بازدید ریاست دانشگاه از مرکز تجمعی واکسیناسیون خودروئی در محل پایلوت دارویی

 | تاریخ ارسال: 1400/2/13 | 
بازدید ریاست دانشگاه از مرکز تجمعی واکسیناسیون خودروئی در محل پایلوت دارویی
طرح واکسیناسیون عمومی(مرکز تجمعی واکسیناسیون خودروئی) در دو سوله در محل پایلوت دارویی به مساحت حدود ۳۰۰۰ مترمربع اجرا گردیده است در این طرح واکسیناسیون هم به صورت ماشینی و هم به صورت نفر پیاده انجام می پذیرد.

دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت با همراهی دکتر صائینی معاون بهداشتی دانشگاه با حضور در محل پایلوت داروئی از مرکز تجمعی واکسیناسیون خودروئی که در راستای طرح واکسیناسیون عمومی اجرا گردیده است بازدید نمود.
 
لازم به ذکر است؛ طرح‌ماشینی به این صورت است که هموطنان گرامی به صورت سوار بر وسیله نقلیه  شخصی ابتدا ثبت نام می شوند و سپس بلافاصله با خودرو  به داخل سالن هدایت شده و در درون خودرو  واکسیناسیون انجام می گیرد و بعد از خروج از سالن به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه در کنار  ماشین های اورژانس توقف کرده و در صورت اطمینان از سلامت فرد واکسینه شده و از و به طرف خروجی هدایت می شوند.

 در طرح واکسینه فردی در داخل سالن ۷ اتاق واکسیناسیون و اتاق‌های انتظار و همچنین اتاق پزشک در نظر گرفته شده است که هر فرد بنا به جنسیت(مرد و زن) داخل اتاقها شده و واکسینه می‌شوند و در صورت اطمینان از سلامت فرد به طرف درب خروج هدایت می شوند و در صورت مشاهده علائم غیر طبیعی به اتاق پزشک و در نهایت به سمت خودروهای اورژانس هدایت خواهند شد.

دفعات مشاهده: 397 بار   |   دفعات چاپ: 3 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر