بیانیه حریم خصوصی

 | تاریخ ارسال: 1399/10/14 | 
یانیه حفظ حریم شخصی تارنمای بیمارستان رازی ماهنشان

 
به پرتال بیمارستان رازی ماهنشان  خوش آمدید. بیمارستان رازی برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد مطلع شوید.
- اطلاعاتی که دریافت می گردد :
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
۱) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همرا، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی
۲) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
۳) اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده.
- چگونگی بهره برداری از اطلاعات : 
بیمارستان رازی  به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند :
۱) ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
۲) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات
۴) استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق بیمارستان رازی ماهنشان افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این دانشگاه هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

- محتوی وب سایت :
وب سایت بیمارستان رازی علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندین سامانه نرم افزاری می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین مراکز درمانی، عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است .

- استفاده از کوکی ها :
پایگاه اینترنتی بیمارستان رازی از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور پرتال بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولاً تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید.
- مالکیت معنوی و حق انتشار :
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، تحت مالکیت معنوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.
هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکی زنجان  یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های دانشگاه علوم پزشکی زنجان  وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آنها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.
لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.
 - پست الکترونیک و اکانت اینترنت دانشگاهی :
اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستی که در اتوماسیون اداری و یا اختیار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات قرار دارد، این فرم ها پیش از تایید مدیریت آمار و فناوری می بایست به تایید رئیس و یا بخش مربوطه رسیده باشد. به طور معمول نام کاربری و رمز ورود با ارائه کارت شناسایی معتبر به صورت حضوری در اختیار اشخاص متقاضی قرار می گیرند پس از آن این فرم ها در آرشیو اتوماسیون اداری نگهداری شده و اطلاعات اشخاص در آرشیو الکترونیکی بایگانی خواهد شد.درحال حاضر پست الکترونیک دانشجویان با حضورفیزیکی دانشجو و ارائه کارت دانشجویی در محل مجتمع آموزشی رحمتیه ایجاد میگردد.
- پیوندها :
در پرتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه¬ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر پرتال دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده پرتال دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خارج می شود لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می باشد.
- اطلاعات تماس :
بیمارستان رازی ماهنشان نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" این مرکز را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید که  بیمارستان رازی  به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس razizums.ac.ir  با ما تماس بگیرید.

دفعات مشاهده: 158 بار   |   دفعات چاپ: 38 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر