مرکز بهداشت و درمان ایجرود- اخبار پایگاه
پنجمین روز هفته سلامت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۲/۵ | 

پنجمین روز هفته سلامت

به مناسبت روز مبعث و پنجمین روز هفته سلامت ،شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایجرود  با برپایی چادر های بهداشتی  اقدام به برگزاری ایستگاه سلامت در بلوار مرکزی شهر زرین آباد نمود در این ایستگاه سلامت ضمن اندازه گیری فشارخون ،توزیع بروشور و پمفلت ، آموزش و توصیه های بهداشتی به مراجعین ارائه گردید.

در یک برنامه خود جوش و مردمی  مسابقه طناب کشی با هدف ترویج اهمیت ورزش در زندگی سالم  با همت و مدد مجمع امور صنفی شهرستان و با حضور گسترده و صمیمی کسبه در پارک آزادی شهر زرین آباد برگزار گردید و در ادامه این برنامه با حضور مهندس رستمی بخشدار مرکزی  و خانم نجفیان رئیس اصناف شهرستان  از شرکت کنندکان در این مراسم با اهدای هدایایی به رسم یادبود تشکر و قدردانی شد.

ویزیت رایگان مناطق محروم با همکاری وهماهنگی هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایجرود در روستای چاپوق به مناسبت هفته سلامت برگزار گردید این برنامه با هدف خدمت رسانی  به مردم محروم و بی بضاعت  با ارائه خدمات بهداشتی آموزشی و توزیع رایگان دارو توسط هلال احمر به مبلغ سی میلیون ریال انجام پذیرفت. کاروان سلامت اعزامی ضمن متشکل از پزشک، پرستار، امدادگران و نجاتگران با  توزیع بسته‌های فرهنگی بهداشتی، مشاوره‌های روانشناسی ارائه خدمت نمودند.

و در ادامه این روز مسابقه ورزشی با حضور پرسنل کارخانه زرین سفال ایجرود در محوطه آن مجموعه برگزار گردید قبل از اجرای این برنامه  در خصوص شعار سال و اهمیت نشاط و شادابی در زندگی  توسط کارشناس بهداشت حرفه ای  به حاضرین ارائه  مطلب گردید.

در ادامه ایستگاه سلامت روان در بیمارستان ایثار شهرستان با حضور کارشناس ارشد روانشناسی این شبکه برگزار گردید در این برنامه  ضمن توزیع پمفلت و اطلاع رسانی هفته سلامت خدماتی از قبیل مشاوره در خصوص افسردگی،ازدواج سالم ،خانواده،مسائل پیش از ادواج به مراجعین ارائه شد.

عیادت از بیماران بستری در بیمارستان ایثار با حضور امام جمعه ،فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان از دیگر برنامه های بود که به مناسبت هفته سلامت انجام پذیرفت و طی آن از بیماران بستری در بخش های دیالیز، داخلی ، اورژانس با اهدای شاخه گل دلجویی و برای آنها آرزوی سلامت نمودند. گفتنی است در این دیدار فرماندار ایجرود از نزدیک  از روند خدمات رسانی به بیماران بازدید بعمل آوردند.

AWT IMAGEAWT IMAGE

AWT IMAGEAWT IMAGE

AWT IMAGEAWT IMAGE

AWT IMAGE

نشانی مطلب در وبگاه مرکز بهداشت و درمان ایجرود:
http://zums.ac.ir/find.php?item=42.4712.28029.fa
برگشت به اصل مطلب