[صفحه اصلی ]    
:: صفحه اصلی سایت دانشگاه ::
بخش‌های اصلی
مدیریت::
معاونت اجرایی::
معاونت فنی و عملیات::
اخبار::
تماس با ما::
::
نظرسنجی
در صورت استفاده از خدمات اورژانس 115 استان زنجان میزان رضایت شما در چه حد می باشد؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
خیلی ضعیف
   
..
:: جذب 3800 نیرو ویژه اورژانس پیش بیمارستانی ::
 | تاریخ ارسال: 1395/8/16 | 

استقرار موتورآمبولانس‌ها به زودی در تهران/جذب 3800 نیرو ویژه اورژانس پیش بیمارستانی

AWT IMAGEبه گزارش روابط عمومی اورژانس کشور دکتر پیرحسین کولیوند، در نشست مشترک مسئولان سازمان پدافند غیر عامل و وزارت بهداشت درباره اقدامات اورژانس پیش بیمارستانی در حوزه پدافند غیر عامل اظهار داشت: درباره اقدامات سریع اورژانس پیش بیمارستانی در حوزه پدافند غیر عامل از نظر نرم افزاری، سخت افزاری و منابع انسانی برنامه‌های مفصلی داریم.

دکتر کولیوند افزود: همچنین بحث توسعه اورژانس هوایی را در شهرهای بزرگ در دستور کار داریم که در این زمینه با همکاری ناجا و شهرداری دو نقطه را در تهران نشانه گذاری کردیم تا بتوانیم اورژانس هوایی را در تهران توسعه دهیم و در این زمینه هفت دانشگاه علوم پزشکی کشور تا چند ماه آینده پایگاه‌های هوایی‌شان را ایجاد می‌کنند و هفت پایگاه هوایی دیگر به 21 پایگاه موجود اضافه می‌شود و توسعه اورژانس هوایی به 28 پایگاه در سراسر کشور، را در دستور کار داریم.

مشاور وزیر بهداشت و سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کشور تصریح کرد: آنچه که در حال حاضر به ما کمک می‌کند، جذب نیروی انسانی است که در این زمینه قرار شده در استخدام جدید ۳۸۰۰ نفر به نیروهای اورژانس پیش بیمارستانی کشور اضافه شود.

کولیوند ادامه داد: در عین حال برگزاری کلاس‌های آموزشی و بازآموزی را تمامی کارکنان‌مان در دستور کار قرار دادیم و در عین حال برای افزایش اطلاعات مردم آموزش‌های همگانی را برگزار خواهیم کرد.


CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی Emergency Operation Center

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی