معرفینامه بیماران خاص

 | تاریخ ارسال: 1398/2/29 | 

معرفینامه همودیالیز دائم :
" در صورت نیاز به دریافت معرفینامه همودیالیز دائم با در دست داشتن معرفینامه از سوی پزشک معالج  و  دفترچه بیمار  به معاونت درمان دانشگاه مراجعه فرمائید . کارشناس مسئول بیماریهای خاص بیمار را به نزدیکترین بیمارستان محل سکونت وی معرفی خواهد نمود . "

 معرفینامه همودیالیز موقت :
" در صورت مسافرت چند روزه بیمار به شهر دیگر ، برگه حاوی مشخصات وضعیت جسمی وی را از بخش دیالیز دریافت نموده و به همراه معرفینامه ای از معاونت درمان ( کارشناس مسئول بیماریهای خاص ) جهت انجام همودیالیز موقت بیمار در شهر مقصد به معاونت درمان دانشگاه آن شهر ارائه نمائید . "

بیماران پیوندی :
"کلیه بیماران پیوند با در دست داشتن معرفینامه معتبر از اداره پیوند و بیماریهای خاص وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی به معاونت درمان دانشگاه مراجعه نموده و توسط کارشناس وحد پیوند جهت دریافت داروهای مربوطه به داروخانه مرکز توزیع این داروها معرفی خواهند شد . "      

معرفینامه دریافت داروی مبتلایان MS :
در صورت نیاز به دریافت معرفینامه با در دست داشتن برگه تایید شده توسط پزشک معالج و کمیته MS به معاونت درمان دانشگاه مراجعه نموده و معرفینامه دریافت دارو از داروخانه مرکز توزیع این داروها را از کارشناس مسئول بیماریهای خاص دریافت نمائید .

 

دفعات مشاهده: 1263 بار   |   دفعات چاپ: 126 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر