برگشت به دانشگاه علوم پزشکی زنجان
   [صفحه اصلی ]   [Archive]  
:: صفحه اصلی سایت شبکه :: صفحه ویژه کرونا :: اخبار شبکه بهداشت  ::  ستاد شبکه ::  مرکز بهداشت :: پشتیبانی :: تماس با ما :: میز خدمت ::
:: مرحله نخست برنامه حمایتی تغذیه‌ای بنیاد علوی در طارم اجرا شد. ::
 | تاریخ ارسال: 1394/5/22 | 
در راستای برنامه حمایتی تغذیه‌ای بنیاد علوی ،به منظور حمایت از زنان نیازمند باردار و شیرده روستایی که هر دو ماه یک بار انجام می‌شود و سبد کالا با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم توزیع شد.
 اولین مرحله توزیع سبد مواد غذایی بنیاد علوی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم ویژه زنان باردار و شیرده خانوارهای نیازمند روستایی، در سال 94 انجام شد که در این مرحله 29سبد حمایتی شامل برنج، لوبیا ، عدس، گوشت مرغ، لوبیا چیتی ماکارونی ، شکر ، خرما ، تن ماهی، پنیر ، روغن میان زنان باردار و شیرده توزیع شد.
جامعه هدف در این طرح مادران بارداری هستند که توسط مراکز بهداشتی درمانی و خانه‌های بهداشت شناسایی و برای دریافت سبد کالا به مرکز بهداشت این شهرستان معرفی می‌شوند.
هدف از اجرای این طرح مادران بارداری که از نظر مالی نیازمند بوده و شاخص‌هایی از قبیل نمایه توده بدنی کمتر از 18.5، وزن کمتر از 45 کیلوگرم در قبل از بارداری، دوقلوزایی و بیشتر، هموگلوبین کمتر از 11 گرم در دسی لیتر و وزن‌گیری نامطلوب در دوران بارداری را داشته باشند، شامل این طرح می‌شوند.
دفعات مشاهده: 1203 بار   |   دفعات چاپ: 301 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
وب سایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم