مدیریت تعالی فرهنگی- کانون مهر
کانون فرهنگی مهر

حذف تصاویر و رنگ‌ها

کانون فرهنگی مهر

  انجمن خیریه مهرانه در جهت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان ، با رویکردی جدید و استفاده از نیروهای جوان و تحصیل کرده ، تلاش دارد تا با جذب جوانان بلند همت و نیک اندیش ، گستره فعالیت های خود را افزایش داده و حرکت خداپسندانه و خیرخواهانه اش را برای آیندگان به ودیعه نگه دارد.

  در طی 8 سال فعالیت انجمن خیریه مهرانه ، دانشجویان ادوار مختلف دانشگاه علوم پزشکی زنجان توانسته اند با برگزاری 5 دوره بازارچه خیریه مهرانه به نفع بیماران مبتلا به سرطان ، خود را همراه و همیار مهرانه و در راستای خدمت رسانی به بیماران مبتلا به سرطان قرار دهند و آستین همت بالا برده و کانون دانشجویی مهر را تشکیل دهند.

  هدف از ایجاد کانون ، تلاش برای ساماندهی و مدیریت فعالیت های دانشجویی زیر چترحمایت دانشگاه علوم پزشکی و همچنین در راستای اهداف بلند انجمن خیریه مهرانه است . این کانون درنظر دارد از میان تمامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در دانشکده های مختلف آن ، به عضوگیری پرداخته و با انجام کارهای گروهی منظم و منسجم ، در مسیر خدمت به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان و تحت پوشش انجمن خیریه مهرانه گام بردارد.

  از همین رو ، این کانون در ابتدا با تشکیل 5 کمیته تخصصی اقدام به جذب دانشجویان علاقمند در زمینه های مختلف می نماید.

  – کمیتۀ پژوهش : به منظور حمایت از فعالیت های تحقیقی و پژوهشی دانشجویان در راستای اهداف آموزشی و پیشگیری

  – کمیتۀ بیماران : با هدف کمک به معیشت بیماران و خانوادۀ آنها

  – کمیتۀ قلّک : ساماندهی قلّک های موجود در دانشکده ها و بیمارستانها

  – کمیتۀ فرهنگی : با هدف انجام فعالیت های فرهنگی از جمله انتشار نشریه و بروشور آموزشی ، کمک به بروز رسانی سایت انجمن مهرانه ، برگزاری جشنواره های مختلف و بازارچه های خیریه

  – کمیتۀ روابط عمومی : برای ایجاد تعامل با سازمان ها و ارگانهای مختلف و همچنین برگزاری و تشکیل کارگاهها و سمینارهای آموزشی

  دبیر کانون : لیلا معینی
زمینه فعالیت: فعالیتهای انسان دوستانه

 

نشانی مطلب در وبگاه مدیریت تعالی فرهنگی:
http://zums.ac.ir/find.php?item=111.8776.15388.fa
برگشت به اصل مطلب