معاونت اجتماعی- هماهنگی برنامه های سلامت استان ( سالمندان- بیماری های غیر واگیر- و............)
نشست مجازی کارگاه نحوه استقرار سند سلامت روان با بهره گیری الگوی همت

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/11/4 | 
نشست مجازی کارگاه نحوه استقرار سند سلامت روان با بهره گیری الگوی همت روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ با حضور جناب آقای دکتر شعوری جانشین رئیس دانشگاه در امور اجتماعی و جناب آقای محمد عباسی رئیس پیام گزاران  و کارشناسان ساغ استان در دفتر امور اجتماعی بصورت ویدئوکنفرانس تشکیل گردید. در شروع جلسه آقای دکتر شعوری، جانشین رئیس دانشگاه در امور اجتماعی، ضمن تشکر از حضور آقای محمد عباسی رئیس پیام گزاران و سایر اعضای حاضر در جلسه، پیام گزاران سلامت را یکی از بازوهای اصلی نظام سلامت در تصمیم گیری جامعه دانستند و اعضای آن را انسان های شایسته و حافظان و نمایندگان سلامت در سازمانها و ارگانها بیان کردند.
همچنین ایشان استقرار سند سلامت روان در استان را با توجه به وضعیت فعلی بیماری و آثار آن در سطح سلامت روان جامعه با اهمیت دانسته، ضرورت استقرار سند سلامت روان با بهره گیری الگوی همت را   بیان فرمودند. که در همین راستا با انتخاب مناسب  شعارگفتمان غالب مجمع سلامت استان در سال جاری " تفریح سالم و بانشاط - سلامت روان سلامت اجتماعی "با عملیات مناسب جهت این مهم می­توان گام­های مؤثرتری برداشت .
در ادامه جلسه آقای عباسی رییس پیام گزاران ضمن تقدیر از کادردانشگاه  علوم پزشکی برای پیشرفت در کنترل و نزولی شدن اپیدمی کرونا، ابراز امیدواری نمودند با تعامل سازنده سایر سازمانها ودستگاههای دولتی موجبات ارتقاء سلامت جامعه بویژه شکست کووید-۱۹ را فراهم نمایند. و همچنین سرکار خانم جعفری از کارشناسان ساغ استان در خصوص نحوه استقرار سند سلامت روان با بهره گیری الگوی همت مطالب مبسوطی ارائه نمودند. در آخر مقرر گردید پیام گزاران محترم بصورت آبشاری سند استقرار سلامت روان را برای همکاران آموزش داده و جهت اجرایی کردن آن تلاش نمایند.
نشانی مطلب در وبگاه معاونت اجتماعی:
http://publichealth.zums.ac.ir/find.php?item=217.20945.55676.fa
برگشت به اصل مطلب