معاونت اجتماعی- هماهنگی برنامه های سلامت استان ( سالمندان- بیماری های غیر واگیر- و............)
سومین جلسه جلب مشارکت ذینفعان بین بخشی جهت استقرار برنامه های سلامت سالمندان

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/10/10 | 
سومین جلسه جلب مشارکت ذینفعان بین بخشی جهت استقرار برنامه های سلامت سالمندان در مورخه ۹۹/۰۷/۰۱ جلسه ای با عنوان " هم اندیشی سالمندان" در محل سالن مرکز بهداشت استان تشکیل شد.
جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد . سپس خانم دکتر بخشی کارشناس مسئول واحد بهداشت و خانواده معاونت بهداشتی،  ضمن عرض خیرمقدم توضیحاتی در باره جلسه هم اندیشی سالمندان و نیز نحوه توزیع واکسن آنفلوانزا به حضار ارائه نمودند. خانم جعفری کارشناس ساغ واحد امور اجتماعی با توضیح نحوه انتخاب پروژه ها و نیز جدول نهایی پروزه هایی انتخابی را به حضار بیان  نمودند.
خانم حسیخانی کارشناس مسئول واحد سالمندان معاونت بهداشت دانشگاه فرمودند:  با توجه به پاندمی کرونا پروژه های انتخابی جهت حمایت از قشر آسیب پذیر سالمندان در خیزش موج دوم و سوم کرونا جهت کاهش مرگ و میر این عزیزان، برنامه ریزی شده است. در ادامه نمایندگان سازمانها و سمن های حاضر در جلسه بحث و تبادل نظر نمودند با توجه به عملکرد بسیار خوب موسسه ترنم باران در زمینه حمایت و حل مشکل سالمندان در حجم محدود، امیداست از تجربیات این موسسه در زمینه فرزند خواندگی وتأمین مایحتاج روزانه، تامین خانه های استیجاری و ...استفاده نمود.
نشانی مطلب در وبگاه معاونت اجتماعی:
http://publichealth.zums.ac.ir/find.php?item=217.20945.54955.fa
برگشت به اصل مطلب