در مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان عنوان شد: محور اقدامات فرهنگی، رضایت دانشجویان است

 | تاریخ ارسال: 1402/11/8 | 

در مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان عنوان شد:

محور اقدامات فرهنگی، رضایت دانشجویان است

در مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با تاکید براینکه محور اقدامات فرهنگی، رضایت دانشجویان است، عنوان شد: دستیابی به کار فرهنگی موفق، با همکاری تمامی واحدهای دانشگاه میسر است.

به گزارش وبدا- زنجان، مراسم تکریم و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، هفتم بهمن سال‌جاری با قدردانی از خدمات دکتر سیده‌صفیه موسوی، معاون پیشین و معرفی دکتر مصطفی عزیزی، به عنوان سرپرست این معاونت، در محل باشگاه فرهنگی برگزار شد.

دکتر حسین دین‌محمدی در این مراسم با بیان اینکه مراسم تکریم/معارفه یا عزل و نصب نداریم، گفت: این جابجایی‌ها مقدمه‌ای برای ادامه کار خوب دوستان است و در حوزه‌های مختلف این تغییرات صورت می‌گیرد و حوزه معاونت فرهنگی نیز یکی از این حوزه‌هاست.

سرپرست دانشگاه با تاکید براینکه دانشجو، محور حوزه معاونت فرهنگی است و رضایتمندی آنها اولویت اول است، افزود: دانشجو جز درس نباید دغدغه دیگری داشته باشد.

 وی با اشاره به مشکلاتِ دانشجویان ازجمله: خوابگاه‌ و تغذیه، اظهار کرد: در این راستا ساخت سه خوابگاه در پردیس دانشگاه را مد نظر داریم که طی دو سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و همچنین سلف سرویس دانشگاه هم تا سال آینده، آماده بهره‌برداری خواهد بود.

دکتر دین‌محمدی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات صادقانه و خالصانه دکتر موسوی، گفت: کار تیمی محسناتی دارد و همه اعضا دانشگاه یک تیم هستند و باید از توانایی آنها استفاده شود.

حجت‌الاسلام مجید نقی‌لو نیز در این مراسم تاکید کرد: اگر همه ارگان‌های دانشگاه پای کار نباشند و مدیریت و ارکان هم اراده جدی در انجام کارها و اجرای آیین‌نامه‌ها نداشته باشد، برنامه و فوق برنامه موفقیت‌آمیز نخواهد بود و کار فرهنگی نیز دست نیافتنی است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان اینکه با هماهنگی، همفکری و همکاری معاونت‌های آموزشی، توسعه و فرهنگی، شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود، اظهار امیدواری کرد: در مدیریت جدید شاهد توفیقات در امور خوابگاه‌ها هم باشیم.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های خانم دکتر موسوی و همکاران‌شان، برای دکتر عزیزی و تیم مدیریتی جدید آرزوی موفقیت نمود.

گفتنی است در حاشیه این مراسم، ضمن تقدیر از خدمات سیدحسین موسوی، مدیر دانشجویی پیشین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مهندس محمود میانداری به عنوان سرپرست این مدیریت معرفی شد.

دفعات مشاهده: 1082 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر