رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان: با برگزاری کنفرانس بین المللی کووید- ۱۹؛ یکی از پرافتخارترین برگ های تاریخ رقم خورد

 | تاریخ ارسال: 1400/3/6 | 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
  با برگزاری کنفرانس بین المللی کووید- ۱۹؛ یکی از پرافتخار ترین برگ های تاریخ رقم خورد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در مراسم اختتامیه کنفرانس بین المللی کووید- ۱۹:نظام سلامت – درس های آموخته:با تلاش و کوشش مثال زدنی همکاران عزیزم در دانشگاه علوم پزشکی زنجان یکی از پرافتخار ترین برگ های تاریخ دانشگاه رقم خورد و دانشمندان ،اندیشمندان و متفکرین علمی و اجرایی در محیطی گرم و با نشاط صاحبان اندیشه و قلم به اشتراگ گذاری تجربیات و یافته های علمی خود پیرامون کووید- ۱۹ پرداختند.

به گزارش وب دا- زنجان ؛ دکتر پرویزقزلباش عصر روز پنج شنبه در مراسم اختتامیه ه کنفرانس بین المللی کوئید ۱۹ نظام سلامت درس های آموخته؛  افزود:بیماری که بیش از ۱۵ ماه است جهان را تحت تاثیر خود قرار داده و زندگی میلیونها انسان را در ابعاد مختلف فیزیکی، اجتماعی، اقتصادی، روانی و معنوی به طور جدی متاثر نموده است و سبک زندگی انسان امروز را تغییر داده است.
 
رئیس همایش در ادامه اظهار کرد:  اینک درک بهتر و عمیقتری از این جمله داریم که بیماری های گسترده تر نشانه پاتولوژی های عمیقرند و همینطور شعار "جهانی بیندیشیم و منطقه ای عمل کنیم "را عینیت بخشید.
 
وی افزود: کووید-۱۹ مشکلی جهانیست و با اتحاد و همکاری جهانی در ابعاد مختلف آن قابل کنترل است.
این همایش تلاشی برای ایفای نقش موثر در جهت مقابله پیشگیری و مدیریت این بیماری بود وراهی که چندین ماه پیش شروع شده و همچنان تا کنترل بیمار ی ادامه خواهد یافت ولی پیرامون تاثیرات شگرف آن سالهای سال گفتگو خواهد شد .
 
از همه اندیشمندانی که در این اتفاق بزرگ مشارکت کردند، تشکر می کنم و امیدواریم مباحث مطروحه برای کنترل بیماری موثر واقع گردد .

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 708 بار   |   دفعات چاپ: 42 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر