان، فنی و پشتیبانی، شرایط سخت آنها را خوب بدانند و درک کنند .

رییس کمیته اطلاع‌رسانی افزود: خستگی و فرسودگی نیروی انسانی ما به خصوص کادر بهداشت و درمان، فنی و پشتیبانی، بسیار جدی و نگران کننده است.
 
وی با بیان اینکه دانشگاه با اجرای طرح تحول نظام سلامت بسیاری از زیرساخت‌ها را اصلاح، و عقب ماندگی‌ها را جبران کرد و اگر این طرح نبود در مدیریت کرونا با مشکل بسیار جدی مواجه می‌شد اظهار داشت: ما متناسب با توسعه طرح تحول، امکان تامین نیروی انسانی را نداشتیم و کمبود نیروی انسانی را نه ما، که اکثر دانشگاه‌ها دارند . 
 
به گفته دکتر محمدی، جابجایی همکاران دارای بیماری زمینه‌ای به خطوط کم خطر، راه‌اندازی و در شرف راه‌اندازی ۸۳ تخت ویژه، توسعه تخت‌های ویژه که حدود ۴_۳ برابر بیشتر نیرو نیاز دارد، و همینطور توسعه تخت‌های عادی برای ظرفیت سازی بیشتر منجر به تشدید کمبود نیروی انسانی شد. 
 
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان ابراز داشت: نیروی انسانی حوزه بهداشت و درمان با وجود این کمبودها، با فداکاری تمام، جانانه و با شیفتهای طولانی و زیاد، سنگر مبارزه با کرونا و دفاع از سلامتی مردم را محکم حفظ کرده‌اند . 
رییس کمیته اطلاع‌رسانی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی و کادر بهداشت و درمان قدردان تلاش و زحمات شما عزیزان رسانه است تصریح کرد: همه باید مراقب باشیم، چراکه تاب آوری مردم حد و اندازه دارد.
 
دکتر محمدی با تاکید براینکه به فکر سلامت و بهداشت روان مردم به خصوص افراد کم درآمد و نیازمند باشیم، اظهار داشت: رسانه‌ها با بالا بردن سواد سلامت مردم، ضمن روشنگری، اخبار مثبت، خوب و امیدبخش منتشر کنند، و برای نشاط و امیدبخشی در جامعه هم تلاش کنند.
  
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان خاطرنشان کرد: عزیزان رسانه زحمات کادر بهداشت و درمان و کادر فنی و پشتیبانی را خوب و زیبا به تصویر بکشند و منتشر کنند . 
 
رییس کمیته اطلاع‌رسانی با تاکید بر استفاده از ظرفیت نخبگان علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی و ... خاطرنشان کرد: رسانه‌ها آمار و اطلاعات درست و به موقع و از منابع معتبر که قطعا دانشگاه علوم پزشکی است، ارائه کنند تا دانشگاه به عنوان مرجع سلامت شناخته شود .  
وی افزود: همه ما باید در سیاست‌ها، نوع نگرش و برنامه و ابزارهای اجرایی تجدید نظر کنیم و رسانه‌ها هم از این موضوع مستثنی نیستند.
 
 دکتر محمدی با اشاره به اهمیت تولید محتوای فاخر، خلاقانه، نوآورانه و چندوجهی که برای مخاطب جذاب باشد، تصریح کرد: به جای ترساندن و نگران کردن بیش از اندازه مردم، آنها را با خودمان همراه و متقاعد کنیم، چراکه تزریق اعتماد، اطمینان، امید و نشاط افزایی در جامعه بیش از گذشته لازم است .

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با تاکید براینکه رعایت حال مردم و توجه به تاب آوری جامعه جدی‌تر شود اظهار داشت: افزایش قدرت مواجهه مردم با کرونا و مشکلات معیشتی، ایفای نقش اجتماعی افراد غنی و توانمند برای حمایت از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد مد نظر قرار گیرد

رییس کمیته اطلاع‌رسانی با بیان اینکه نمی‌شود همه چیز را تعطیل کرد آن هم طولانی مدت، خاطرنشان کرد: باید همه دست به دست هم بدهیم تا زیست جدید فردی و اجتماعی و همزیستی با کرونا به یک گفتمان ملی تبدیل شود و در دستور کار همه قرار گیرد، مهم نیست به اسم چه کسی باشد و تمام شود، مهم اجرایی شدن سریع این موضوع در کل جامعه است.
 
وی با اشاره به فعالیت مجدد استودیو سلامت از هفته گذشته، با تغییر در شیوه و محتوای آن، افزود: در صدد هستیم زمان نشست‌های خبری را طوری تغییر بدهیم که از این فرصت به درستی استفاده کنیم . 
 
به گفته دکتر محمدی اخبار محتوایی شده و تولیدات روابط عمومی (پوستر، بنر، موشن و کلیپ و ... ) بیشتر شده است .
 
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان تصریح کرد: کرونا همه دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده، و انتظار و امکان بازگشت به عقب دیگر منطقی و امکان‌پذیر نیست .
  
رییس کمیته اطلاع‌رسانی با بیان اینکه کرونا حکمرانی، سیستم مدیریت و سبک زندگی را با چالش جدی مواجه کرده، کسب و کارها را تغییر داده، و بعضی مشاغل تعطیل، و مشاغل جدیدی ایجاد شده‌اند ابراز داشت: هزینه‌های زندگی و مدیریت افزایش یافته و فعالیت‌های اجتماعی که نیاز بشر هست، محدود شده است.

وی در پایان تصریح کرد: باید با محوریت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، سبک جدیدی را تعریف، و نسبت به نهادینه شدن آن، بیش از پیش تلاش کنیم . 
در این نشست که رحیم مقدمی از خبرگزاری مهر، سهیلا محمدی فارس، اعظم شامی ایرنا، احمد اسدی پایگاه همدلی، رضا بالابلند زنگان امروز، مهدی مرادی و فائزه تقیلو ندای شهروند، سیدعلی‌اشرف موسوی ندای ابهر، احمد حسنی همشهری، حدیث انتا تسنیم، زهرا ملابابایی ایلنا، داوود خیری برنا، فوزیه مهدیون صدای زنجان، نرگس رسولی افق زنجان، فاطمه حیدری عصر زنجان، نرگس سعادتی شبستان، رقیه الماسی قدس، معصومه نصیری‌مقدم امید روشندلان، نرگس محمودی آسمان زنجان، زهرا مقدمی تحلیل بازار ... حضور داشتند، نظرات خود را به شرح ذیل بیان نمودند؛
 
اطلاع‌رسانی باید مستمر و مداوم باشد، آمار و ارقام ارائه شده در طول بیماری متناقض بوده و دوگانگی ایجاد کرده است .  
 
با انواع برنامه و گزارش وضعیت بیماران مبتلا به کرونا و بهبودیافته به تصویر کشیده، و اطلاع‌رسانی شود . 
 
نشست‌های هم‌اندیشی مداوم، و قبل از شروع برنامه اطلاع‌رسانی، برگزار شود .

قرنطینه بیماران مبتلا جدی گرفته شود و همه نهادها به دانشگاه کمک کنند .

بانک‌ها خدمات غیر حضوری را افزایش دهند و دریافت و پرداختهای غیر حضوری را افزایش دهند .
 
این جلسات فقط برای ارائه بیلان کاری نباشد.
 
هدایت افکار عمومی، کار رسانه است و این کار، کار بسیار مهمی است.
 
از ظرفیت رسانه در تولید محتوا و اطلاع‌رسانی درست، استفاده شود .

برنامه براساس نوع مخاطب و گروه اجتماعی تدوین شود .
 
باید کرونا را به عنوان یک بحران بپذیریم تا مدیریت براساس بحران را عملی کنیم .
 
تولید محتوای حرفه‌ای در این خصوص لازم است و شورای اطلاع‌رسانی در این خصوص ورود پیدا نکرده است .
 
از رسانه‌ها بخواهیم فعالیت‌هایی به صورت یک پکیج ارائه کنند .

جای همکاری با مجموعه‌های فرهنگی و هنری خالی است .

نقاط خاص و در معرض خطر بیشتر مورد توجه باشد .
 
رسانه‌ها از کرونا آسیب بسیار جدی دیده‌اند و به صورت چاپی کمتر شده است 
 
صداقت در عملکرد مسئولین باید پررنگ شود تا اعتمادسازی بیشتر شود .

عده‌ای تصور می‌کنند در جمع خانواده و فامیل مبتلا نمی‌شوند و این موضوع باید روشنتر شود که همه از هم می‌گیرند و منتقل می‌کنند.
 
بسیاری از کلاس‌ها، و آموزشگاه‌ها، آرامستان، و مهمانی‌های خانوادگی و... علیرغم تذکرات و تعطیلی فعالیت می‌کنند، و ضرورت دارد نظارت‌ها با کمک دستگاه‌های مختلف قویتر شود .
 
مهار این ویروس نیازمند همت هم مسئولین و مردم در سطح کشور است .

همه دستگاه‌ها باید هماهنگ با هم عمل کنند، نه جزیره‌ای.
 
باید بودجه همه دستگاه‌ها جهت اطلاع‌رسانی مشخص شود .
 
مدیریت فضای مجازی از نظر مطالبی که مننتشر می‌شود لازم است، تا منجر به اضطراب و نگرانی مردم نشود .
 
افزایش سواد رسانه‌ای مردم باید دنبال شود .
 
مدیریت روابط عمومی دانشگاه پاسخگوی سئوالات و مطالب باشد .
 
به مشکلات اجتماعی جامعه بیش از پیش توجه شود، ما با توجه به شرایطی که داریم نمی‌توانیم خودمان را با کشورهای پیشرفته مقایسه کنیم .
 
عروسی و عزا و محرم و سفر را نمی‌شود برای همیشه تعطیل کرد، و لذا باید چاره اندیشی شود تا مردم هم کار و زندگی را ادامه دهند و هم پروتکل‌ها را رعایت نمایند .
 
بیشترین رعایت را هیات مذهبی و مساجد کردند .
 
شفاف عمل نکردن مسئولین بیشترین کمک را به شیوع کرونا کرد .
 
شفافیت و سرعت در دسترسی اطلاعات مورد تاکید است .
 
مردم در مورد آمارها تردید دارند، در این خصوص بیشتر اطلاع‌رسانی شود .
 
رسانه‌ها هم باید روش خود را تغییر دهند. اما قطعا همه مسائل و مشکلات با اطلاع‌رسانی حل نمی‌شود، مردم مشکلات و نیازهایی دارند که باید به آنها توجه شود.
 
 نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها در کنار دانشگاه هستیم .
 
 تغییرات در سیستم مدیریتی و سیاست‌های دولت است تا کار اطلاع‌رسانی نتیجه بهتری داشته باشد .

دفعات مشاهده: 132 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

برای اولین بار در کشور راه اندازی کلینیک روانشناختی و روانپزشکی سوگ؛ جایی برای تسکین آلام داغدیدگان از کرونا

 | تاریخ ارسال: 1399/7/23 | 

برای اولین بار در کشور راه اندازی کلینیک روانشناختی و روانپزشکی سوگ؛
جایی برای تسکین آلام داغدیدگان از کرونا

 
برای اولین بار در ایران در مرکز آموزشی، درمانی شهید دکتر بهشتی زنجان و درششمین روز از هفته سلامت روان؛ کلینیک روانپزشکی و روانشناختی سوگ با حضور مدیران استانی و دانشگاه برای ارائه خدمات رایگان  برای داغدیدگان از کرونا افتتاح شد.

به گزارش وب دا - زنجان؛ کلینیک سوگ  برای اولین بار در کشور در کلینیک سهروردی مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی افتتاح شد و برای خانواده‌های سوگوار به صورت رایگان خدمات روانشناختی به صورت کامل ارائه خواهد شد که همکاران روانشناس و روانپزشک این خدمات را برای داغدیده ها و افراد سوگواری که به علت بیماری کرونا عزیزانش را از دست دادن سرویس ضروری را  ارائه خواهند داد.
 
این کلینیک برای ارائه خدمات روانپزشکی برای  خانواده‌هایی که عزیزانشان را به علت بیماری کرونا از دست داده اند و داغدار هستند و به خاطر ممنوعیت ها و محدودیت‌هایی که برای مراسم خاکسپاری و سایر مراسم در شرایط کرونایی به وجود آمده  دیگر آن طور که باید و شاید انجام نمی شود و مراحل سوگ به درستی طی نمیشود  و طی نشدن مراحل سوگ عواقب شاید مادام‌العمر به افراد و خانواده ها بر جا بگذارد.

 

دکترعلیرضا  آرمانی کیا معاون درمان دانشگاه در ویژه مراسم افتتاح این کلینیک که با حضورحاج آقا شیر محمدی مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر سلطانی مدیرکل امور اجتماعی استانداری برگزار شد با بیان اینکه در طول شیوع  و درگیری کادر درمان با ویروس کرونا روانشناسان و روانپزشکان نیز پا به پای این عزیزان در این عرصه حضور دارند افزود :  در حال حاضر همکاران روانپزشک در بیمارستان ها حضور دارند و ارائه خدمت می کنند.

وی با اشاره به اهداف راه اندازی این کلینیک گفت: فردی که در شرایط فعلی فوت می شود و یا فرزندانی که مادر از دست داده اند و یا پدر خانواده از دست رفته؛ خیلی ها سیستم سازگاری دارند و می‌توانند با این داغ کنار بیایند ولی مواردی است که خانواده‌ها دچار فشارهای متعدد روان میشوند؛  مداخلات روانشناختی و روانپزشکی که در این کلینیک بر این افراد انجام میشود در همه ابعاد به فرد برای کنار آمدن با این شرایط کمک می کند.
 
دکترآرمانی کیان  از مراحل ارزیابی  فرد را مصاحبه کامل و جامع دانست و افزود: در مراحل بعدی  انجام چهار تست معتبر جهانی و همچنین  تریاژ بیماران و ارجاع آنها به بخشهای  مختلف درمانی،  انجام مددکاری با همکاری سازمان بهزیستی و از همه مهمتر سلامت معنوی فرد است که با همکاری نهادنمایندگی انجام خواهد شد اصلی ترین عامل سلامت روان و سلامت معنوی و یا معنویت درمانی است .
 


دکتر مسیح ا.. سلطانی مدیرکل امور اجتماعی استانداری دراین ویژه مراسم با تاکید بر اصل بهداشت روان در کاهش آسیب های اجتماعی افزود: از جمله مراکزی که به این موضوع می پردازد امور اجتماعی  است با تشکیل هیئت اندیشه ورزان سعی شده از ظرفیت صاحبنظران  و اساتید دانشگاهها حوزه اجتماعی استفاده  شود.

 وی افزود: در بحث بهداشت روان سند اقتضایی کرونا تدوین و  نهایی شده و به زودی  رونمایی و اجرا خواهد شد؛ هدف آن ارائه راه کار هایی برای آرامش نسبی مردم در شرایط سخت کنونی است

دکتررامین ملکی رئیس مرکز روانپزشکی شهید دکتر بهشتی نیز در سخنانی با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: شیوع این بیماری در ۸ماه باعث تغییر رفتار های اجتماعی و فردی شده  و درکنار این زنگ خطر در حوزه روانشناسی  نیز زنگ خطر  به صدا درآمده است .

وی افزود:  بحران سوگ نیازمند مداخلات روانشناختی  است چون ماهیت سوگ تغییر کرده به تبع تغییر ماهیت نیازمند تغییر رفتار نیز خواهیم بود فردی که فوت می کند بنابر رسوم کشور ما امکان انجام مراسم  تشییع و خاکسپاری محدود شده و عدم طی این مراحل بار روانشناسی را به فرد وارد می‌کند و لازمه تطابق فرد با شرایط است در کنار این انگ های اجتماعی مضاعف بر خانواده ها نیز بر فرد تحمیل می شود تحمل این شرایط مداخله روان شناسی را به وجود می‌آورد با توجه به این مسایل  این کلینیک را در سطح کشور برای اولین بار در استان زنجان  راه‌اندازی می‌کنیم .

شایان ذکر است در پایان این مراسم حاضرین با حضور در بخشهای مختلف مرکز آموزشی ، درمانی شهید دکتر بهشتی از مددکاران و کادر شاغل در این مرکز با اهدا شاخه گل به مناسبت هفته سلامت روان تقدیر به عمل آمد .

دفعات مشاهده: 572 بار   |   دفعات چاپ: 6 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

در سفر یکروزه مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت در مان و آموزش پزشکی : بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان خدابنده

 | تاریخ ارسال: 1399/7/23 | 

در سفر یکروزه مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت در مان و آموزش پزشکی :
بازدید از پروژه های بهداشتی و درمانی شهرستان خدابنده 

 
مدیر کل امور مجلس وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سفر روز سه شنبه ۲۲ مهرماه به استان زنجان با حضور در شهرستان خدابنده از پروژه های در حال ساخت این شهرستان بازدید نمود .

به گزارش وب دا - زنجان: دکترمنوچهرجمالی مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت در این برنامه بازدید که با همراهی دکتر پرویز قزلباش رپیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان،  مهندس البرز حسینی نماینده مردم شریف شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی، مهندس بیگدلی فرماندار شهرستان و جمعی از مسیولین استان و شهرستان انجام شد از بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی در حال احداث این شهرستان بازدید نموده و از نزدیک از روند احداث این پروژه با گزارش مسئولین مطلع شد: این بیمارستان در ۸ طبقه و با متراژ۲۲۰۰۰متر مربع در حال ساخت است که دارای ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی می باشد 

دکتر جمالی با همراهی مسئولین همچنین از ۸ واحد پانسیون پزشکان و بخشهای مختلف بیمارستان امیر المومنین(ع) نیز بازدید نمود.


در برنامه سفر کاری مدیرکل امور مجلس وزارت بهداشت به شهرستان خدابنده  از مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز بازدید به عمل آمد وی همچنین در دیدار با پزشکان و پرسنل خدوم این مرکز  گفتگو نمود 

دکتر جمالی همچنین از ساختمان جدید الاحداث الحاقی و در شرف تکمیل مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز بازدید نموده و   هماهنگی لازم برای تکمیل، تجهیز و بهره برداری مرکز جامع خدمات روستایی شبانه روزی گرماب نیز انجام شد .

دفعات مشاهده: 454 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

نظارت میدانی رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی

 | تاریخ ارسال: 1399/7/22 | 

نظارت میدانی رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی

بازدید میدانی رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با همراهی مسئولین استانی در راستای رعایت دستور العمل های بهداشتی انجام شد


 
به گزارش وب دا - زنجان ؛  دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با همراهی مرزبان مشاور استاندار و مدیرکل حوزه استانداری، دکتر عسگری فرماندار زنجان و دکتر محمدرضا صائینی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان یکشنبه ۲۰ مهرماه از شعبات بانک‌ها، اصناف، بازار، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، مراکز پیشخوان دولت، مطب پزشکان و ...  در سطح شهر بازدید نمودند
شایان ذکر است؛ مراکز متخلف در صورت عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی پلمپ شدند .
 

دفعات مشاهده: 572 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر