شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم دره- اخبار و تازه های بهداشتی
کارگروه سلامت بهار 97

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۳/۱۰ | 
جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان خرم دره در مورخ8/3/97 با حضور ادارات عضو و به ریاست محمدی فرماندار شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید.
در این جلسه علاوه بر رسیدگی به مشکلات  مطرح شده از سوی نمایندگان ادارات و تقدیر از همکاری ارگان های دخیل  در برنامه های  هفته سلامت در فروروین ماه 97به برنامه های هفته بدون دخانیات،  برنامه  های ماه مبارک رمضان ،رسیدگی به مشکلات دفع غیر اصولی فاضلاب شهری و نیز آموزش های مرتبط با قارچ های وحشی که منجر به مسمومیت جمعی از هموطنان شده است، پرداخته شد.
پس از ارائه عملکرد دستگاههای اجرایی و همفکری در خصوص رفع مشکلات مطروحه، محمدی فرماندار شهرستان با اشاره به اهمیت کارگروه سلامت و امنیت غذایی، ضمن ارائه راهکارهایی جهت رفع مشکلات موجود از اعضا خواست اهتمام ویژه ای به موارد مطروحه در این جلسات داشته باشند تا نتایج آن برای همشهریان ملموس و مثمر ثمر باشد.
در انتهای برنامه آقای دکتر کریمخانی  گلدان گل نمادین هفته بدون دخانیات را از طرف واحد بهداشت محیط  تقدیم فرماندار نمود واز هیئت امنای مسجد النبی (ص)به عنوان مسجد نمونه درخصوص رعایت موازین بهداشتی تقدیر به عمل آمد.


 
نشانی مطلب در وبگاه شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم دره:
http://zums.ac.ir/find.php?item=40.1892.33504.fa
برگشت به اصل مطلب