شانزدهمین کنگره ملی و ششمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی ایران- ارائه مقاله
دستوالعمل ارائه مقالات

حذف تصاویر و رنگ‌ها
دستوالعمل ارائه مقالات بصورت سخنرانی (مقالات با کد O):

1- مدت زمان در نظر گرفته شده برای ارائه سخنرانی ها 12 دقیقه بوده و لذا خواهشمند است در تهیه اسلایدها این نکته را مد نظر داشته باشید.
2- اسلاید پیش فرض (پیشنهادی) از لینک زیر قابل دانلود می باشد، رنگ بندی، سایز، نوع فونت و جلوه های گرافیکی کاملا اختیاری است.
3- زبان ارائه سخنرانی بایستی مطابق با زبان نگارشی اسلایدها باشد، بطوری که اگر زبان نگارشی اسلایدها انگلیسی است، بایستی ارائه سخنرانی نیز به زبان انگلیسی صورت پذیرد.
4- در قسمت مشخص شده با عنوان Logo، آرم مرکز حمایت کننده از مطالعه خود را قرار دهید و در قسمت کد مقاله، کد اعلام شده در سایت را قرار دهید.

 عدم رعایت موارد گفته شده منجر به کسر امتیاز خواهد شد. دستورالعمل ارائه مقالات بصورت گزارش کوتاه-سخنرانی کوتاه (مقالات با کد F):

1- تعداد اسلایدها بایستی حداکثر 5 اسلاید باشد.
2- مدت زمان ارائه حداکثر 5 دقیقه می باشد.
3- فرمت پیشنهادی از لینک ادامه قابل دانلود می باشد.
4- انتخاب قالب، پس زمینه، رنگ بندی و فونت ها اختیاری بوده، از تغییر قالب کلی و بخصوص عنوان و لوگو کنگره بپرهیزید.
5- در قسمت مشخص شده با عنوان Logo، آرم مرکز حمایت کننده از مطالعه خود را قرار دهید و و در قسمت کد مقاله، کد اعلام شده در سایت را قرار دهید.
6- زبان ارائه سخنرانی کوتاه بایستی منطبق بر زبان نگارشی اسلایدها باشد، بطوری که اگر زبان نگارشی اسلایدها انگلیسی است، بایستی ارائه سخنرانی نیز به زبان انگلیسی صورت پذیرد. 

 عدم رعایت موارد گفته شده منجر به کسر امتیاز خواهد شد. دستورالعمل ارائه مقالات بصورت پوستر (مقالات با کد P):

1- ارائه دهنده مقاله بایستی راس ساعت مقرر پوستر خود را نصب و در محل نصب پوستر خود حضور داشته و پاسخگوی سوالات داوران باشد.
در صورت عدم نصب یا عدم حضور به هنگام مراجعه داوران، گواهی ارائه نخواهد شد.
2- اندازه پوستر 70*90 ویا 90*120 سانتی متر و بصورت طولی-عمودی (Portrait) تهیه گردد.
3- قالب پوستر مشابه فایل موجود در لینک زیر طراحی گردد، تغییر رنگ زمینه، فونت ها و گرافیگ آن قابل قبول می باشد. هرگونه تغییر در کلیات قالب پیش فرض بخصوص در قسمت عنوان و لوگو کنگره سبب کسر امتیاز خواهد شد.
4- انتخاب رنگ پس زمینه پوستر اختیاری است، بهتر است رنگ پوستر طوری انتخاب گردد تا Contrast کافی بین پس زمینه و متن وجود داشته باشد به گونهایی که قسمتهای مختلف پوستر هر کدام خود را معرفی نمایند و به راحتی قابل تفکیک باشند. همچنین از تصاویر طرح انجام شده در پوستر استفاده شود و از درج عکس های متفرقه جدًا خودداری گردد.
5- در قسمت مشخص شده با عنوان Logo، آرم مرکز حمایت کننده از مطالعه خود را قرار داده و در قسمت کد پوستر، کد اعلام شده در سایت را قرار دهید.

 عدم رعایت موارد گفته شده منجر به کسر امتیاز خواهد شد.
لینک دانلود قالب پوستر فارسی (120*90)

نحوه نگارش وابستگی سازمانی (Affilation) در تمام مقالات

اسامی نویسنده(گان) در زیر عنوان و به ترتیب نام و نام خانوادگی درج شود. در زیر اسامی، وابستگی سازمانی نگارنده(گان) به ترتیب و زیر یکدیگر نگاشته شده و نام ارائه دهنده مقاله به صورت Underline و نام نویسنده مسئول با علامت ستاره (*) به همراه آدرس پست الکترونیک مشخص شود.

نشانی مطلب در وبگاه شانزدهمین کنگره ملی و ششمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی ایران:
http://zums.ac.ir/sicobair6/find.php?item=1.98.38.fa
برگشت به اصل مطلب