معاونت آموزشی

Vice-Chancellor for Education

دستورالعمل ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی زنجان (سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳)

 | تاریخ ارسال: 1402/6/27 | 
 با سپاس به درگاه خداوند متعال و با سلام و درود به پیشگاه حضرت بقیه ا...(عج)، بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی زنجان می رساند، ثبت نام دانشگاه بصورت حضوری در تاریخ های ۲۷ لغایت ۲۹ شهریورماه بصورت حضوری انجام میگیرد.


مدارک لازم جهت ثبت نام:
۱) عکس ۴×۳ (۶ قطعه)  نام و نام خانوادگی و رشته پشت نویسی شود.
۲) اصل و کپی شناسنامه (۳ سری از تمام صفحات)
۳) اصل و کپی کارت ملی (۳سری پشت و رو)
۴) اصل و یک سری کپی دانشنامه، گواهینامه موقت و یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل در مقطع قبل (در صورتی که مقطع قبلی کارشناسی پیوسته و دو مقطع قبل در صورتی که مقطع قبلی کارشناسی ناپیوسته باشد) .
تبصره:  دانشجویان ترم آخر نیز می بایست فرم گواهی معدل تایید شده توسط دانشگاه را که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۱  باشد ارائه نمایند.
۵) اصل و کپی مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه (۲ سری) ( کارت هوشمند پایان خدمت یا معافیت دائم هوشمند)
توضیح: مشمولان باید برگ آماده به خدمت بدون غیبت که زمان پذیرش و ثبت نام آنان در دانشگاه؛ قبل از تاریخ اعزام به خدمت ( مندرج در برگ اعزام ) باشد ارائه نمایند.
۶) موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول سازمان متبوع  برای کلیه کارمندان اعم از شاغلین رسمی و یا پیمانی وزارت بهداشت و یا سایر موسسات بدون در نظر گرفتن سهمیه قبولی آنان (ثبت نام پذیرفته شدگانی که موافقت  نامه فوق را به همراه نداشته باشند انجام نخواهد پذیرفت. ارائه موافقت با مرخصی بدون حقوق یا ماموریت آموزشی الزامی است)

۷) اصل مدرک نشان دهنده ۲ سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی حداقل تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ برای رشته: پرستاری مراقبت های ویژه و پرستاری اورژانس (این دوسال باید بعد از تاریخ فراغت از تحصیل دوره کارشناسی باشد. و کلیه سوابق مربوط به کار بالینی در بیمارستان بخش بالینی، شبکه بهداشت؛ اورژانس و.. قابل قبول است)
۸) اصل و کپی گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی.( ارائه پایان یا معافیت از طرح برای افرادی در آزمون ۱۴۰۱ شرکت نموده اند و پذیرفته نشده اند و اتباع خارجی دارای شناسنامه ایرانی در زمان فارغ التحصیلی الزامی    می باشد).
۹) اصل مدرک نشان دهنده استفاده از سهمیه ( استعداد های درخشان،  رزمندگان، ایثارگران ، دانشجویان نمونه کشوری/ مناطق محروم)
۱۰) اصل فرم تسویه حساب از صندوق رفاه دانشجویان. ( مخصوص دانش آموختگان دانشگاههای زیر مجموعه وزارت بهداشت)
۱۱) اصل فرم ۱ تعهد محضری: ( جهت پیشبرد سریع امور شایسته است فرم تعهد محضری را  از اینجا دریافت کنید و با مراجعه به یکی از دفاتر اسناد رسمی شهرستان محل سکونت نسبت به تنظیم سند اقدام و موقع ثبت نام به همراه داشته باشید)
تبصره۱: ثبت نام پذیرفته شدگان محترم تا زمان ارائه اصل تعهد محضری قطعی نخواهد بود.
تبصره ۲:  دانشجویانی که با هزینه شخصی پذیرفته شده اند نیاز به تکمیل و ارسال این فرم ندارند.
۱۲) اصل فرم تکمیل شده صلاحیت عمومی (از قسمت ثبت نام اینترنتی دریافت نمائید) و ۲ سری کپی پس از الصاق یک قطعه عکس
۱۳) اصل فرم تکمیل شده اطلاعات عمومی - مخصوص آموزش (از قسمت ثبت نام اینترنتی دریافت نمائید). و ۲ سری کپی پس از  الصاق یک قطعه عکس
۱۴) اصل فرم تکمیل شده اطلاعات عمومی - مخصوص حراست (از قسمت ثبت نام اینترنتی دریافت نمائید). و۲ سری کپی پس از  الصاق یک قطعه عکس
۱۵) اصل فرم تکمیل شده عدم اشتغال به تحصیل (از قسمت ثبت نام اینترنتی دریافت نمائید).
۱۶) اصل فرم تکمیل شده  عدم اشتغال به کار. ( از قسمت ثبت نام اینترنتی دریافت نمائید).
۱۷) این دانشگاه هیچ گونه تعهدی در قبال ارائه خوابگاه نداشته و دانشجویان در صورت تمایل می توانند از خوابگاه های خود گردان  با هماهنگی امور دانشجویی و فرهنگی ( امور خوابگاهها) استفاده نمایند . جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و آدرس و مبالغ  با شماره تلفن: ۰۲۴-۳۳۴۴۸۵۱۵۰۲۴-۳۳۴۴۸۵۱۶    تماس حاصل نمائید.

 ۱۸) فیش واریزی به مبلغ  ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال ( هشتاد میلیون ریال معادل هشت میلیون هزار تومان) بصورت  علی الحساب بابت شهریه نیمسال اول به شماره حساب های ذیل با توجه به رشته و دانشکده محل تحصیل طبق جدول ذیل ( ویژه دانشجویان پذیرفته شده به صورت مازاد ( با هزینه شخصی)
۱۹) تهیه و تنظیم سفته با مبلغ ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ریال ( صد و پنجاه میلیون ریال معادل پانزده میلیون تومان  ( بعنوان تضمین پرداخت شهریه ثابت نیمسال های آتی.) ویژه دانشجویان پذیرفته شده به صورت مازاد  ( با هزینه شخصی)
تبصره۱ : ارائه اصل فیش واریزی در مراجعه حضوری الزامی می باشد.
تبصره۲: شهریه اعلام شده به صورت علی الحساب بوده و مبلغ نهائی شهریه شامل افزایش سالیانه خواهد بود و پس از انتخاب واحدهای نیم سال اول در صورت مازاد بودن شهریه، وضعیت مالی دانشجو بستانکار گردیده و مبلغ اضافی به شهریه نیمسال بعدی منتقل خواهد شد.
شماره تماس مسئول شهریه سرکار خانم صادقی: ۰۲۴-۳۳۷۴۳۲۸۳--  ۰۲۴-۳۳۷۷۲۰۲۰
شماره حساب دانشکده های تابعه جهت واریز شهریه:


ردیف نام واحد شناسه
۱ دانشکده پزشکی ۳۴۱۰۸۵۶۶۸۱۲۵۶۰۱۰۰۸۳۵۰۰۰۰۰۰۳۲۰۳
۲ دانشکده داروسازی ۳۷۲۰۸۵۶۶۸۱۲۵۶۰۱۰۰۸۳۵۰۰۰۰۰۰۳۷۰۳
۳ دانشکده  بهداشت ۳۱۴۰۸۵۶۶۸۱۲۵۶۰۱۰۰۸۳۵۰۰۰۰۰۰۳۶۰۲
۴ دانشکده پرستاری و مامایی زنجان ۳۴۰۰۸۵۶۶۸۱۲۵۶۰۱۰۰۸۳۵۰۰۰۰۰۰۳۴۰۲
۵ دانشکده پیرا پزشکی ۳۴۹۰۸۵۶۶۸۱۲۵۶۰۱۰۰۸۳۵۰۰۰۰۰۰۵۶۰۱

شماره حساب نزد بانک مرکزی ۴۰۰۱۱۳۷۰۰۳۰۴۲۰۶۷  بر اساس آیین نامه جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی دوره های تحصیلات تکمیلی در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و هر گونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد. لذا ارائه اصل مدارک فوق الذکر جهت تائید در اداره تحصیلات تکمیلی ضروری می باشد.
شماره تماس کارشناسان محترم دانشکده ها :

دانشکده پزشکی: شماره تماس ۳۳۱۴۰۳۲۳ آقای قدیمی و ۳۳۱۴۰۳۰۷  آقای محمدی و خانم سلطانی ۳۳۱۴۰۲۲۵
 دانشکده پرستاری: شماره تماس  ۳۳۱۴۸۲۶۳  خانم حسنی
 دانشکده بهداشت : شماره تماس ۳۳۷۷۳۱۲۸  و ۳۳۷۸۱۳۰۰  خانم دلجویی
دانشکده پیراپزشکی:شماره تماس ۳۳۴۷۰۰۱۴ خانم خردجو
دانشکده داروسازی:  شماره تماس ۳۳۴۷۳۶۳۶  و ۳۳۴۷۳۶۳۷ آقای میرزائی


 

دفعات مشاهده: 1245 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر