دانشگاه علوم پزشکی زنجان- اخبار دانشگاه
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی زنجان تقدیر کرد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۶/۱۷ | 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی زنجان تقدیر کرد
دکتر سیدکامل تقوی‌نژاد از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان به جهت کسب رتبه برتر در مجموع حوزه‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد در گروه حمایتی، سلامتی و بهداشت در استان زنجان قدردانی نمود.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان، دکتر سیدکامل تقوی‌نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان به جهت کسب رتبه برتر در مجموع حوزه‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد در گروه حمایتی، سلامتی و بهداشت در استان زنجان قدردانی نمود.
 
در متن این تقدیرنامه آمده است:
 
از آنجایی که این دانشگاه در جشنواره شهید رجایی که در راستای بهبود برنامه‌های توسعه و تحول اداری و با هدف ایجاد فضای رقابتی از طریق معرفی الگوهای برتر سازمانی و ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی انجام می‌پذیرد؛ موفق به کسب رتبه برتر در مجموع حوزه‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد در گروه حمایتی سلامتی و بهداشت در استان گردیده است، بدین‌وسیله از زحمات تمامی مدیران و کارکنان دلسوز و متعهد که فعالانه در به ثمر رسیدن این موفقیت سهیم بودند قدردانی و تشکر می‌نماید. امیداست با استمرار تلاش و تکاپوی ویژه گام‌های پیش رو را در راستای بهبود اعتلای نظام مدیریت سلامت و خدمت‌رسانی بهتر و اثربخش‌تر به ملت شریف ایران همچون گذشته استوارتر برداشته تا شاهد رشد و توسعه روزافزون دانشگاه در مسیر تعالی باشیم.
 
سید کامل تقوی نژاد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
 
 
نشانی مطلب در وبگاه دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
http://zums.ac.ir/find.php?item=1.66.40927.fa
برگشت به اصل مطلب