معاون

 | تاریخ ارسال: 1399/6/11 | 

دکتر علیرضا شغلی 
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زنجان
دانشیار مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
 

پست الکترونیک :shoghlizums.ac.ir

تلفن : 02433156400

فکس : 02433424770

آدرس پستی : زنجان، بلوار آزادی، دانشگاه علوم پزشکی زنجان

AWT IMAGEدر سال 1381، در راستای توسعه و ارتقای فعالیتهای آموزشی و پژوهشی، معاونت آموزشی و پژوهشی به دو معاونت مستقل تبدیل گردید. معاونت پژوهشی دارای شورای پژوهشی است که سیاستگزاری کلی پژوهش را عهده دار است. شورای HSR نیز در راستای تسهیل پژوهش در نظامهای بهداشتی و ترویج پژوهش توسط کارکنان تشکیل شده است.

متولی شورای IT نیز معاونت پژوهشی است که به ریاست، رئیس دانشگاه تشکیل و سیاستهای اطلاع رسانی و ارتباطات الکترونیک را تعیین می نماید.

کمیته های اخلاق پزشکی و تامین منابع علمی لاتین نیز از جمله کمیته های مهم معاونت پژوهشی می باشند. مجله علمی دانشگاه از اواخر سال 1381 موفق به کسب رتبه علمی و پژوهشی گردیده و ارکان مهم آن عبارتند از شورای سردبیری و هیئت تحریریه که بصورت منظم تشکیل جلسه داده و مقالات پژوهشی مراصله را بررسی و جهت چاپ در مجله انتخاب و بر کیفیت علمی آنها نظارت می نماید.

واحد ارتباطات و اطلاع رسانی الکترونیک دانشگاه ( اینترنت ) از سال 1378 راه اندازی و شروع به کار نمود. این واحد همراه با گسترش فن آوریهای اطلاعاتی و ارتباطی در کشور، در حال توسعه بوده و از اهم پروژه های گسترش آن می توان به طرح جامع راهبردی IT دانشگاه اشاره نمود.

در حال حاضر معاونت پژوهشی دانشگاه همزمان با رشد و گسترش فناوری و پژوهشی در علوم پزشکی در حال دگرگونی و کسب موفقیتهای بزرگ می باشد، به نحوی که از سال 1381 پس از انتخاب شدن به عنوان پایلوت پروژه تحقیقات جمعیتی، در سال 1383 توانست رتبه نخست را در بین 13 دانشگاه مجری پروژه کسب و به عنوان مرکز آموزش کشوری انتخاب شده و تا نیمه اول سال 1383، 23 دانشگاه را مورد آموزش عملی قرار دهد.

پایگاه تحقیقات بالینی نیز در راستای ترویج و تسهیل پژوهشهای دانشجویی فعال می باشند.

معاونت تحقیقات و فناوری دارای مدیریت‌های زیر می باشد:
 


دفعات مشاهده: 8 بار   |   دفعات چاپ: 2 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر