Zanjan University of Medical Sciences پست الكترونيك · درباره دانشگاه · اخبار دانشگاه · نقشه پايگاه · كتابخانه · English
شناسه کاربری رمز عبور ثبت نام در پایگاه | فراموشی رمز
بخش‌های اصلی
معرفی::
واحدها::
آیین نامه ها و دستورالعمل ها و راهنماها::
فرم ها و فرآیندها::
کارگاه ها::
تقویم جلسات::
اخبار و رویدادها::
مجله توسعه آموزش پزشکی::
همایش های ملی و بین المللی::
لینک های مرتبط::
صفحه اصلی دانشکده::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
:: Edo ::

:: برگزاری چهارمین دوره مشترک و مقدماتی توانمندسازی آموزشی در سطح کلان منطقه شش آمایشی کشور ::
 
 برگزاری پنجمین دوره کارگاه های آموزشی و توانمند سازی با عنوان نسبت علم با سنجه های علم سنجی
با تمرکز بر نظام های مقایسه ای بین المللی رتبه بندی دانشگاه ها ( از ساعت ۱۲-۱۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۸/۲۳ به صورت حضوری و مجازی)

دریافت فایل 
فراخوان شانزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری

جهت دریافت فایل ها کلیک کنید.

مهلت ارسال فرآیندهای دانش پژوهی آموزشی ۱۵ آذرماه ۱۴۰۱
شماره تماس : ۰۲۴-۳۳۴۴۵۹۰۳

 

به اطلاع می رساند واحد توانمندسازی آموزشی EDC دانشگاه تصمیم به برگزاری چهارمین دوره مشترک و مقدماتی توانمندسازی آموزشی در سطح کلان منطقه شش آمایشی کشور دارد. این دوره معادل بسته شماره ۱ آیین نامه اجرایی طاها است و به صورت مجازی در طول ماه‌های مرداد و شهریور ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های کلان منطقه برگزار خواهد شد.
 علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام از تاریخ چهارشنبه ۲۲ تیر ماه به وبسایت توانمندسازی آموزشی اساتید EDC دانشگاه مراجعه نمایند.

 

 به اطلاع علاقمندان می رساند واحد توانمند­سازی آموزشی اعضای هیأت علمی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "نیازسنجی آموزشی" دارد. این کارگاه به صورت حضوری و با ظرفیت محدود ۲۵ نفر روز پنجشنبه ۲۶ خرداد­ ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ در سالن اجتماعات EDC  دانشگاه برای اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار خواهد شد. کلیه اعضای محترم هیئت علمی آن دانشکده/مرکز آموزشی-درمانی به ویژه اعضای هیئت علمی مشمول بسته ۲  می­توانند جهت ثبت نام تا تاریخ ۲۵ خرداد به وب سایت واحد توانمند­سازی آموزشی اساتید EDC دانشگاه مراجعه فرمایند. ثبت نام در این کارگاه همچنین از لینک ذیل امکان پذیر می باشد:
https://app.epoll.pro/e/o/MDI۳ODU۵

شایان ذکر است صدور گواهی منوط به ثبت نام، حضور، و فعالیت کارگاهی در جلسه کارگاهی می­باشد.
همچنین یادآور می­شود در صورت افزایش تعداد متقاضیان به بیش از ۲۵ نفر، اولویت با همکاران مشمول بسته ۲ طاها خواهد بود.
کد نام دوره در برنامه طاها جایگاه در برنامه طاها میزان ساعت آموزشی  در برنامه طاها تاریخ برگزاری مکان برگزاری
۱-۱-۲ برنامه ریزی درسی متوسطه بسته شماره ۲ ۲ ساعت ۲۶/۰۳/۱۴۰۱
  (۱۰ صبح الی ۱۲)
سالن اجتماعات EDC

 
 
به اطلاع می رساند  واحد توانمند­سازی آموزشی اعضای هیأت علمی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی این دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان
"به­ کارگیری نظریه­ های یادگیری در تدریس" دارد. این کارگاه به صورت حضوری و با ظرفیت محدود ۲۵ نفر روز چهارشنبه ۴ خرداد ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ در
سالن اجتماعات EDC  دانشگاه برای اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می­توانند جهت ثبت نام تا تاریخ ۳ خرداد به سایت واحد توانمند­سازی آموزشی اساتید EDC دانشگاه مراجعه فرمایند. ثبت نام در این کارگاه همچنین از لینک ذیل امکان پذیر می باشد:
  https://app.epoll.pro/e/o/MDI۲MTI۵

شایان ذکر است صدور گواهی منوط به ثبت­ نام، حضور و فعالیت کارگاهی در جلسه می­باشد.

 
کد نام دوره در برنامه طاها مدرس جایگاه در برنامه طاها میزان ساعت آموزشی  در برنامه طاها تاریخ برگزاری مکان برگزاری
۲-۱-۲ روش­های­ آموزش متوسطه دکتر علی نوروزی بسته شماره ۲ ۲ ساعت ۰۴/۰۳/۱۴۰۱
  (۱۰ صبح الی ۱۲)
سالن اجتماعات EDC


 
 
به اطلاع می رساند در راستای شفاف سازی و اطلاع رسانی قوانین و مقررات آموزشی،دانشجویی، انضباطی و ...نرم افزار آیین نامه های آموزشی تحت اندروید در واحد فناوری اطلاعات معاونت آموزشی طراحی شده است لذا برنامه مزبور جهت استحضار و استفاده در لینک زیر موجود است.
آدرس:ftp://ftpedu.zums.ac.ir/ZUMS_Regulations.apk

 

 فراخوان تهیه محتوا جهت تشکیل کلاسهای درس به صورت مجازی در نیمسال دوم ۱۴۰۰

به اطلاع می رساند مرکز آموزش مجازی آمادگی خود را جهت تولید پادکست صوتی ، تدوین و تولید محتوی الکترونیکی و فیلم برداری از کلاسهای عملی را اعلام می دارد.اعضای محترم هیات علمی که تمایل به ارائه بخشی از واحد درسی در نیمسال دوم ۱۴۰۰به صورت مجازی را دارند فرم درخواست برگزاری درس مجازی را بر اساس فرایند تهیه و تولید محتوا(مصوب در شورای آموزشی دانشگاه)از طریق اتوماسیون به مدیر محترم EDO آن دانشکده/مرکز ارسال فرمایند.

آیین نامه ارائه آموزش های الکترونیکی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان
فرم درخواست برگزاری درس مجازی
فرایند تولید محتوی الکترونیکی


واحد توانمندسازی آموزشی اعضای هیأت علمی EDC دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "یاددهی-یادگیری دوستدار ذهن و مغز" دارد. این کارگاه بصورت آنلاین روز پنجشنبه مورخ ۲۳ دی ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ الی ۱۲ در بستر نرم افزار adobe connect برگزارخواهد شد.  علاقه­ مندان می­توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۱۶/دی/۰۰ لغایت ۲۲/دی۰۰ به وبسایت واحد توانمند­سازی EDC دانشگاه مراجعه فرمایند. ثبت نام همچنین از طریق لینک ذیر امکان پذیر است:
https://app.epoll.pro/e/o/MDIwNDAw
 لینک شرکت در کارگاه:
http://connect.zums.ac.ir/edcf

دانلود پوستر
دانلودبرنامه کارگاه
 
 
کد عنوان کارگاه زیرمجموعه مدرس جایگاه در برنامه طاها میزان ساعت آموزشی در برنامه طاها
۲-۱-۲ یاددهی-یادگیری دوستدار ذهن و مغز آموزش دانشجو دکتر سحر قنبری (عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز) بسته شماره ۲ ۲ ساعت

   

 پیرو نامه شماره ۱۹/۳/۹۶۷د مورخ ۰۳/۰۶/۱۳۹۹ در راستای اجرای آیین نامه طاها و در خصوص برگزاری بسته کارگاه­های توانمند­سازی ویژه اعضای هیأت علمی جدیدالورود با کمتر از سه سال سابقه کار و اعضای هیأت علمی متقاضی ارتقاء رتبه علمی (مربی به استادیاری / استادیاری به دانشیاری) با سابقه کار کمتر از ۱۰ سال، واحد توانمند سازی اعضای هیأت علمی EDC دانشگاه بسته کارگاهی شماره ۱ طاها را از تاریخ ۰۱/۱۱/۱۴۰۰ به صورت آفلاین/آنلاین در بستر سامانه نوید برای اساتید مشمول این برنامه برگزار خواهد نمود.  یادآور می­شود شرکت در این کارگاه­ها مطابق آیین نامه برای اساتید محترم مشمول این بسته الزامی می­باشد. علاقه­ مندان می­توانند جهت ثبت نام در دوره، از تاریخ ۱۵/دی/۰۰ لغایت ۲۸/دی/۰۰ به وب سایت واحد توانمند­سازی EDC دانشگاه مراجعه فرمایند. ثبت نام همچنین از طریق لینک ذیل امکان پذیر می­باشد:
https://app.epoll.pro/e/o/MDIwMzcw


همایش کشوری آرمان آموزش پزشکی در گذر از دوران کرونا حفظ و ارتقاء کیفیت از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ هم زمان با پانزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری و چهارمین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزش به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران در مرکز بین المللی همایش های رازی آن دانشگاه برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است سایت به آدرس ichpe.org راه اندازی شده و از اول دی ماه تا اول بهمن ۱۴۰۰قابل دسترسی می باشد.

چهارمین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی همزمان با بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و پانزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری در روزهای ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران در محل مرکز بین المللی همایش های رازی برگزارخواهد شد.
پایگاه اینترنتی بیست وسومین همایش که آدرس آن متعاقبا" اعلام خوهد شد، از اول دی ماه تا اول بهمن ماه ۱۴۰۰ به مدت یک ماه آماده بارگزاری ایده ها خواهد بود.
حیطه های شش گانه عبارتند از:
برنامه ریزی درسی 
یاددهی و یادگیری  
ارزشیابی آموزشی 
مشاوره و حامیت دانشجویی
یادگیری الکترونیکی 
مدیریت و رهبری آموزشی 
دریافت ایده های نوآورانه صرفا" از طریق سامانه انجام خواهد شد.

جهت دریافت فایل اینجا کلیلک کنید.

 
  به اطلاع می رساند پیرو نامه شماره ۱۱۵۶/۳/۱۹د مورخ ۰۶/۰۸/۰۰ در خصوص اطلاع رسانی برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "آشنایی با کلیات و مفاهیم آموزش پاسخگو و عدالت محور"، به اطلاع می رساند این کارگاه به میزان ۴ ساعت در بسته آموزشی ۱ آیین نامه اجرایی طاها قابل پذیرش است. ضمناً ثبت نام در کارگاه تا تاریخ ۱۴ آبان ماه امکانپذیر می باشد.
علاقه مندان می­توانند جهت ثبت نام از لینک ذیل اقدام نمایند:

https://app.epoll.pro/e/o/MDE۳NTk۳
 

نظر به اعلام زمان ثبت طرحهای نوآورانه آموزشی تا تاریخ ۱/آذر/۱۴۰۰ جهت شرکت در جشنواره آتی شهید مطهری، واحد توانمند سازی اعضای هیأت علمی دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "دانش پژوهی آموزشیتدوین و نگارش طرح های نوآورانه آموزشی" دارد. این کارگاه بصورت آنلاین روز سه شنبه مورخ ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۳۰/۸ الی ۱۳ در بستر نرم افزارtadobe connec  برگزار خواهد شد.
علاقه مندان می­توانند جهت ثبت نام در کارگاه به وبسایت واحد توانمند سازی آموزشی اساتید EDC دانشگاه مراجعه فرمایند. ثبت نام همچنین از طریق لینک ذیل امکانپذیر می باشد:https://app.epoll.pro/e/o/MDE۳NzMx
لینک شرکت در کارگاه: http://connect.zums.ac.ir/edcf

دانلود فایل (برنامه کارگاه)

شایان ذکر است صدور گواهی منوط به حضور فعال در کارگاه و انجام فعالیت کارگاهی مورد نظر مدرس می باشد.
 
کد نام دوره زیرمجموعه جایگاه در برنامه طاها تاریخ برگزاری میزان ساعت آموزشی  در برنامه طاها
۱-۳ دانش پژوهی آموزشی - تدوین و نگارش طرح های نوآورانه آموزشی دانش پژوهی آموزشی بسته شماره ۱ ۱۸/۰۸/۱۴۰۰ ۴ ساعت

 

 پانزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری همزمان با بیست و سومین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و چهارمین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و مهلت ارسال فرآیندهای نوآورانه آموزشی (دانش‌پژوهی) به جشنواره درون دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ می‌باشد. 
دانلود فرمهای پانزدهمین جشنواره آموزشی کشوری شهید مطهری
دانلود پوستر پانزدهمین جشنواره شهید مطهری

 
 
 
واحد توانمند سازی اعضای هیأت علمی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی این دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "آشنایی با کلیات و مفاهیم آموزش پاسخگو و عدالت محور" دارد. این کارگاه بصورت آفلاین-آنلاین در بستر سامانه نوید برای اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است محتوای کارگاه از تاریخ ۱۶/۰۸/ ۰۰ در سامانه فعال شده و کارگاه آنلاین در روز یکشنبه مورخ ۲۳/۰۸/۰۰ ساعت ۱۰ الی ۱۲ در لینک کلاس آنلاین تعریف شده در سامانه نوید برگزار خواهد شد. لذا خواهشمند است مراتب به نحو مقتضی
اطلاع­ رسانی گردد.
علاقه مندان می­توانند جهت ثبت نام تا تاریخ ۲۲ آبان به سایت واحد توانمند سازی آموزشی اساتید EDC دانشگاه مراجعه فرمایند.
ثبت نام در این کارگاه همچنین از لینک ذیل امکان پذیر می باشد:    
https://app.epoll.pro/e/o/MDE۳NTk۳
شایان ذکر است صدور گواهی منوط به انجام فعالیت کارگاهی مورد نظر مدرس و شرکت در کارگاه آنلاین می باشد. 
 
کد نام دوره در برنامه طاها محتوای آموزشی جایگاه در برنامه طاها تاریخ برگزاری میزان ساعت آموزشی  در برنامه طاها
۱-۱-۲ آموزش دانشجو روش های پایه آموزش بسته شماره ۱ از ۱۶ آبان ماه ۴ ساعت
 

واحد توانمند سازی اعضای هیئت علمی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان " آموزش مبتنی بر شواهد (EMB) " دارد .این کارگاه به صورت آنلاین روز پنجشنبه مورخ ۲۲ مهر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۹ صبح الی ۱۱ در بستر نرم افزار Adobe Connect ویژه اعضای هیئت علمی بالینی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار خواهد شد .
شایان ذکر است صدور گواهی برای اساتید محترم شرکت کننده در کارگاه های مجازی منوط به ثبت حضور در کارگاه و انجام فعالیت کارگاهی است که در پایان هردوره توسط استاد مربوطه طراحی شده است.
لینک شرکت در کارگاه:  http://connect.zums.ac.ir/edcf

 

 به اطلاع می رساند واحد توانمند سازی اعضای هیأت EDC دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "مهارت های ارتباطی" (آیتم الزامی در بسته ۱ آیین نامه طاها) دارد. این کارگاه بصورت آنلاین روز دوشنبه مورخ ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ ساعت ۹ صبح الی ۱۳ در بستر نرم افزار adobe connect برگزار خواهد شد. علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در کارگاه، به وبسایت واحد توانمندسازی EDC دانشگاه مراجعه فرمایند. ثبت نام همچنین از طریق لینک زیر امکانپذیر است:
https://app.epoll.pro/e/o/MDE۱NDEy
 
لینک شرکت در کارگاه:
http://connect.zums.ac.ir/edcf
 
مجددا" یادآوری می­گردد گذراندن کارگاههای توانمندسازی آموزشی مندرج در هر یک از بسته های کارگاهی، جهت صدور گواهی تجمیعی آن بسته الزامی بوده و سرفصلهای کارگاهی قابل جایگزینی با یکدیگر نیستند. همچنین گواهیهای آموزشی جهت صدور گواهی تجمیعی در صورتی قابل پذیرش خواهند بود که از زمان صدور آنها بیش از ۴ سال نگذشته باشد.

در راستای اجرای اثر بخش برنامه ها و مأموریت های واسپاری شده به کارگروه بسته توسعه کارآفرینی در بستر دانشگاه نسل سوم، معاونت آموزشی دانشگاه اقدام به راه اندازی دفتر فراتک (مدیریت فرهنگ سازی، آموزش، و توانمند سازی در راستای کار آفرینی)، جهت بهره برداری اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه نموده است. 
شایان ذکر است علاقه مندان می­توانند به معاونت آموزشی (طبقه اول) ستاد مرکزی دانشگاه ( در روزهای فرد از ساعت ۹ صبح الی۱۴) مراجعه حضوری داشته، و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۳۳۰۱۸۶۱۵ -۰۲۴ تماس حاصل نمایند.

 
به اطلاع اعضای محترم هیات علمی می رساند ، برگزاری پکیج کارگاهی بسته ۳ آیین نامه آموزشی توانمندسازی اساتید (طاها ) به صورت آفلاین-آنلاین شروع شده و نخستین کارگاه آنلاین برای دو گروه در روزهای چهارشنبه-پنج شنبه مورخ ۲۳م و ۲۴م تیرماه جاری برگزار خواهد شد. لذا ضمن ارسال فهرست اسامی اعضای هیئت علمی شرکت کننده، جدول زمانبندی کارگاهها و گروهبندی­های آنلاین، یاد آور می شود  شرکت در کارگاههای آنلاین جهت صدور گواهی هر یک از کارگاهها الزامی باشد.
فایل ۱ 
فایل ۲
فایل ۳
فایل ۴


 
             
 دومین " سمپوزیوم مطالعات میان رشته ای در علوم پزشکی"
زمان:تاریخ ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی زنجان .
*برگزاری طی دوروز از طریق نشانی https://idsymp.zums.ac.ir در قالب ۸ پنل تخصصی
* پخش زنده از اینستاگرام به نشانی zums.media .


واحد توانمندسازی اعضای هیأت علمی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آزمون صلاحیت بالینی، روز چهارشنبه ۱۶ تیر ماه سال جاری دارد. این کارگاه بصورت حضوری ویژه اعضای هیأت علمی بالینی دانشکده پزشکی و مراکز آموزشی درمانی و پایه MD برگزار خواهد شد.علاقه­مندان می­توانند جهت ثبت نام ( به تعداد محدود) به سایت واحد توانمند سازی آموزشی اساتید EDC دانشگاه مراجعه فرمایند. ثبت نام همچنین از طریق لینک زیر امکان­پذیر است:
 
نام کارگاه محتوای آموزشی مدرس کد کارگاه در طاها ساعت محل برگزاری لینک ثبت نام
آزمون صلاحیت بالینی طراحی آزمون استدلال بالینی دکتر پریسا خوشنویس ۲-۱-۳ ۱۰ الی ۱۲ EDC
-سالن کنفرانس
https://app.epoll.pro/e/o/MDE۰Mjc۱
  


 
 
به اطلاع می رساند طبق مصوبات هیئت ممیزه دانشگاه گذراندن بسته ۳ آیین نامه توانمند سازی آموزشی اساتید (آیین نامه طاها) جهت ارتقاء از دانشیاری به استاد تمامی الزامی می باشد.به همین دلیل واحد توانمند سازی اعضای هیات علمی EDC دانشگاه تصمیم به برگزاری نخستین دوره تخصصی آموزشی اساتید EDC دانشگاه مراجعه فرمایند.
ثبت نام از طریق لینک زیر امکان پذیر است:
https://app.epoll.pro/e/o/MPE.MTQz


جهت مشاهده پوستر اینجا کلیک کنید

 
اطلاع رسانی در خصوص کارگاههای الزامی توانمندسازی و صدور گواهی تجمیعی اعضاء محترم هیات علمی دانشگاه

شیوه نامه اجرایی توانمند سازی اعضای هیات علمی

آیین نامه طاها ویرایش ۱۴۰۰
 


برگزاری کارگاه "ملاحظات اخلاقی در اپیدمی ها با رویکردی در پاندمی کووید ۱۹ " مورخ ۳۰/خرداد/۱۴۰۰

کارگروه اعتلای اخلاق حرفه ای با همکاری واحد توانمندسازی اعضای هیئت علمی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی این دانشگاه تصمیم به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان " ملاحظات اخلاقی در اپیدمی ها با رویکردی در پاندمی کووید ۱۹ " دارد .این کارگاه به صورت آنلاین در بستر نرم افزار Adobe Connect روز یکشنبه۳۰ خرداد ماه ساعت ۱۲ برای گروه هدف روءسا،مدیران و معاونین ، اعضای هیئت علمی ،دانشجویان و دستیاران و کارکنان دانشگاه برگزار خواهد شد.
علاقمندان جهت ثبت نام به وب سایت توانمند سازی اساتید EDC دانشگاه مراجعه نمایند.


Https://app.epoll.pro/e/o/MDEzMziz


 


به استحضار کلیه اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنان علاقمند به پژوهش در آموزش علوم پزشکی می­رساند مرکز مشاوره پژوهش در آموزش در مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی راه اندازی شد.
این مرکز، روزهای چهارشنبه هر هفته با حضور مدیر کمیته از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰ و کلیه روزهای هفته با حضور کارشناس واحد، در ساعت اداری با شماره تماس: ۳۳۴۴۵۹۰۳ آماده ارائه مشاوره تلفنی به علاقمندان می باشد.
:: اطلاعیه کمیته پژوهش در آموزش ::
 | تاریخ ارسال: 1399/9/22 | 
به استحضار کلیه اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنان علاقمند به پژوهش در آموزش علوم پزشکی می­رساند،
گروه ژورنال کلاب با موضوع پژوهش در آموزش در فضای مجازی تشکیل شد. علاقمندان به فعالیت در گروه شماره همراه خود را به خانم جهانگیری با شماره تماس۳۳۴۴۵۹۰۳  اعلام نمایند.
:: اخبار کمیته پژوهش در آموزش ::
 | تاریخ ارسال: 1399/9/22 | 
به استحضار کلیه اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنان علاقمند به پژوهش در آموزش علوم پزشکی می­رساند اولویت­های پژوهش در آموزش دانشگاه
 در لینک: 
http://zums.ac.ir/files/edc۱/user_folders/olaviat.pdf?grand=۸۱۵۵۳
قابل دسترسی است. در صورت تمایل به پژوهش در آموزش علوم پزشکی، موضوع خود را از میان اولویت­های مذکور انتخاب و برای مشاوره با شماره ۳۳۴۴۵۹۰۳ تماس حاصل فرمایید.
:: فراخوان سومین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی ::
 | تاریخ ارسال: 1399/8/25 | 
زمان: ۲۹ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰
مکان: دانشگاه علوم پزشکی شیراز
نشانی سایت:ichpe.org (از ۲۰ آبان لغایت ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۹ جهت بارگذاری در سامانه جشنواره)

 
:: بیست و دومین همایش کشوری پزشکی در سال ۱۴۰۰ ::
 | تاریخ ارسال: 1399/8/17 | 
تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی
ماموریت گرایی و تمایز رسالت در دانشگاههای علوم پزشکی 
روزهای ۳۱-۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
مکان: دانشگاه علوم پزشکی شیراز
نشانی سایت: ichpe.org
مهلت پذیرش خلاصه مقاله: ۳۰ آذر ماه ۹۹
:: مهم و ضروری- غیر فعال شدن لینک های اختصاصی کلاس های آنلاین در ترم گذشته ::
 | تاریخ ارسال: 1399/7/27 | 
غیر فعال شدن لینک های اختصاصی کلاس های آنلاین در ترم گذشته
:: *- فرایند ارسال گزارش پیشرفت کار و دریافت اقساط هزینه های پروژه طرح تحول ::
 | تاریخ ارسال: 1399/7/8 | 
*- فرایند ارسال گزارش پیشرفت کار و دریافت اقساط هزینه های پروژه طرح تحول
:: جشنواره شهید مطهری ::
 | تاریخ ارسال: 1399/7/5 | 
اطلاع رسانی فراخوان چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری
:: آشنایی با کارگروه آموزش پاسخگو و عدالت محور ::
 | تاریخ ارسال: 1399/4/4 | 
قابل توجه اساتید ،اعضای هیئت علمی ، دانشجویان ، ارائه دهندگان خدمات و ذینفعان در خصوص آشنایی با کارگروه آموزش پاسخگو و عدالت محورو
 مشاهده اهم وظایف ، اقدامات و برنامه ها  لطفا" کلیک کنید
:: تغییر محل کارگاه دوروزه مبانی روش تدریس ویژه اعضای محترم هیئت علمی ::
 | تاریخ ارسال: 1398/6/11 | 
قابل توجه اعضاء محترم هیئت علمی
در خصوص ارزشیابی طرح حای اتمام یافته دانش پژوهی آموزشی لطفا" فایل های ذیل مشاهده گردد.

zip.پیوست
 
با عنایت به اپیدمی کرونا و موافقت معاون محترم آموزشی وزارت ، تاریخ همایش آموزش پزشکی و جشنواره شهید مطهری به تاریخ 21 لغایت 23 تیرماه 99 تغییر یافت.
 
به اطلاع آندسته از اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه که تا کنون در کارگاه دوروزه مبانی روش تدریس  ثبت نام نموده اند می رساند ، محل کارگاه در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 13 و 14 شهریور ماه از سالن کارگاهی روزبه به سالن کنفرانس دانشکده داروسازی تغییر یافته است.
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
ورود خودکار
بازیابی رمز عبور
::
آمار بازدیدها
:. آمار بازدید‌های تمام پایگاه:
تمام بازدید‌ها: 135495150
بازدید 24 ساعت قبل: 50294
:.آمار بازدید‌های بخش جاری:
تمام بازدید‌ها: 76603
بازدید 24 ساعت قبل: 171
::
اتاق‌هاى گفتگو: