رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛ استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در برگزاری مجامع سلامت

 | تاریخ ارسال: 1399/12/5 | 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان؛
استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در برگزاری مجامع سلامت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در دوازدهمین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان با تاکید برگزاری هرچه بهتر سومین مجمع سلامت استان پیشنهاد استفاده از ظرفیت های مجازی موجود در استان در زمان برگزاری مجمع سلامت استان را ارائه نمود.

به گزارش وب دا - زنجان؛  دوازدهمین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده روز یکشنبه مورخ سوم اسفند به ریاست استاندار و  با حضور فرمانداران شهرستان ها و مدیران دستگاه اجرایی استان در سالن پیامبر اعظم استانداری به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید.

دکترپرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان استفاده از ظرفیت های مجازی موجود در استان برای  برگزاری مجامع سلامت تاکید نمود و افزود:  مجامع سلامت استان  در قالب کارگروه سلامت در اولین فرصت ممکن و در نظر گرفتن شرایط بحرانی استان برگزار شود و  سازمان ها و  نهاد های مرتبط با انجام پویش یا به روزرسانی اطلاعات و آمار موجود نسبت به استخراج میزان مشکل اقدام نمایند.

وی با تاکید بر اینکه سازمان‌ها و نهادهای مرتبط جهت رفع مشکل نسبت به اجرای برنامه عملیاتی تدوین و ارسال شده مکلف باشند گفت:  با توجه به رسالت و وظایف دستگاه های اجرایی و سازمان، مسئولیت هر دستگاه جهت جلوگیری از موازی کاری معین گردد. 

دکترحقیقی استاندار مزنجان و رئیس جلسه ضمن تقدیر و تشکر از فرمانداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی و حاضرین در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده را یکی از مهمترین کارگروه های استان بیان نمود.

وی با انتقاد از اینکه پروتکل های بهداشتی به صورت کامل در استان رعایت نمی شود ضمن اشاره به اذعان وزیر بهداشت و درمان در صدا و سیمای سراسری مبنی بر عملکرد و اقدام خوب استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه‌های اجرایی استان زنجان، و تقدیر از آنها، که در  حال حاضر دراستان آثار مثبت آن را ملاحظه می کنیم؛ از دانشگاه علوم پزشکی استان به خاطر اقدامات خوب آنها در راستای پیشگیری و کنترل کووید ۱۹ و همچنین از همکاری سپاه و بسیج بخاطر اجرای طرح شهید سلیمانی تشکر کرده و آن را یکی از طرح‌های موفق استان بیان نمود که در حال حاضر در سایر نقاط کشور نیز الگو شده و اجرا می گردد.

لازم به ذکر است در این جلسه از فعالان کارگروه اجتماعی ، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده تقدیر شد که از دکتر علیرضا شغلی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اهدا لوح قدردانی شد.

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 307 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر